Kredyt gotówkowy na 7 lat

2023-05-19 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy na 7 lat w banku (84 miesięczne raty). A może pożyczka gotówkowa również na 7 lat? Sprawdź ile wyniesie rata kredytowa, w jakich są kredyty na tak długi okres kredytowania i ile można maksymalnie pożyczyć.

kredyt gotówkowy na 7 lat

Ogólne warunki udzielania kredytu gotówkowego

Jeżeli składamy wniosek o kredyt gotówkowy w placówce banku będzie potrzebny dokument potwierdzający naszą tożsamość: dowód osobisty lub paszport. Poza podstawowymi danymi, takimi jak imię, nazwisko, adres zameldowania oraz nr PESEL, we wniosku zostanie wpisane miejsce pracy oraz wysokość zarobków (lub będzie konieczność dołączenia zaświadczenia z banku). Należy również podać wysokość kredytu gotówkowego oraz okres kredytowania.

Po złożeniu wniosku zostanie sprawdzona nasza zdolność kredytowa oraz nasza historia kredytowa (BIK + ewentualne bazy wewnętrzne banku i zewnętrzne). To wszystko ma wpływ na zaproponowanie oferty kredytowej.

Jeżeli rozpatrujemy kredyt gotówkowy na 7 lat, to z dużym prawdopodobieństwem będzie to kredyt gotówkowy na dużą kwotę. Zatem można się spodziewać, że bank będzie wymagał dodatkowego zabezpieczenia, np. wykupienia ubezpieczenia lub poręczenia osoby trzeciej.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego może zostać przygotowywana umowa kredytowa, ale wcześniej bank przekaże nam Formularz Informacyjny dotyczący kredytu. Zawarte są tutaj wszystkie informacje o kredycie, sposobie regulowania zadłużenia i zabezpieczeniach.

Po podpisaniu umowy następuje wypłata kredytu i zacznie się comiesięczne regulowanie rat.

Kredyt gotówkowy na 7 lat lista banków

W jakim banku znajdziesz kredyt gotówkowy z siedmioletnim okresem kredytowania? Najnowsze zestawienie banków oraz kredytów i pożyczek gotówkowych nie tylko na 7 lat, znajduje się poniżej.

Przykładowe wyliczenia rat i kosztów całkowitych dla kredytu gotówkowego 24 000 zł na 7 lat.

Ile wyniesie rata dla kredytu gotówkowego na 7 lat?

Aby znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, konieczne jest porównanie kredytów i indywidualnych ofert. Wyliczenia w kalkulatorach, jeżeli z nich korzystasz, mają wyłącznie charakter orientacyjny. Dopiero bank po zbadaniu naszej zdolności i wiarygodności kredytowej może nam przedstawić ofertę kredytową. I tym samym dowiesz się o wysokości rat.

Jednak jej wysokość można obliczyć, jeżeli zostaną przyjęte pewne założenia kredytowe. I tak na przykład dla kredytu gotówkowego na 7 lat z oprocentowaniem nominalnym 12,49% wysokość raty równej wyniesie:

  • 10 000 zł – 179,16 zł,
  • 20 000 zł – 358,32 zł,
  • 30 000 zł – 537,48 zł,
  • 40 000 zł – 716,63 zł,
  • 50 000 zł – 895,79 zł,
  • 60 000 zł – 1 074,95 zł,
  • 70 000 zł – 1 254,11 zł,
  • 80 000 zł – 1 433,27 zł,
  • 90 000 zł – 1 612,43 zł,
  • 100 000 zł – 1 791,58 zł.

kredyt 10000 zł - 100000 zł na 7 lat - wysokość raty

Kredyt gotówkowy na 7 lat – 10 000 zł – 100 000 zł. Wysokość raty. Źródło: kredytyporownywarka.pl

Kredyt na 7 lat można wziąć również przez internet

Kredyty gotówkowe przez internet są oferowane przez kilka banków, np. Alior Bank lub Citi Handlowy. Nie jest konieczne zakładania rachunku osobistego, aby złożyć wniosek kredytowy. Wszytko odbywa się online oraz telefonicznie.

W przypadku kredytów przez internet może być potrzebny skan dokumentu tożsamości oraz przelew weryfikacyjny na wskazany rachunek banku. Z pewnością wszystko nam wyjaśni pracownik banku.

Jeżeli decyzja jest pozytywna, banku kontaktuje się z nami w celu ponownej weryfikacji tożsamość. Zostaje wówczas przedstawiona propozycja kredytu gotówkowego. Po podpisaniu umowy online lub dostarczonej przez kuriera, pieniądze są przelewane na konto bankowe. Cała procedura online może być jednak nieco różna w poszczególnych bankach.

Pamiętaj, że najważniejsza jest jednak cena zobowiązania, za które zapłacisz! Być może ubieganie się o kredyt internetowy będzie wygodniejsze, ale czy będzie to kredyt tańszy od innych?
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok