Kredyt gotówkowy Mikołów

Kredyt gotówkowy Mikołów, pożyczka gotówkowa – jaki bank wybrać? Przede wszystkim to porównanie ofert kredytowych w bankach. Z pewnością pożyczka lub kredyt gotówkowy to sposób na realizację wielu planów, zwłaszcza tych, które nie mogą czekać, a nie ma wystarczającej gotówki, ale nie może za drogi.

kredyt gotówkowy Mikołów

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy? Może on być przeznaczony zarówno na remont mieszkania czy zakup samochodu, jak również na nieprzewidziane wydatki. Kredyt kredytem, ale ważne jest, aby wybrać taki kredyt, który będzie najtańszy. Zapoznaj się z ofertami banków, w których są dostępne kredyty i pożyczki gotówkowe.

Z wybranym bankiem lub bankami w sprawie kredytu skontaktujesz się przez internet. Wystarczy bowiem wypełnić krótki formularz kontaktowy, podając podstawowe dane, które umożliwią kontakt ze strony przedstawiciela lub doradcy bankowego. Oczywiście kontakt z bankiem nie zobowiązuje Ciebie do wyboru konkretnej oferty. Możesz dowiedzieć się szczegółów na temat kredytu i… podziękować, aby wybrać inną propozycję.

Porównanie kredytów gotówkowych na 20 000 zł

Zdolność i wiarygodność kredytowa, to dwa główne czynniki decydujące o decyzji kredytowej. Wystarczy skontaktować się z bankiem, aby uzyskać wstępną ocenę zdolności kredytowej. Jeżeli ocena będzie pozytywna, to doradca z banku przedstawi nam ofertę.

Konieczne jest, aby dopasować wszystkie parametry kredytu, takie jak jego wysokość, okres spłaty oraz wysokość raty.. Jeżeli źle skalkulujemy ratę, to kredyt może być zbyt dużym obciążeniem dla naszych domowych finansów, a to doprowadzi tylko do kłopotów finansowych.

Zwróć uwagę czy bank umożliwia skorzystania z „wakacji kredytowych”. Jest to możliwość, aby raz na jakiś czas zawiesić spłatę kredytu (przeważnie w przypadku kredytów gotówkowych jest to maksymalnie 1-2 raty).

Wybierz taki system rat, który będzie dla Ciebie najbardziej korzystny. Jeżeli masz odpowiednio wysoką zdolność kredytową możesz wybrać raty malejące, dzięki czemu kredyt na 20 000 zł będzie tańszy.

Decydując się na raty równe przez cały okres spłaty kredytu, spłacamy ratę o stałej wysokości. Natomiast raty malejące na początku są wyższe (co np. przy kredycie na 20000 zł, w zależności od okresu kredytowania, może być dużym obciążeniem). Z każdą jednak kolejną ratą są one coraz mniejsze. Przeważnie po upływie 1/3 okresu spłaty kredytu, będę one mniejsze od rat stałych. Na początku rata odsetkowa jest wyższa, a rata kapitałowa jest stała. Zatem w przypadku wyboru rat malejących szybciej zaczniemy spłacać kapitał, a co za tym idzie mniejsza będzie także suma spłacanych odsetek.

Wybór rat malejących wymaga wyższej zdolności kredytowej ze względu na początkowe wyższe raty.

Jest jeszcze kilka innych czynników, które decydują o atrakcyjności oferty kredytowej: oprocentowanie, prowizja, opłaty dodatkowe. Są i takie elementy, o których my możemy decydować (wspomniany system rat). Oferta zawsze może być dla nas znacznie korzystniejsza, pod warunkiem, że uzyskamy wysoką ocenę scoringową. Bank zawsze sprawdza zdolność kredytową i wiarygodność kredytową klienta przed udzieleniem kredytu.

Kredyt gotówkowy na 20 000 zł z porównywarką

Czy warto jest korzystać z porównywarki kredytów, aby znaleźć kredyt gotówkowy na 20 000 zł? Oczywiście, ale nie jest to ranking kredytowy.

Co daje zatem wyszukiwarka kredytowa?

 • korzystając z wyszukiwarki, poznasz szacunkowe raty kredytów gotówkowych na 20 000 zł, od kilku miesięcy do najczęściej 7-8 lat,
 • sprawdzisz w jakich bankach jest taki kredyt,
 • skontaktujesz się z wybranymi bankami – krótki formularz kontaktowy,
 • uzyskasz podstawowe informacje na temat danego kredytu.

Ale dlaczego są to szacunkowe wyliczenia rat. Ponieważ bank bierze pod uwagę wiarygodność i zdolność kredytową klientów, a to jest możliwe do sprawdzenia dopiero podczas indywidualnego kontaktu. Jeżeli chcesz wiedzieć czy masz zdolność kredytową i czy możesz wziąć taki kredyt gotówkowy na 20 000 zł, najlepiej jest skontaktować się z bankiem.

Kredyt gotówkowy. Banki Mikołów

Przegląd banków i placówki bankowe w Mikołowie.

Alior Bank – Placówka Partnerska
Galeria PIK
Pszczyńska 14/6

Bank Pocztowy
Żwirki i Wigury 11

BNP Paribas
Krakowska 2

Credit Agricole. Placówka Bankowa
Rynek 12

Getin Noble Bank. Placówka Partnerska
Krakowska 11

ING Bank Śląski Oddział w Mikołowie
Młyńska 9

Meritum Bank ICB. Placówka partnerska
Pszczyńska 16

Mikołowski Bank Spółdzielczy
Krakowska 29

 • Millennium Bank
  Rynek 6
 • Oddział
  CH Auchan
  Gliwicka 3

PKO Bank Polski
Oddział 1 w Mikołowie
ul. Pszczyńska 5

Bank Pekao
ul. Pszczyńska 12

Santander Bank Polska
Jana Pawła II 3

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Mikołów
Krakowska 8

Sprawdź również:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok