Kredyt gotówkowy maksymalny okres kredytowania

Kredyt gotówkowy maksymalny okres kredytowaniaKredyt gotówkowy maksymalny okres kredytowania w jakim banku i ile wynosi? Maksymalny okres kredytowania na jaki możemy wziąć kredyt gotówkowy w banku wynosi 10 lat.

10 lat jest to bardzo długi okres kredytowania, który pozwala na maksymalne obniżenie raty kredytowej. Jednakże z drugie strony maksymalny okres kredytowania, to również większy koszt kredytu. Spowodowane jest to tym, że musimy zapłacić więcej odsetek od pożyczonego kredytu.

Należy zatem wybrać taki okres kredytowania, który nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu, a jednocześnie nie spowoduje, że koszt kredytu znacznie wzrośnie.

Kredyt gotówkowy na 10 lat

Poniżej znajduje się najnowsza propozycja banków w segmencie kredytów i pożyczek gotówkowych. Dodatkowo: kredyty gotówkowe 10 lat i kredyty gotówkowe przez internet.

Dostępność kredytu gotówkowego w określonej wartości oraz warunki kredytowania jakie uzyskamy w banku, uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej i po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej.

Przeważnie okres kredytowania, na jaki możemy pożyczyć kredyt gotówkowy, wynosi od 3 do 120 miesięcy (10 lat). Często jednak maksymalny okres kredytowania dla kredytów na mniejszą kwotę wynosi ok. 6-7 lat.

Po wysłaniu zapytania do banku, skontaktuje się z nami przedstawiciel banku i oszacuje wstępną zdolność kredytową. Po wstępnej decyzji kredytowej jest podejmowana ostateczna decyzja kredytowa. Od niej zależy udzielenie kredytu gotówkowego.

Rozpatrując maksymalny okres kredytowania, to wart zwrócić na pożyczkę hipoteczną, której maksymalny okres kredytowania jest większy niż 10 lat, a którą możemy przeznaczyć na dowolny cel. Zabezpieczeniem taki pożyczki jest nieruchomość, a okres spłaty może wynieść nawet i 20 czy 25 lat.

Dłuższy okres spłaty to niższa rata, ale jednocześnie wzrost łącznych kosztów kredytowych – zapłacimy więcej odsetek.


Wyszukiwania dotyczące artykułu: Kredyt gotówkowy maksymalny okres kredytowania, kredyt gotówkowy 10 lat. A jeżeli interesuje Ciebie konsolidacja kredytów gotówkowych w jeden kredyt, to warto przeczytać Kredyt Konsolidacyjny Porównanie Banków.


Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Oferty instytucji finansowych na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok