Kredyt gotówkowy Lubliniec

Kredyt gotówkowy Lubliniec na dowolny cel? Wybrać możesz zarówno kredyt gotówkowy, jak i pożyczkę gotówkową, również bankową i przez internet. Wybór jest całkiem duży, ponieważ banki, pomimo panującej nie najlepszej sytuacji gospodarczej, walczą o atrakcyjnego i stabilnego klienta.

kredyt gotówkowy Lubliniec

Każdy kredyt, w tym również gotówkowy, nie tylko uwzględnia indywidualne potrzeby klienta, ale i jego możliwości finansowe. Nie uzyska kredytu osoba, która nie ma zdolności i wiarygodności kredytowej, ale z drugiej strony, im lepsza ocena kredytowa, tym lepsze warunki, na jakich bank skłonny jest pożyczyć pieniądze.

Kredyty gotówkowe, obok limitów w koncie i kart kredytowych, to najpopularniejsze produkty kredytowe oferowane przez banki.

Czy wiesz, że średnia wysokość udzielanego kredytu to. ok 20 tys. zł na 5 lat (ale to może się zmienić, jeżeli spojrzymy na zaostrzoną politykę ich udzielania).

Czas jednak sprawdzić niektóre z propozycji kredytowych, które znajdziesz obecnie w bankach.

Co prawda, samodzielnie wybierasz wysokość kredytu i czas jego spłaty, ale ostatnie zdanie należy do banku, ponieważ musi wziąć pod uwagę Twoją zdolność kredytową.

Lubliniec kredyty i pożyczki. Oddziały i placówki bankowe

Placówka bankowa w Lublińcu? Poniżej zestawienie oddziałów bankowych, w których zapytasz o kredyt. Nie chcesz wychodzić z domu? Wyślij wniosek kontaktowy przez internet – przedstawiciel banku do Ciebie przedzwoni.

II Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Lubliniec
Plac gen. Tadeusza Kościuszki 4
71 358 99 09

ING Bank Śląski Oddział w Lublińcu
Plac Henryka Sienkiewicza 8
801 222 222

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Lublińcu
Ignacego Paderewskiego 9
34 310 68 50

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Oświęcimska 7
22 563 74 40

Bank Spółdzielczy w Gliwicach. Oddział Lubliniec
Plac Konrada Mańki 10
34 353 10 26

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
Damrota 1
71 354 90 09

Alior Bank – Placówka Partnerska
Galeria Handlowa Jedenastka
Oleska 20
34 356 18 17

Agencja PKO Banku Polskiego
ul. Świętej Anny 27
34 356 55 16

Santander Bank Polska
Adama Mickiewicza 38
790 780 503

Alior Bank – Placówka Partnerska
Piotra Niedurnego 3
660 511 201

Millennium Partner
Józefa Lompy 12
801 331 331

Credit Agricole Bank
Damrota 1

Santander Bank Polska S.A.
Mickiewicza 38
781 119 999

Placówki bankowe, oddziały banków (komercyjne, spółdzielcze) – stan na wrzesień 2021. Kredyty gotówkowe Lubliniec (powiat lubliniecki – województwo śląskie).

Kredyt gotówkowy bez zbędnych formalności

Kredyty gotówkowe, a właściwie to pożyczki gotówkowe, ale oba produkty są traktowane często zamiennie, zaciągany jest na dowolny cel. To oznacza, że wypełniając wniosek nie musisz podawać celu, na jaki zamierzasz przeznaczyć pieniądze. Może to być zarówno remont mieszkania, zakup samochodu w komisie czy nowego komputera.

Minimum formalności oznacza, że bank nie stosuje zbędnych procedur, co umożliwia wnioskowanie o taki kredyt nawet i przez internet – bez wychodzenia z domu.

Czy o kredyt gotówkowy może ubiegać się każda osoba? Nie. Tak naprawdę muszą być spełnione trzy warunki:

  • pełnoletnia osoba,
  • zdolność kredytowa,
  • wiarygodność kredytowa.

I nawet wówczas, kiedy spełnisz wszystkie te warunki, wcale nie oznacza, że kredyt gotówkowy otrzymasz. Banki stosują własną politykę udzielania kredytów i może się np. okazać, że ustalony jest minimalny próg kredytowy (często występuje w przypadku konsolidacji kredytowej) czy okres kredytowania wynosi maksymalnie 60 miesięcy (Twoja zdolność kredytowa jest odpowiednia, ale rata kredytowa jest nie do zaakceptowania).

Poza sprawdzeniem wiarygodności kredytowej w BIK (nie ma czegoś takiego jak kredyt gotówkowy bez BIK!), sprawdzają zdolność kredytową i dlatego mogą wymagać zaświadczeń o zarobkach. Ale są banki, które wpływy na konto sprawdzają przez internet, po uprzedniej naszej zgodzie. Nie jest wówczas konieczne dostarczanie takich dokumentów.

Zanim zdecydujesz się na wybór banku, porównaj całkowite koszty kredytowe (odsetki, prowizja, koszty dodatkowe), dopasuj ratę, a tym samym i czas spłaty zobowiązania. Przy każdej symulacji wysokości rat sprawdzaj wysokość całkowitych kosztów, czy są one przez Ciebie do zaakceptowania, pamiętając, że im dłużej spłacasz kredyt, tym większy jest całkowity koszt odsetek.

Kredyty w pozostałych miejscowościach:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok