Kredyt gotówkowy Lubań

Kredyt gotówkowy Lubań – sprawdź w serwisie nie tylko zestawienie banków i ich oddziały w Lubaniu, ale również zapoznaj się z propozycjami kredytów gotówkowych.

kredyt gotówkowy Lubań

Czy można znaleźć szybko tani kredyt gotówkowy? Szybko taniego kredytu gotówkowego z pewnością nie znajdziesz, ale jeżeli ma to być jakakolwiek oferta, to wniosek kredytowy możesz wysłać nawet i teraz.

Przede wszystkim ważne jest, aby zapoznać się z propozycjami banków, w następnym kroku należałoby skontaktować się z bankiem, zapoznać się z ofertą, zwracając uwagę na parametry kosztowe, i następnie je porównać. Mając zaledwie dwie oferty przygotowane przez banki, bez problemu wskażesz ten, w którym kredyt będzie tańszy.

Jak skontaktować się z bankiem w sprawie kredytu?

Jest to bardzo proste: wystarczy, że wyślesz formularz kontaktowy, a to bank do Ciebie przedzwoni (a konkretnie doradca bankowy). Sprawdzi wstępną zdolność kredytową i przedstawi propozycję.

Pamiętaj, aby zadawać pytania, jeżeli się takie pojawią, dotyczące kredytu oraz prosić o wyjaśnienia w sytuacji, kiedy jakiś aspekt potencjalnej umowy będzie niezrozumiały. Kontakt z bankiem nie zobowiązuje Ciebie oczywiście do wybrania oferty. Możesz podziękować i szukać dalej.

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego nie jest obowiązkowe, ale banki często je proponują. Może zdarzyć się sytuacja że bank uzależni przyznanie kredytu na określonych warunkach, pod warunkiem, że zdecydujesz się na jego wykupienie. Najczęściej ma to miejsce, kiedy wniosek kredytowy dotyczy wysokiego finansowania lub ocena kredytowa konsumenta nie jest najlepsza.

Każde ubezpieczenie wpływa na całkowity koszt kredytu, co powoduje, że kredyt będzie droższy. Może być również sytuacja odwrotna, kiedy bank w zamian za wykupienie ubezpieczenia obniży wysokość oprocentowania, co zrekompensuje koszt ubezpieczenia.

Lubań banki i kredyty

Lista banków w Lubaniu. W sprawie kredytu gotówkowego (jak i każdego innego) możesz odwiedzić osobiście placówkę bankową w Lubaniu lub wysłać formularz kontaktowy z listy powyżej.

 • Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Lubań
  Pl. Strażacki 25
  71 358 99 09
 • BNP Paribas Bank Polska S.A.
  7 Dywizji 14
  22 538 81 00
 • PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Lubaniu
  Pl. 3 Maja 8 A
  75 722 87 30
 • Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu, CENTRALA
  Spółdzielcza 10
  75 722 75 00
 • Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu Oddział w Lubaniu
  Dąbrowskiego 1
  75 722 75 15
 • Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
  Bracka 8
  71 354 90 09
 • Santander Bank Polska S.A.
  plac 3 Maja 16
  781 119 999
 • Alior Bank – Placówka Partnerska
  Rynek 16/1
  75 648 87 99
 • Millennium Partner
  Rynek-Sukiennice 27
  801 331 331

Zestawienie banków zaktualizowane w marcu 2022 – kredyty gotówkowe Lubań.

Kredyty w pozostałych miejscowościach

 • Kredyt gotówkowy Białogard – banki i oddziały w Białogardzie. Najnowsze zestawienia kredytów i pożyczek.
 • Kredyt konsolidacyjny Bochnia – spłacane kredyty i pożyczki gotówkowe, jak i również pozostałe kredyty, możesz „połączyć” w jeden kredyt i obniżyć ratę.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok