Kredyt gotówkowy Krotoszyn

Kredyt gotówkowy Krotoszyn, a może lepsza będzie pożyczka gotówkowa? Zarówno kredyty, jak i pożyczki gotówkowe, to najbardziej popularne produkty kredytowe wybierane przez konsumentów. Zaciągane są nie tylko, aby podreperować budżet (chociaż to jest wątpliwy cel), ale również, aby szybciej spełnić dodatkowe potrzeby.

kredyt gotówkowy Krotoszyn

W takim razie do jakiego banku zwrócić się z zapytaniem o finansowanie, no i jaki będzie najlepszy wybór?

Jeżeliby kredyt gotówkowy oferował tylko jeden bank, to wybór byłby bardzo prosty, niestety (?) w segmencie kredytowym panuje duża konkurencja (co nie oznacza, że kredyty są bardzo tanie) i wyselekcjonowanie tego jedynego, może być dość długotrwałe.

Świetnym sposobem, aby wybrać decydujący bank, jest… porównanie ofert kredytowych. Jest to jedyne sensowne działanie, które pozwala wybrać tańszy i korzystniejszy kredyt. Jeżeli nie ma to wielkiego znaczenia, to przeprowadzona analiza może być pobieżna lub ze zwróceniem uwagi na inne elementy oferty.

Koszt całkowity kredytu, to tak naprawdę jego cena i jest powszechnie stosowany przy porównywaniu ofert i wyborze banku.

Kredyty Krotoszyn – placówki bankowe, oddziały banków

Przegląd placówek bankowych i oddziałów banków, które znajdziesz w Krotoszynie. Powyższa lista banków umożliwia sprawdzenie propozycji kredytowych bez wychodzenia z domu, a poniższe zestawienie, to możliwość osobistego udania się do banku, pod warunkiem, że dysponujesz odpowiednim czasem.

Bank Spółdzielczy w Krotoszynie Centrala
Piastowska 14
62 725 32 78

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Krotoszyn
Zdunowska 8
71 358 99 09

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Krotoszynie
Rynek 22
62 722 59 00

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Piastowska 30A
22 538 86 50

Alior Bank – Placówka Partnerska
Rynek 13
62 722 08 25

Santander Bank Polska S.A.
Rynek 15
71 19 999

Bank Spółdzielczy
Osiedle Korczaka 3
62 722 79 50

Plus Bank
Rynek 17
801 445 566

Bank Pekao S.A. Placówka partnerska
Rynek 26
62 508 70 86

PKO BP Oddział nr 219
Kobylińska 37

Santander Bank Polska S.A.
Henryka Sienkiewicza 12a
71 19 999

Getin Noble Bank S.A. Placówka Partnerska
Rynkowa 8
664 919 797

Millennium Partner
Rynek 12
801 331 331

PKO BP Oddział nr 234
Słodowa 22

PKO BP Oddział nr 202
Rawicka 41

PKO BP Oddział nr 208
Kołłątaja 7

Aktualizacja placówek bankowych komercyjnych i spółdzielczych – styczeń 2022 r. Kredyty gotówkowe Nowy Dwór Mazowiecki (powiat krotoszyński – województwo wielkopolskie).

To jaki jest zatem najtańszy kredyt gotówkowy?

Oczywiście nie można wskazać palcem na konkretny bank – nie jest to możliwe. Możliwe jest natomiast wyszczególnienie elementów, które decydują o koszcie kredytu.

Oczywiście pierwszym i zasadniczym elementem jest oprocentowanie nominalne, od którego zależą odsetki. Im jest ono większe, to koszt odsetek rośnie. Jeżeli przypatrzysz się propozycjom, to zobaczysz, że oprocentowanie nominalne jest bardzo różne.

Nie jest ono jednak jedynym kosztem, bo bardzo często naliczana jest prowizja oraz inne opłaty, np. ubezpieczenie.

To ostatnie jest zazwyczaj nieobowiązkowe, ale banki coraz chętniej je proponują, np. w zamian za obniżkę oprocentowania. A to wcale nie musi oznaczać, że całkowity koszt kredytu będzie mniejszy. Należy (znowu!) porównać wariant z ubezpieczeniem i bez niego. W przypadku długoterminowych kredytów i na wysokie wartości, banki bardzo mogą uzależniać przyznanie kredytu od jego wykupienia.

Na koniec musisz wziąć pod uwagę, że każdy z banków realizuje własną politykę kredytową, a to oznacza nie tylko, że oferty różnią się pomiędzy sobą, ale i ostateczna decyzja kredytowa zależy od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy.

Kredyty i pożyczki bankowe:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok