Kredyt gotówkowy Kościan

Kredyt gotówkowy Kościan, a może pożyczka gotówkowa? Niezależnie na co chciałbyś przeznaczyć taki kredyt, to warto pamiętać o tym, aby szukać jak najtańszej oferty.

kredyt gotówkowy Kościan

Co należy wziąć pod uwagę zanim wybierzesz kredyt? Zastanów się czy faktycznie jest on Tobie TERAZ potrzebny. Być może dałoby się zmniejszyć jego wysokość, skrócić okres kredytowania, a być może udałoby się zaoszczędzić część wymaganej kwoty.

Musisz pamiętaj również o tym, że zdolność kredytowa jest kluczowa przy rozpatrywaniu wniosku (podobnie jak i wiarygodność kredytowa). Niewystarczająca zdolność kredytowa, to niemożność uzyskania finansowania w określonej wysokości. Z drugiej zaś strony, lepsza ocena scoringowa, to tym samym możliwość uzyskania lepszych warunków kredytowania.

Kredyty Kościan – banki i placówki bankowe

Przegląd banków w Kościanie: placówki i oddziały bankowe. W każdym z poniższych banków możesz zapytać o kredyt, nie tylko gotówkowy. Powyższa lista banków również daje możliwość zapytania o kredyt, tylko, że nie wychodzisz z domu, a wniosek kontaktowy wysyłasz online – przedstawiciel banku skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Natomiast, jeżeli szukasz innego kredytu lub np. pożyczki gotówkowej w firmie pożyczkowej, to skorzystaj z menu powyżej.

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Kościanie
Aleja Kościuszki 34
65 512 84 00

  • Bank Spółdzielczy w Kościanie
    Rynek 23
    65 511 92 92
  • Bank Spółdzielczy w Kościanie. I Filia w Kościanie
    Osiedle Jagiellońskie 27
    65 512 07 42

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Kościan
Rynek 2
71 358 99 09

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Rynek 26
22 538 82 40

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
Wrocławska 15
71 354 90 09

Alior Bank – Placówka Partnerska
65 512 09 65 Rynek 32A/2
65 512 09 65

Santander Bank Polska S.A.
Aleja Kościuszki 2
781 119 999

BNP Paribas Bank Polska S.A. Oddział Partnerski
Marszałka Józefa Piłsudskiego 47

Millennium Partner
Rynek 2
801 331 331

Alior Bank Kościan
Aleja Kościuszki 19

Alior Bank Kościan
Wrocławska 11

Placówki bankowe, oddziały banków (komercyjne, spółdzielcze) – stan na styczeń 2022. Kredyty gotówkowe Kościan (powiat kościański – województwo wielkopolskie).

Czy warto korzystać z rankingów kredytowych?

Jeżeli szukasz kredytu gotówkowego, który jest najbardziej popularnym produktem kredytowy, możesz korzystać z różnych rankingów kredytowych. Czy jednak jest to wiarygodne źródło, które wskazuje faktycznie najlepsze oferty kredytowe?

Z tym może być różnie. Co prawda można taki ranking traktować jako dodatkowe źródło informacji, ale niekoniecznie musi to oznaczać, że w banku na pozycji nr 1 uzyskasz najtańszy kredyt.

Poza tym, nie znajdziesz rankingu kredytowego na 4 tys. zł, 18 tys. zł czy 180 tys. zł, a informacja o dacie publikacji może zostać ukryta.

Bardzo często banki ustalają parametry kredytowe w zależności od wysokości kredytu lub okresu kredytowania. Przy krótszym okresie kredytowania wysokość oprocentowania nominalnego może zostać obniżona, ale wysokość prowizji podwyższona. I odwrotnie. Rankingi nie biorą również pod uwagę tego, czy zdecydujesz się skorzystać z ubezpieczenia, dodatkowego produktu, itp.

Na koniec zwrócić uwagę, że żaden ranking kredytowy nie uwzględnia Twojej indywidualnej zdolności i wiarygodności kredytowej. A to są dwa kluczowe czynniki, który wpływa na ostateczną ofertę kredytową.

Kredyty i pożyczki:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok