Kredyt gotówkowy konsolidacyjny

2022-12-09 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy konsolidacyjny na skonsolidowanie zadłużenia bankowego, zarówno w wysokości 5000 zł, jak i na 50 tys. zł. Sprawdź w jakim banku jest tani kredyt i gdzie złożyć wniosek na konsolidację.

kredyt gotówkowy konsolidacyjny

Co to jest kredyt konsolidacyjny? Jest kredyt przeznaczony na spłatę innych kredytów i pożyczek bankowych. Z kredytu konsolidacyjnego mogą być spłacone kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty ratalne i zadłużenie w rachunku bankowym i na kartach kredytowych. Jest to kredyt gotówkowy konsolidacyjny.

Jeżeli wśród nich jest kredyt hipoteczny (lub zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości), to można w takim przypadku można zaciągnąć kredyt konsolidacyjny hipoteczny. Jest on tańszy od zwykłego kredytu konsolidacyjnego (niższe oprocentowanie).

Kredyt gotówkowy konsolidacyjny banki

Poniżej znajduje się krótkie zestawienie banków, w których o taki kredyt można wnioskować. Wystarczy tylko wysłać formularz kontaktowy, aby bank skontaktował się z nami telefonicznie.

Podstawową korzyścią jaką daje konsolidacja, jest spłacenie wielu zobowiązań bankowych jednym kredytem. To jest to „połączenie” kredytów w jeden – konsolidacja kredytowa. Po konsolidacji mamy nowy kredyt, tylko w jednym banku i płacimy niższą ratę kredytową, niż to miało poprzednio (suma wszystkich rat).

Rata kredytowa jest niższa dlatego, że został wydłużony okres kredytowania. I to jest przede wszystkim główny cel kredytu konsolidacyjnego. Obniżenie wysokości rat kredytu to podstawowe założenie konsolidacji. Niekiedy błędnie się uważa, że jest to obniżenie kosztów związanych z regulowaniem zadłużenia.

Niższa rata, to wydłużony okres kredytowania.

Tym samym taki kredyt jest droższy, z powodu większej sumy odsetek zapłaconych od kredytu.

A gdzie po pożyczkę gotówkową? Następne strona pożyczki gotówkowe 40 tys zł.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok