Kredyt gotówkowy Kobyłka

Kredyt gotówkowy Kobyłka, czyli idealny kredyt lub pożyczka, który może być przeznaczony na dowolny cel – niezależnie od tego, czy zamierzasz wyremontować mieszkanie czy kupić nowe meble do pokoju. Idealny, to znaczy, jaki?

kredyt gotówkowy Kobyłka

Kredyty oraz pożyczki gotówkowe to jedne z najpopularniejszych produktów kredytowych, z których korzystają klienci banków. Minimalne formalności, wysoka maksymalna kwota kredytu, a nawet możliwość wnioskowania o kredyt bez konieczności dostarczania zaświadczenia o zarobkach, to główne atuty tych produktów.

Oczywiście należy spełnić określone warunki, aby móc otrzymać takie finansowanie z banku, a najważniejsze to zdolność i wiarygodność kredytowa. Jeżeli nie wiesz czy spełniasz te warunki, to wystarczy skontaktować się z wybranym bankiem.

Banki, kredyty Kobyłka. Placówki bankowe

W samej Kobyłce jest kilka banków, komercyjnych, jak i spółdzielczych, w których znajdziesz kredyty i pożyczki gotówkowe. Jeżeli masz wystarczająco dużo czasu, to należy odwiedzić dany bank i zapytać o kredyt. W sytuacji, kiedy czasu brakuje lub zwyczajnie w świecie, nie chcesz wychodzić z domu, to z listy powyższej należy wybrać bank i wysłać formularz kontaktowy i to doradca bankowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Warszawski Bank Spółdzielczy (WBS Bank) Oddział w Kobyłce
Ręczajska 9c
22 786 90 60

Millennium Partner
Ręczajska 6
801 331 331

Agencja PKO Banku Polskiego
Aleja Jana Pawła II 24
511 751 469

SK Bank
Aleja Jana Pawła II 4

Placówki bankowe, oddziały banków (komercyjne, spółdzielcze) – styczeń 2022. Kredyty gotówkowe Kobyłka (powiat wołomiński – województwo mazowieckie).

Dobry kredyt gotówkowy, czyli tani kredyt

Co należy zatem sprawdzić, jeżeli chcemy wybrać tani kredyt? Z pewnością najtańszego kredytu nie wybierzesz, ale tańszy już tak. Należy wziąć pod uwagę, że nie masz możliwości zapoznania się ze wszystkimi propozycjami kredytowymi. Nie jest ich bowiem kilka, ale jest co najmniej kilkadziesiąt (a nawet i więcej). Porównanie ich jest po prostu fizycznie niemożliwe. Dlatego należy skupić się tylko na kilku bankach, z nich wybrać 2-3 oferty i następnie je porównać.

Porównanie ofert kredytowych, to klucz do lepszego kredytu. Sprawdź zatem, ile wyniesie całkowity koszt kredytu oraz RRSO – na ich wartości składają się bowiem wszystkie koszty kredytowe, np. odsetki (oprocentowanie nominalne), i dodatkowe koszty. Im mniejszy będzie koszt, to oczywiście kredyt będzie tańszy. Warto również pamiętać o tym, że ostateczne warunki udzielenia kredytu zależą przede wszystkim od oceny dokonanej przez bank. Oznacza to, że im lepsza jest Twoja zdolność i wiarygodność kredytowa, to bank nie tylko zaoferuje Tobie lepszą ofertę, ale i będzie bardziej skłonny obniżyć np. prowizję czy wysokość oprocentowania.

Niska rata kredytowa nie oznacza wcale, że kredyt jest tani! Im dłuższy jest termin spłaty, tym niższe będą raty, ale jednocześnie większy będzie koszt odsetkowy, a tym samym i wysokość zadłużenia.

Kredyty i pożyczki:

3 thoughts on “Kredyt gotówkowy Kobyłka”

 1. Ogród sferyczny w Kobyłce

  Razem z Burmistrz Edytą Zbieć serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do stworzenia miniaturowego, sferycznego ogrodu w Kobyłce – posadzenia sadzonek w „bombce”, czyli kuli stojącej przed Urzędem. 16 maja godz. 17. Skwerek przy parkingu.

 2. Doradztwo kredyty hipoteczne

  Oferujemy swoje usługi w zakresie bezpłatnego pośrednictwa dotyczącego: kredytów hipotecznych na zakup mieszkania lub budowę domu. Doradzimy jak można pozyskać środki na wymagany wkład własny. Mamy doświadczenie w zakresie pozyskiwania kredytów hipotecznych na przestrzeni wielu lat. Rozmowa z ekspertem i skorzystanie z pomocy jest bezpłatne.

  1. Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową w co najmniej kilkunastu bankach.
  2. Przedstawimy najkorzystniejsze oferty (z aktualnymi promocjami), z uwzględnieniem Twojej obecnej, jak i przyszłej sytuacji finansowej.
  3. Sporządzamy czytelną listę niezbędnych dokumentów przy składaniu wniosku kredytowego.
  4. Przeprowadzamy klienta przez cały proces kredytowania, utrzymując kontakt z bankiem i zapewniając fachową pomoc.

 3. Portal Miasto

  Dodatkowe informacje uzupełniające:

  Millennium Partner
  ul. Ręczajska 6,
  Godziny otwarcia:
  Pon. – Pt.: 09:00 – 17:00

  Agencja PKO Banku Polskiego
  Al. Jana Pawła II 24,
  Godziny otwarcia:
  Pon. – Wt.: 11:00 – 18:00
  Śr. – Pt.: 08:00 – 16:00

  Warszawski Bank Spółdzielczy
  Ul. Ręczajska 9,
  Godziny otwarcia:
  Pon.: 10:00 – 18:00
  Wt. – Pt.: 8:00 – 16:00

  BANKOMATY

  Bankomat Euronet Delikatesy „Emiś”
  ul. Żymirskiego 16A,

  Bankomat eCard – Delikatesy „Panorama Market”
  ul. Zagańczyka 5,

  Bankomat Euronet
  ul. Napoleona 2E,

  Bankomat PKO BP – Sklep
  ul. Warszawska 3,

  Bankomat cash4you – Sklep „API Market”
  ul. Załuskiego 15,

  Bankomat Euronet – Supermarket „Biedronka”
  ul. Napoleona 1b,

  Bankomat Euronet – Market „Emiś”
  ul. Ręczajska 7,

  Bankomat Euronet – CH FOCUS
  ul. Nadarzyńska 67.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok