Kredyt gotówkowy Kęty

Kredyt gotówkowy Kęty w banku – gdzie będzie najlepsza propozycja? Tam, gdzie zapłacisz oczywiście najmniej za kredyt. A o koszcie kredytu mówi nam jego całkowity koszt, który jest suma poszczególnych kosztów.

kredyt gotówkowy Kęty

Pamiętajmy, że okres kredytowania powinien być odpowiednio dopasowany do naszych możliwość finansowych, tak, aby rata kredytowa nie sprawiała problemów przy planowaniu budżetu. Symulacji rat i przegląd banków dostępny jest poniżej.

Poza oprocentowaniem nominalnym (odsetki) i prowizją mogą być również inne opłaty związane z udzielaniem kredytu, np. za rozpatrzenie wniosku lub ubezpieczenie (które nie jest obowiązkowe przy kredytach gotówkowych, ale bank może je zaproponować). Ważne jest, zwłaszcza gdy pojawią się okresowe trudności finansowe, czy bank oferuje karencję w spłacie kredytu, tzw. „wakacje kredytowe” i na jakich warunkach.

Kredyt gotówkowy w Kętach czy przez internet?

Możemy wyróżnić całą masę różnych kredytów gotówkowych: online (przez internet), na zaświadczenie, oświadczenie, jak i tradycyjne w placówce bankowej. Jeżeli wymagane jest zabezpieczenie kredytu, to warto się zastanowić się czy jest ono proporcjonalne do wysokości kredytu i okresu kredytowania (zwłaszcza istotne w przypadku pożyczek gotówkowych niebankowych).

Każda propozycja kredytowa musi być dokładnie przeanalizowana, ze szczególnym zwróceniem uwagi na RRSO i całkowity koszt kredytu. Można nawet i porównać i kilka ofert kredytowych, co pozwala wybrać tańszą opcję. Wyliczenie RRSO i kosztów całkowitych znajduje się na formularzy informacyjnym, który przekaże Tobie bank.

Na ofertę kredytową, którą zaproponuje nam bank, będzie miała wpływa również nasza zdolność kredytowa i wiarygodność kredytowa. Im lepsza ocena scoringowa, tym na lepszy kredyt możemy liczyć.

Kredyt gotówkowy Kęty BANKI

O kredyt gotówkowy możesz zapytać zarówno w Kętach w placówce bankowej, jak i wysyłając formularz kontaktowy do wybranego banku z listy udostępnionej powyżej.

ING Bank Śląski. Oddział w Kętach
Kościuszki 15

  • Bank Pekao
    Adama Mickiewicza 6B
  • Placówka partnerska
    Legionów 28

Nest Bank. Placówka partnerska
Tadeusza Kościuszki 1

PKO Bank Polski. Oddział 1 w Kętach
Rynek 20

Bank Spółdzielczy
Jana III Sobieskiego 16

Santander Bank
Tadeusza Kościuszki 12

Alior Bank. Placówka Partnerska
Rynek 6

Credit Agricole. Placówka Bankowa
Rynek 10

Millennium Bank Partner
Rynek 9

BNP Paribas
Tadeusza Kościuszki 23

Pozostałe:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok