Kredyt gotówkowy Kętrzyn

Kredyt gotówkowy Kętrzyn lub pożyczka gotówkowa. Produkty kredytowe, które cieszą się największą popularnością z pośród dostępnych na rynku. Udzielany jest na dowolny cel i z minimum formalności. Jeżeli szukasz odpowiedniego banku w Kętrzynie i dobrego kredytu gotówkowego, sprawdź poniższe zestawienie.

kredyt gotówkowy Kętrzyn

Poniższe zestawienie ma pomóc Tobie w podjęciu decyzji, ponieważ dokonany wybór musi być dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i wymagań.

Swoboda w wydatkowaniu otrzymanych środków finansowych, wysoka maksymalna kwota kredytu, niewielkie formalności i możliwość wnioskowania o kredyt nawet przez internet, to główne atuty tych produktów.

Konieczny jest remont mieszkania, kupno samochodu w komisie czy zakup nowych sprzętów AGD? Pieniądze z kredytu mogą zostać na to przeznaczone. Ale nie oznacza to wcale, że każdy kto się zgłosi po kredyt, otrzyma go. Banki sprawdzają zdolność i wiarygodność kredytową klientów, aby zminimalizować ryzyko udzielenia „złego” kredytu.

Kredyty Kętrzyn – banki, placówki i oddziały

Gdzie po kredyt gotówkowy w Kętrzynie? Można oczywiście skorzystać z listy, która została udostępniona powyżej, i bez konieczności chodzenia po bankach dowiedzieć się więcej na temat konkretnej oferty. Można również odwiedzić placówkę bankową w Kętrzynie.

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Kętrzyn
Generała Władysława Sikorskiego 31
71 358 99 09

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Kętrzynie
Adama Mickiewicza 2
89 743 38 50

Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku Filia
Kołobrzeska 1D
89 752 38 40

Bank Spółdzielczy w Reszlu. Filia Kętrzyn
Generała Władysława Sikorskiego 48
89 751 22 74

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
Mazurska 3
71 354 90 09

Bank Millennium SA
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 11
801 331 331

BNP Paribas Bank Polska S.A. Oddział Partnerski
Generała Władysława Sikorskiego 34

Alior Bank – Placówka Partnerska
Powstańców Warszawy 1
89 753 12 43

Bank Pekao S.A.
Obrońców Westerplatte 1
89 754 45 80

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Biuro Kredytowe CA Express
Generała Władysława Sikorskiego 4/lok 1
801 330 000

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Romualda Traugutta 3
22 777 36 00

Bank Pocztowy S.A.
Pocztowa 1
89 888 88 62

Placówka Polbanku
Generała Władysława Sikorskiego 34
22 651 22 70

Millennium Partner
Romualda Traugutta 19
801 331 331

Aktualizacja placówek bankowych – styczeń 2022 r. Kredyty gotówkowe Kętrzyn (powiat kętrzyński – województwo warmińsko-mazurskie).

Kredyt gotówkowy nie dla każdej osoby, która złoży wniosek

Owszem, aby uzyskać niewielki kredyt lub pożyczkę gotówkową wymagane jest naprawdę minimum formalności. Ale banki są zobligowane przez prawo do rzetelnego zbadania zdolności i wiarygodności kredytowej klienta, sprawdzając dochody, wydatki, jak również historię kredytową w BIK. Podobnie taką analizę zdolności przeprowadzają również firmy pożyczkowe.

Po co to wszystko robią? W pierwszej kolejności, jak to już zostało wspomniane powyżej, aby zabezpieczyć siebie przed ryzykiem niespłacenia zobowiązania, a po drugie, aby uchronić klienta przez wpadnięciem w nadmierne zadłużenie. Kredyt w określonej wysokości i na określony czas, może zaciągnąć wyłącznie osoba, której dochód rozporządzalny pozwala na terminowe spłacania rat kredytowych.

Na wysokość zdolności kredytowej, a taką nieprawdziwą informację można znaleźć na wielu portalach kredytowych, nie wpływa raport z BIK (historia kredytowa). Jest to element, który jest brany pod uwagę (również ważny jak zdolność kredytowa) przy analizie kredytowej. Negatywna ocena jednego z tych dwóch elementów, wyklucza możliwość uzyskania kredytu lub pożyczki w banku.

Kredyty i pożyczki bankowe:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok