Kredyt gotówkowy Jawor

Jak wybrać tani kredyt gotówkowy w banku w Jaworze? Im mniej banków i ofert kredytowych, to z pewnością wybór jest zdecydowanie szybszy i łatwiejszy. I niekoniecznie jesteś skazany na gorszy i droższy kredyt. To nie jest wyprzedaż w galerii, w której obowiązuje zasada: „kto pierwszy, ten lepszy„.

kredyt gotówkowy Jawor

Jeżeli przeglądasz strony bankowe i prezentacja kredytowe, to możesz zauważyć, że niektóre banki mają po dwie, a nawet i trzy propozycje kredytowe i pożyczkowe. Czy masz wystarczająco dużo czasu, aby je wszystkie przeanalizować i ostatecznie podjąć decyzję, nie mając gwarancji, że wybierzesz najtaniej?

Sprawa nie jest jednak, aż tak skomplikowana jak się wydaje. Nie ma potrzeby przeglądania dziesiątek ofert, czy odwiedzania kilku placówek bankowych. Obecnie kredyty i pożyczki gotówkowe są dostępne z minimum formalności.

Dla zainteresowanych:

 • Kredyt konsolidacyjny Grodzisk Mazowiecki – sprawdź kredyty konsolidacyjne na „połączenie” kredytów i pożyczek. Zamiast wielu zobowiązań, tylko jedno.
 • Kredyty hipoteczne na zakup mieszkania. Jeżeli szukasz korzystnego kredytu hipotecznego, czy to na zakup domu, czy na zakup mieszkania, to masz możliwość szybkiego porównania banków, kredytów i dodatkowo możliwość skontaktowania się z wybranym pośrednikiem.

Kredyt gotówkowy dla każdego? Jeden warunek!

Warunek jest tylko jeden: musisz mieć odpowiednią zdolność kredytową i pozytywną wiarygodność kredytową w BIK. I wówczas nie będziesz miał problemu z uzyskaniem odpowiedniego finansowania z banku.

Co więcej: im lepszą ocenę uzyskasz w banku, to i z dużym prawdopodobieństwem lepsze warunki, na jakich bank będzie skłonny udzielić Tobie kredyt.

Nie zapomnij podjąć próby negocjowania poszczególnych elementów kosztowych, np. oprocentowania czy prowizji. Nawet niewielka obniżka w stosunku do tego, co początkowo zaproponował Tobie bank, będzie oznaczać tańszy kredyt. Ale oczywiście, nie każdy bank jest skłonny rezygnować z części zysku…

Warto wiedzieć, że obecnie maksymalne dopuszczalne oprocentowanie nominalne wynosi 7,20% w skali roku. Im będzie mniejsze, to oczywiście mniejsze całościowe odsetki od pożyczonego kapitału.

Jawor banki: oddziały i placówki, kredyty i pożyczki

Lista oddziałów i placówek bankowych w Jaworze. W nich możesz zapytać o kredyt gotówkowy lub wybrać bank z listy powyżej, wysłać formularz kontaktowy przez internet i poczekać na telefon ze strony przedstawiciela.

 • PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Jaworze
  Poniatowskiego 7
  76 721 43 50
 • Alior Bank
  Chrobrego 1
  76 870 36 13
 • BNP Paribas Bank Polska S.A.
  Grunwaldzka 35
  22 563 79 30
 • Bank Spółdzielczy
  Wrocławska 2
  76 870 28 34
 • Santander Bank Polska S.A.
  Grunwaldzka 21/21A
  781 119 999
 • Alior Bank
  Plac Wolności 3
  76 818 00 14
 • Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Jawor
  Rynek 3/4/1
 • Oddział Banku Millennium
  Chrobrego 41
  801 331 331
 • PKO Bank Polski. Agencja
  Strzegomska 5
  76 870 30 16
 • Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
  Zamkowa 5A
  71 354 90 09

Aktualizacja listy – styczeń 2022. Kredyty gotówkowe Jawor

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok