Kredyt gotówkowy Jastrzębie-Zdrój

Kredyt gotówkowy Jastrzębie-Zdrój, a może pożyczka gotówkowa? Sprawdź banki i ich propozycje, ale nie kieruj się reklamą, zwłaszcza, jeżeli szukasz tańszego finansowania. Sprawdzić całkowity koszt kredytu i pamiętaj, że nie ma taniego kredytu gotówkowego dla każdego.

kredyt gotówkowy Jastrzębie-Zdrój

Banki rozpatrują każdy wniosek kredytowy indywidualnie, biorąc pod uwagę zdolność kredytową oraz wiarygodność kredytową klientów. Banki starają się ograniczyć w sposób maksymalny ryzyko udzielenia „złego kredytu”, dlatego bardzo dokładnie zweryfikują potencjalnego kredytobiorcę. Nie ma tutaj żadnego przypadku.

Jeżeli nie wiesz czy Twoja zdolność kredytowa jest odpowiednia, czy masz pozytywną historię kredytową, to najprostszą odpowiedzią na takie pytania jest skontaktowanie się z jednym z poniższych banków. Również w sytuacji, kiedy szukasz odpowiedniego kredytu. Nie musisz nigdzie wychodzić, wystarczy bowiem wysłać formularz kontaktowy i to przedstawiciel banku do Ciebie przedzwoni.

Przeczytaj również:

Kredyt gotówkowy może być tańszy w jednym banku niż w drugim

Oczywiście, że może być tańszy i to z kilku powodów. Już wiesz, że lepsza ocena kredytowa dokonana przez bank, to i lepsze warunki kredytowania. Po drugie należy zawsze pamiętać o tym, że możesz negocjować warunki umowy. Twoja siła negocjacyjne zależy od… oceny kredytowej dokonanej przez bank 🙂 Im bardziej wartościowym i rzetelnym klientem będziesz w oczach banku, tym na większe ustępstwa może się zgodzić. Każda obniżka oprocentowania nominalnego, to mniejszy koszt odsetkowy. Niższa prowizja, to również tańszy kredyt.

Odsetki od kredytu – zależą od wysokości oprocentowania nominalnego kredytu, wysokości kredytu, czasu spłaty oraz wyboru rat (stałe bądź malejące).

Prowizja kredytowa – naliczana najczęściej jako pewien ustalony procent od wysokości udzielonego kredytu. Może być kredytowana lub płatna przed wypłaceniem kredytu. Wpływa w dużym stopniu na całkowity koszt kredytu w przypadku kredytów krótkoterminowych (do kilku miesięcy). Jeżeli prowizja wynosi 5% od wartości kredytu, to np. od kwoty 6000 zł wyniesienie ona 300 zł.

Ubezpieczenie kredytu – jest to decyzja indywidualna czy ubezpieczyć kredyt, ale zawsze zwiększa koszt kredytowy. W przypadku kredytów gotówkowych ubezpieczenie jest fakultatywne, ale może być wymagane, jeżeli okaże się, że ocena kredytowa nie jest najlepsza lub wnioskujesz o znaczną kwotę pieniędzy.

Zawsze porównaj czy promocyjny kredyt gotówkowy jest faktycznie tańszy niż standardowa oferta. Może okazać się, że skorzystanie z promocji wymaga wykupienia różnych „dodatków”, np. założenie konta czy zdecydowanie się na ubezpieczenie. Co z tego, że skorzystasz z obniżonego oprocentowania, jeżeli ostatecznie okaże się, że wychodzi drożej?

Jastrzębie-Zdrój kredyty, pożyczki – przegląd placówek i oddziałów bankowych

Poniżej znajduje się zestawienie oddziałów i placówek bankowych w Jastrzębiu-Zdrój. Powyżej natomiast lista banków umożliwi Tobie – bez wychodzenia z domu – skontaktować się z bankiem w sprawie kredytu gotówkowego. Jeżeli szukasz innego kredytu lub pożyczki (również niebankowe przez internet), to skorzystaj z MENU w serwisie.

 • Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
  1 Maja 10
  32 476 30 67
 • Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Jastrzębie-Zdrój
  Aleja Józefa Piłsudskiego 6
  71 358 99 09
 • Nest Bank – Jastrzębie Zdrój (placówka partnerska)
  11 Listopada 51
  603 157 661
 • ING Bank Śląski Oddział w Jastrzębiu Zdroju
  Mazowiecka 12
  801 222 222
 • BNP Paribas Bank Polska S.A.
  Aleja Józefa Piłsudskiego 25
  22 737 46 30
 • Santander Bank Polska S.A.
  Galeria Jastrzębska
  Warszawska 2
  781 119 999
 • PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Jastrzębiu-Zdroju
  Aleja Józefa Piłsudskiego 31
  32 477 10 00
 • Getin Noble Bank S.A. Oddział
  Harcerska 14
  664 919 797
 • Getin Noble Bank S.A. Oddział
  Rybnicka 6
  32 475 78 64
 • Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
  Aleja Józefa Piłsudskiego 2A
  71 354 90 09
 • Alior Bank – Oddział
  Aleja Józefa Piłsudskiego 25
  12 342 79 21
 • Alior Bank – Placówka Partnerska
  Podhalańska 26
  515 555 774

Najnowsza aktualizacja marzec 2022 – kredyty gotówkowe Jastrzębie-Zdrój.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok