Kredyt gotówkowy jaki wybrać

Kredyt gotówkowy jaki wybrać? Konieczne jest porównanie ofert bankowych. Po ich porównaniu możemy zadecydować czy interesuje nas tani kredyt gotówkowy czy może oferta kredytowa, która zawiera np. wakacje kredytowe lub możliwość założenia także darmowego rachunku bankowego. Na stronie możesz zapoznać się bankami i kredytami.

kredyt gotówkowy jaki wybrać

Kredyt gotówkowy czy pożyczka gotówkowa? W zasadzie jedno i to samo. Jest co prawda różnica, między innymi ze względu na cel przeznaczenia środków finansowych. W przypadku kredytu gotówkowego, pieniądze mogą być przeznaczone tylko na cel zapisany w umowie, natomiast przy pożyczce gotówkowej, można pieniądze przeznaczyć na dowolny cel: wyjazd na wakacje, zakup samochodu czy remont mieszkania.

Ofert bankowych jest bardzo dużo, dlatego nie jest wcale łatwo wybrać tani kredyt gotówkowy. Konieczne jest zapoznanie się z ofertami i chociażby porównanie kilku ofert bankowych. Na stronie jest porównywarka kredytów gotówkowych, jak i zestawienie banków, które ułatwiają dokonanie takiego właśnie porównania.

Porównywarka kredytów gotówkowych

Wystarczy wpisać wartość kredytu i określić czas na jaki chcemy wziąć kredyt. Może to być np. kredyt gotówkowy 10 000 zł na 60 miesięcy (5 lat) i wówczas mamy oszacowane raty kredytu. Widać zatem, że np. rozpiętość rat kredytowych wynosi 80 zł miesięcznie (200 zł – 280 zł). Przy 5 latach jest to znaczna różnica. Należy pamiętać jednak, że kalkulator kredytów gotówkowych, to tylko szacunkowe wyliczenia rat. Oferta kredytowa banku dla klienta, zależy od oceny scoringowej dokonaj przez bank. Im klient zdobędzie więcej punków, a tym samym zostanie zakwalifikowany do wyższej grupy, tym może liczyć na lepszy kredyt gotówkowy w banku.

Najlepszy kredyt gotówkowy

Najlepszy, to oczywiście najtańszy kredyt gotówkowy. Przy porównywaniu kredytów należy brać RRSO takiego kredytu. Mniejsze RRSO – kredyt jest tańszy. Za pomocą Rzeczywistego Rocznego Oprocentowania może porównywać wyłączenie np. kredyty gotówkowe o takich samych parametrach – kredyt gotówkowy 15 000 zł na 6 lat, to jest to samo co kredyt gotówkowy 15 tys zł na 72 miesiące.

Oczywiście nie można porównywać RRSO przy różnych wartościach, np. kredyt gotówkowy 8000 zł na 4 lata i 80 000 zł na 10 lat.

Najpopularniejsze wyszukiwania w bieżącym miesiącu: kredyt gotówkowy 20 tys. zł, kredyty gotówkowe 40 tys zł na 8 lat, pożyczka gotówkowy 12000 zł 5 lat.


Jesteś mieszkańcem województwa podlaskiego i szukasz banku i kredytu? Przegląd placówek bankowych w województwie oraz kredyty i pożyczki bankowe.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok