Kredyt gotówkowy gdzie najlepiej

2022-12-09 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy gdzie najlepiej złożyć wniosek kredytowy? Oczywiście tam, gdzie jest najtaniej. Chociaż wyszukanie najtańszego kredytu gotówkowego nie będzie wcale łatwe. W serwisie znajdziesz wiele prezentacji kredytowych.

kredyt gotówkowy gdzie najlepiej

Jest bardzo dużo różnych ofert bankowych i wybór jest oczywiście trudny. Szukam taniego kredytu gotówkowego w banku, gdzie jest najtaniej? To pytanie bardzo często zadajemy, kiedy szukamy kredytu lub pożyczki i bardzo często nie znajdujemy odpowiedzi, ponieważ kiedy tak popatrzymy na oferty, bez odpowiedniej analizy, to wszędzie jest… najtaniej.

W serwisie znajduje się lista banków, które pomagają wyselekcjonować banki do analizy oferty kredytowej. Tylko porównanie ofert kredytowych na podstawie rrso kredytu/pożyczki pozwoli wybrać najlepszą ofertę.

Historia kredytowa ma wpływ na ofertę kredytową

Szukając odpowiedzi na pytanie: „Kredyt gotówkowy gdzie najlepiej?„, nie możemy nie wspomnieć o zdolności kredytowej.

Taki sam kredyt, np. kredyt 80 tys na 10 lat, w tym samym banku, może być dla jednej osoby znacznie tańszy niż dla drugiej. Ty możesz pożyczyć taniej pieniądze od sąsiada. Dlaczego? Ponieważ jest wiele innych czynników, które mają wpływ na to, jak ocenia ciebie bank i jakim jesteś dla niego klienta.

Jeżeli przedstawiasz większą „wartość handlową”, to bank może zaoferować tobie lepsze warunki. Lepsza ocena scoringowa, to lepsza oferta. Na ocenę scoringową ma wpływ między innymi twoja historia kredytowa. Warto zatem o nią zadbać, czyli spłacać terminowe raty zobowiązań bankowych. To ma wpływ na negatywną lub pozytywną historię kredytową. Co więcej, może zadecydować czy dostaniemy w banku kredyt czy nasz wniosek zostanie odrzucony.

Kredyt gotówkowy z kontem bankowym

Bardzo często banki reklamują się stosując różnego rodzaju efektowne triki. Na pierwszy rzut oka, oferta kredytu gotówkowego jest bardzo atrakcyjna. Na przykład oprocentowanie 8%! Przeglądając ofertę, dowiadujemy się, że jest to oprocentowanie nominalne, promocja obejmuje tylko w przypadku spłaty kredytu w przeciągu 6 miesięcy, a prowizja to 8% wartości kredytu. Poza tym jest obowiązkowe ubezpieczenie.

Kto nie czyta, ten z pewnością przepłaci za kredyt. Ale są i takie oferty, które mogą być dla nas korzystne. Np. kredyt gotówkowy z kontem. Obniżka oprocentowania czy prowizji jest dla tych osób, które założą rachunek w banku i spełnią określone warunki, np. będą z niego korzystały przez cały okres kredytowania.

Jest często tak, że zakup dodatkowego produktu lub usługi w banku może wpłynąć na obniżenie koszty kredytowego. Podobnie jak w innych przypadkach, również oferty promocyjne kredytów gotówkowych należy porównać i wyliczyć, czy faktycznie na tym zyskamy.

Czy jest to oferta zwykła czy promocyjna, należy do nich podchodzić z rozwagą i analitycznie. Przeczytaj również o konsolidacji kredytów gotówkowych: 100 tys. zł kredyt konsolidacyjny.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok