Kredyt gotówkowy gdzie najłatwiej dostać

2024-01-28 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy gdzie najłatwiej dostać? W każdym banku, jeżeli masz odpowiedni± zdolność kredytową i pozytywną historię kredytową. Im wyższa jest ocena dokonana przez bank, tym na lepsze warunki kredytowe możesz liczyć. Nie wiesz czy masz zdolność kredytową? Skontaktuj się z jednym z poniższych banków.

kredyt gotówkowy gdzie najłatwiej dostać

Jest wiele sposobów na wybranie banku i kredytu gotówkowego. Można to zrobić z np. porównywarką kredytową, rankingiem kredytowym czy kierując się reklamą. Można i również i samodzielnie przeanalizować oferty kilku kredytów gotówkowych i na tej podstawie wybrać bank, w którym złożymy wniosek kredytowy.

Niezależnie jaki sposób wyboru kredytu wybierzemy, najbardziej istotne w tym procesie, wydaje się porównanie ofert kredytowych. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ zwiększamy wówczas szansę, na to, że po przeprowadzonej analizie kredytów, odrzucimy te, które są po prostu drogie.

W którym banku najłatwiej dostać kredyt gotówkowy?

W każdym banku, o ile mamy wystarczająco dobrą ocenę kredytową, na którą składa się ocena zdolności kredytowej oraz wiarygodności kredytowej w BIK. Należy spełnić łącznie oba te warunki, aby otrzymać kredyt.

Przy wyborze oferty kredytu gotówkowe, jeżeli zależy nam przede wszystkim na cenie zobowiązania, należy kierować się całkowitym kosztem kredytu oraz/lub wskaźnikiem RRSO – Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania.

Zarówno całkowity koszt kredytu oraz RRSO wskazują na cenę kredytu.

Koszt całkowity uwzględnia odsetki, prowizje i inne opłaty, które będziemy musieli ponieść na rzecz kredytodawcy w związku z udzielonym finansowaniem. Natomiast RRSO, które również jest wyliczeniem kosztów całkowitych kredytu, tylko że w ujęciu procentowym w skali roku, a zamiast odsetek jest uwzględnione oprocentowanie nominalne.

Porównując dwie oferty pod względem RRSO lub całkowitego kosztu, wskazać można tą ofertę, które jest tańsza. Im bowiem niższe oba wyliczenia, tym tańszy będzie kredyt.

Kredyt gotówkowy przez internet

W internecie znajdziesz wiele różnych propozycji kredytów gotówkowych: w różnych wysokościach i z różnym maksymalnym okresem kredytowani. W wielu bankach można wnioskować o kredyt gotówkowy online i to bez konieczności posiadania konta bankowego w tym banku lub jego zakładania.

Pamiętaj, że szukając odpowiedzi na pytanie: kredyt gotówkowy gdzie najłatwiej dostać? musisz wziąć pod uwagę swoją zdolność i wiarygodność kredytową. Podobnie jak i wysokość kredytu gotówkowego, o który się ubiegasz.

A jeżeli spłacasz kilka kredytów gotówkowych i chcesz je wszystkie połączyć w jeden kredyt, obniżyć nową ratę lub/i dobrać dodatkową gotówkę, to należy wziąć pod uwagę konsolidację. Sprawdź co to jest konsolidacja kredytów w bankach i gdzie po kredyt konsolidacyjny 12000 zł 5 lat.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok