Kredyt gotówkowy Elbląg

2023-04-20 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy Elbląg na dowolny cel. Jeżeli nie masz czasu, aby chodzić po placówkach bankowych w poszukiwaniu kredytów gotówkowych, to można to zrobić takie porównanie przez internet.

kredyt gotówkowy Elbląg

Lista banków i kredytów gotówkowych pozwala na wyszukanie korzystnego banku, nie tylko w Elblągu.

Jak znaleźć korzystny kredyt lub pożyczkę gotówkową w Elblągu? Należy zrobić zestawienie propozycji kredytowych banków, a następnie je porównać np. według parametru RRSO lub kosztu całkowitego.

RRSO (jak i całkowity koszt kredytu) to w zasadzie cena kredytu, ponieważ na wysokość RRSO (oraz kosztu całkowitego) wpływa poza oprocentowaniem nominalnym (a więc odsetkami), również prowizja (za udzielenie kredytu), opłaty dodatkowe, jak również ubezpieczenie (jeżeli z niego skorzystamy).

Każdy z banków, po zbadaniu twojej wstępnej zdolności kredytowej, przedstawi nie tylko propozycję kredytową, ale także poda ile wynoszą całkowite koszty kredytu, RRSO kredytu – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, wysokość raty.

Na podstawie kosztów całkowitych możesz utworzyć ranking kredytów gotówkowych i dokonać wyboru.

Kalkulator kredytów gotówkowych

Z kalkulatora kredytów gotówkowych skorzystaj wówczas, kiedy chcesz oszacować wysokość raty kredytowej w zależności od wysokości kredytu, jak i okresu kredytowania.

Wpisz wartość kredytu, jaki szukasz, może to być kredyt na 5 tys. zł, 30 tys. zł, czy nawet i 150 tys. zł. Podaj czas spłaty kredytu w miesiącach i otrzymasz zestawienie banków. Znajdziesz w nim podstawowe informacje dotyczące kredytu, oszacowaną ratę kredytową oraz formularz kontaktowy do wybranego banku.

Kredyt gotówkowy na 10 tys. zł w Warszawie. Przegląd bankowych propozycji.

Pamiętaj! Propozycja kredytu, to jeszcze nie oferta!

To co widzisz w reklamie telewizyjnej dotyczącej kredytu, w gazecie czy na bilbordzie, a najczęściej w internecie, to propozycja kredytowa skierowana do ogółu. Czyli do wszystkich potencjalnych klientów.

Banki w każdym roku przygotowują się na zwiększenie akcji kredytowej ze względu na różne okoliczności, np. święta, rozliczenia podatkowe (tzw. kredyty na PIT) czy okres wakacyjny. Nie oznacza ro jednak, że w tym okresie kredyty i pożyczki będą tańsze czy znacznie atrakcyjniejsze. Ale przecież jest napisane, że oprocentowanie już od 10,99% i zerowa prowizja… I owszem, tak może być, ale pod warunkiem: [i tu następują wyliczenia].

Przychodząc do instytucji pożyczkowej (kredytowej) w Elblągu (i w każdej innej miejscowości zresztą) z folderem reklamowym, który znalazłeś w skrzynce na listy, może się okazać, że nic nie jest tak, jak to zostało opisane! Nie tylko, że oprocentowanie nie będzie najniższe, bo nie spełniasz warunków „promocji”, a dodatkowo prowizja od udzielonego kredytu nie wynosi 0%, ale 10%.

Warunki kredytowe są ustalane indywidualnie. Dotyczy to również oferty kredytowej.

W największym skrócie można napisać, że propozycja jest ogólna (uniwersalna), natomiast oferta kredytowa jest indywidualna. Uwzględnia ona bowiem zarówno Twoją zdolność i wiarygodność kredytową.

Czy wiesz, że kredyty oraz pożyczki gotówkowe bankowe można „zamienić” w jeden nowy kredyt konsolidacyjny i zmniejszyć nową miesięczną ratę kredytową? Przeczytaj: Konsolidacja kredytów, czyli mieć ciastko i zjeść ciastko.

Przegląd banków w Elblągu

O kredyt gotówkowy możesz starać się zarówno ONLINE, jak i w jednej lub kilku placówkach bankowych w Elblągu:

 • Alior Bank
  Placówka partnerska, Plac Dworcowy 1
  Oddział, 1 Maja 43

Bank Ochrony Środowiska, 1 Maja 58

 • Bank Pekao
  Stary Rynek 18a
  Hetmańska 3
  Partner, 12 Lutego

Bank Pocztowy, Plac Słowiański 1/3

 • BNP Paribas
  Aleja Grunwaldzka 69
  Nitschmanna 18B
  Królewiecka 85
 • Credit Agricole
  Królewiecka 109
 • Credit Agricol. Placówki
  bankowa, Hetmańska 1
  bankowa, Brzozowa 20
  CA Express, Plac Dworcowy 3a

Getin Noble Bank (placówka partnerska), Hetmańska 5/14
ING Bank Śląski (Oddział), 12 Lutego 19
mBank, 12 Lutego 2/4

 • Millennium Bank. Oddziały
  Królewiecka 11
  Hetmańska 10
  Centrum Handlowe Ogrody, Płk. Stanisława Dąbka 152
  Brzozowa 14
 • Millennium Bank. Partner, Aleja Jana Pawła II 1C

Nest Bank (placówka partnerska), Płk. Stanisława Dąbka 138

 • PKO BP. Oddziały
  1, Teatralna 9
  2, Plac Dworcowy 3A
  3, Broniewskiego 53
  5, Hetmańska 12/14
  14, Łączności 1
  20, Wyczółkowskiego 3
  36, Szarych Szeregów 2C
 • PKO BP. Agencje
  Gwiezdna 24
  1 Maja 50
  Wyczółkowskiego 5
  Słoneczna 15a/1u

Plus Bank, Plac Słowiański 13-14

Santander Consumer Bank (I Oddział), Hetmańska 2/4

 • Santander Bank
  Płk. Stanisława Dąbka 8-12
  1 Maja 37
Aktualizacja grudzień 2022 r.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok