Kredyt gotówkowy do 200 tys złKredyt gotówkowy do 200 tys w banku. 200 000 zł to maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielana przez banki.

Nie znajdziemy obecnie wyższej kwoty kredytu, chociaż ustawa o kredycie konsumenckim dopuszcza umowę o kredyt w wysokości do 255 550 zł.

Nie każdy jednak bank udziela, aż tak wysokiego kredytu. Zdecydowana większość banków ma w swojej ofercie maksymalny kredyt gotówkowy w granicach 120 000 zł – 150 000 zł. A większość klientów banku nie szuka więcej niż kredyt gotówkowy 20000 zł.

Poniżej znajdują się najnowsze propozycje banków, w których można złożyć wniosek kredytowy o kredyt 120 tys. zł – do 200 tys. zł. Pamiętajmy, że kredyt gotówkowy do 200 tys zł, to kredyt z wysoką ratą kredytową, nawet wówczas, kiedy skorzystamy z najdłuższego (10 lat) okresu kredytowania.

Podobnie jest z długością okresu kredytowania. Maksymalny to 10 lat, a przy tak wysokim kredycie, opcja dłuższego okresu spłaty byłaby prawdopodobnie lepszą opcją. Z punktu widzenia wysokości rat kredytowych (dłuższy okres kredytowania, to mniejsza rata). Z drugiej jednak strony, długi okres kredytowania, to większe kwota odsetek, które przyjdzie nam zapłacić od pożyczonego kapitału.

Kredyt gotówkowy do 200 tys zł to duży kredyt i duże wyzwanie dla naszego domowego budżetu, nawet wówczas, kiedy mamy odpowiednią zdolność kredytową. Konieczne jest zatem dokładne zapoznanie się propozycjami banków i porównanie kredytów.

Kredyt gotówkowy do 200 tys zł. Przegląd banków

A w jakim banku możemy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy do 200 tys zł? Kto ma szanse na kredyt gotówkowy na 200 tys. zł? Niezależnie od rodzaju kredytu i jego wysokości, należy mieć odpowiednią zdolność i wiarygodność kredytową. Bez tego, ani rusz. Żadnego kredytu nie dostaniemy. Istotne jest również to, aby porównać oferty i wybrać opcję najkorzystniejszą. Sprawdźmy zatem krótko które banki dają 200 tys. na korzystnych warunkach.

Kredyt gotówkowy do 200 tys zł

Najczęściej wyszukiwany profil kredytu na duże kwoty:

  • Kwota kredytu do 200 000 zł,
  • Bez zbędnych formalności,
  • Długi okres kredytowania do 120 miesięcy,
  • Szybka decyzja kredytowa,
  • Zmienne oprocentowanie,
  • możliwość ubezpieczenia na życie i od utraty pracy,
  • opcja konsolidacji.

Pamiętaj! Kredyt ze zmiennym oprocentowaniem wiąże się z ryzykiem wzrostu stopy procentowej, a tym samym możliwością ponoszenia w czasie zwiększonych kosztów miesięcznych. Z drugiej zaś strony, przy obniżce stopy procentowej, zmniejsza się koszt zobowiązania.

Pozostałe: Pożyczki Pozabankowe: Pożyczki Krótkoterminowe - Pożyczki Na Raty | Konta bankowe: Konta Osobiste - Konta Firmowe.

Jedna odpowiedź

  1. Przy tak wysokiej kwocie lepiej jest pomyśleć o pożyczce hipotecznej – nie tylko, że na większą kwotę można wziąć, ale i przede wszystkim na dłuższy czas spłaty, niż tylko 10 lat. Warunek jest oczywiście jeden: posiadanie nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.