Kredyt gotówkowy Ciechanów

Kredyt gotówkowy Ciechanów z kalkulatorem kredytów gotówkowych. Narzędzie umożliwia wyliczenie szacunkowe rat kredytowych, co pozwala na oszacowanie miesięcznych wydatków na spłatę zadłużenia.

kredyt gotówkowy Ciechanów

Jak działa kalkulator? Wystarczy, że do wyszukiwarki (kalkulatora) wpiszemy wartość kredytu, okres kredytowania podany w miesiącach i już można sprawdzić zestawienie propozycji banków i przygotować na ich podstawie swój własny ranking kredytów gotówkowych.

Z dużym prawdopodobieństwem szukasz jak najtańszego kredytu, to w takiej sytuacji należy porównać kredyty gotówkowe stosując RRSO lub całkowity koszt kredytu. Pamiętaj jednak, że kalkulator podaje RRSO kredytu, ale jego wyliczenia opierają się na przykładzie reprezentatywnym kredytu.

Oferta kredytowa jest indywidualna, a tym samym dokładną informację dotyczącą kosztów (w tym i RRSO kredytu) otrzymasz z banku.

Jeżeli o wyborze oferty bankowej nie decydują kryteria kosztowe, a np. możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, to wówczas jest nieco łatwiej, ponieważ zwracamy uwagę tylko na jeden czynnik i takiej oferty szukamy.

Wniosek kontaktowy do wybranego banku wyślemy przez internet.

Jeżeli nie chcesz korzystać z kalkulatora, a chcesz sprawdzić kredyty i pożyczki, to listą banków zapoznasz się poniżej.

Jeżeli chcesz połączyć kilka kredytów gotówkowych (pożyczki gotówkowe również) w jeden kredyt, aby obniżyć ratę, to sprawdź jakie są dostępne kredyty konsolidacyjne.

Kredyty Ciechanów i porównanie banków

Kiedy już mamy przygotowany ranking kredytowy, wiemy który z kredytów gotówkowych naszym zdaniem jest najlepszy, to pozostaje już tylko złożyć wniosek kredytowy.

Przypominamy: przed podjęciem decyzji, konieczne jest porównanie kredytów gotówkowych, a nie wybór oferty w banku, tylko dlatego, że mamy tam konto osobiste.

Skorzystaj z kalkulatora gotówkowego, jeżeli chcesz oszacować wysokość rat kredytowych. Należy wpisać tylko wysokość kredytu oraz podać okres kredytowania (w miesiącach – liczba rat). Jeżeli chcesz się szybko skontaktować, to skorzystaj z listy banków udostępnionej powyżej (krótki formularz kontaktowy), aby dowiedzieć się czy masz zdolność kredytową i jak przedstawia się szczegółowa oferta. Doradca z banku przedzwoni do Ciebie. Ewentualnie możesz osobiście udać się do jednej z placówek bankowych.

 • Alior Bank
  Placówka Partnerska
  Księdza Piotra Ściegiennego 2
 • Placówka Partnerska
  Plac Tadeusza Kościuszki 1/3

Bank Pocztowy
Grodzka 1

 • BNP Paribas Bank Polska
  Plac Jana Pawła II 1
 • Oddział Partnerski
  Pułtuska 12

Credit Agricole Bank Polska. Placówka Bankowa
Pułtuska 12

ING Bank Śląski Oddział w Ciechanowie
Pułtuska 16

Mazowiecki Bank Regionalny S.A. Oddział
Mikołaja Kopernika 2

 • Millennium Bank
  Oddział
  Warszawska 1/3
 • Placówka
  Warszawska 1/3
 • Millennium Partner
  Warszawska 8

Bank Pekao
Plac Jana Pawła II 8

 • PKO BP
  Oddział 1 w Ciechanowie
  Pułtuska 20
 • Oddział
  Rzeczkowska 8
 • Oddział
  Batalionów Chłopskich 12
 • Oddział
  Warszawska 33

Santander Bank Polska
Pułtuska 4/6

I Oddział Santander Consumer Bank Ciechanów
Warszawska 6

SGB-Bank. Oddział
Mikołaja Kopernika 2

Banki spółdzielcze Ciechanów

Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie
3 Maja 3

Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie. Oddział w Ciechanowie
Warszawska 52

Bank Spółdzielczy w Płońsku. Oddział w Ciechanowie
3 Maja 11

Warmińsko-Mazurski Bank Spółdzielczy. Oddział w Ciechanowie
11 Pułku Ułanów Legionowych 14

Warszawski Bank Spółdzielczy (WBS Bank). Oddział Ciechanów
Płońska 6

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok