Kredyt gotówkowy Busko-Zdrój

2023-04-24 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy Busko-Zdrój przegląd banków i najnowszych ofert kredytowych. Sprawdź gdzie po kredyt gotówkowy od 500 zł do 200 tys. zł.

kredyt gotówkowy Busko-Zdrój

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową w Busku-Zdrój? Przede wszystkim należy sprawdzić jakie są propozycje kredytowe w bankach, a następnie je porównać. Nie należy wybrać pierwszego lepszego banku (bo np. tam mamy konto), ale dokonać podstawowej analizy kredytowej chociażby dwóch banków (z uwzględnieniem ich ceny).

Zestawienie banków i kredytów gotówkowych (w tym również i pożyczek przez internet) pozwala na szybkie porównanie propozycji kredytowych.

Z każdym z powyższych banków można się szybko skontaktować bez wychodzenia z domu. Po przesłaniu formularza kontaktowego, to bank do Ciebie przedzwoni. Rozmowa telefoniczna nie zobowiązuje Ciebie do skorzystania z oferty.

Kredyt gotówkowy Busko-Zdrój BANKI

Oczywiście o każdy kredyt, w tym również i gotówkowy, możesz zapytać bezpośrednio w banku w Busku-Zdrój. Poniżej znajduje się lista oddziałów i placówek bankowych.

Santander Consumer Bank
Oddział Partnerski Busko Zdrój
Plac Zwycięstwa 31

 • Bank Spółdzielczy
  Stefana Batorego 1A
 • Osiedle Pułaskiego 10

PKO Bank Polski
Oddział 1 w Busku-Zdroju
Plac Zwycięstwa 18

BNP Paribas
Bohaterów Warszawy 11

Santander Bank
Partyzantów 27

Credit Agricole
Placówka Bankowa
Plac Zwycięstwa 28

Nadwiślański Bank Spółdzielczy
Tadeusza Kościuszki 28

 • Bank Pekao
  Plac Zwycięstwa 25
 • I Oddział w Kielcach. Filia nr 2
  Plac Zwycięstwa 25

Millennium Bank
Partner
Bohaterów Warszawy 7

 • Alior Bank
  Aleja Adama Mickiewicza 12
 • Placówka Partnerska
  Os. Leszka Czarnego 1
 • Placówka Partnerska
  Bohaterów Warszawy 104

Getin Bank
Tadeusza Kościuszki 38

Partner Get In Bank
Partyzantów 5

Tani kredyt gotówkowy 15000 zł

Porównując oferty kredytów gotówkowych pod względem ceny należy porównywać RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) kredytu lub całkowity koszt kredytu. Im oba parametry będą niższe, tym dany kredyt jest tańszy.

Rata kredytu gotówkowego powinna być dopasowana do naszych możliwości finansowych. Dłuższy okres kredytowania, to mniejsza rata kredytowa oraz droższy kredyt. I podobnie jest w drugą stronę: krótszy okres kredytowania, to tańszy kredyt. Im dłużej spłacamy kredyt, tym więcej odsetek od kredytu mamy do zapłacenia.

Wysokość kredytu (i czy otrzymamy kredyt na 15000 zł) zależy od oceny zdolności kredytowej dokonanej przez bank i naszej wiarygodności kredytowej. Lepsza zdolność kredytowa i wiarygodność kredytowa, tym lepsza oferta kredytu gotówkowego. Jeżeli zamierzamy wziąć kredyt gotówkowy na większą kwotę, to powinniśmy zwiększyć swoją zdolność kredytową, np. poprzez zamknięcie zbędnych kart kredytowych i limitów w rachunkach ROR. Nawet wówczas, kiedy z nich nie korzystamy, obniżają one naszą zdolność kredytową. Poprawić zdolność kredytową można również zwiększając uzyskiwane dochody.

Poza tym, im lepsza jest nasza ogólna ocena kredytowa dokonana przez bank, tym lepsza oferta kredytowa oraz silniejsza nasza pozycja negocjacyjna. O tym warto pamiętać i uwzględnić, umawiając się na spotkanie w banku.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok