Kredyt gotówkowy Brodnica

Kredyt gotówkowy Brodnica, pożyczki gotówkowe, banki. Bardzo szeroki przegląd banków i kredytów, możliwość wnioskowania przez internet, jak i w sposób tradycyjny. Preferencje dotyczące wyboru zobowiązania to jedno, ale to zdolność kredytową i wiarygodność decyduje o tym, jaki (i czy w ogóle) kredyt możesz otrzymać.

kredyt gotówkowy Brodnica

Porównanie kredytów jest kluczowe, jeżeli zależy Tobie na korzystnym rozwiązaniu. Jeżeliby wszystkie oferty byłyby podobne, to analiza kredytowa nie byłaby potrzebna. Nie ma dwóch identycznych kredytów, każda oferta jest indywidualna, a to oznacza konieczność poświęcenia kilku (kilkunastu) godzin na dokładne przeanalizowanie poszczególnych propozycji.

Dodatkowo pamiętaj, że propozycje kredytowe zmieniają się bardzo często, a to co dzisiaj jest atrakcyjne, to za miesiąc może być już nieaktualne.

Zawsze aktualizowane na bieżąco kredyty i pożyczki gotówkowe znajdziesz poniżej. Z bankiem skontaktujesz się przez internet i zapoznasz się z propozycją telefonicznie.

Zestawienie nie jest oczywiście rankingiem kredytów gotówkowych. Jeżeli szukasz takiego rankingu, to musisz pamiętać, że bardzo często uwzględniają one kryteria, które są kluczowe dla banku, aby znaleźć się na pozycji nr 1, a niekoniecznie dla potencjalnego kredytobiorcy.

Kredyty Brodnica – placówki bankowe, oddziały banków

Już wiesz, że z bankiem możesz się szybko skontaktować wysyłając formularz kontaktowy z listy powyżej. Natomiast, jeżeli jednak chcesz osobiście odwiedzić placówkę bankową, to skorzystaj z zestawienia oddziałów i placówek w Brodnicy poniżej.

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Brodnica
Generała Józefa Hallera 10
71 358 99 09

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Brodnicy
Galeria Brodnica
Mostowa 2
56 697 17 00

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 2 w Brodnicy
Stanisława Wyspiańskiego 10
56 491 40 20

Santander Bank Polska S.A.
Duży Rynek 14
71 19 999

Oddział Millennium
Mostowa 1
801 331 331

Bank Pocztowy S.A.
Pocztowa 5
56 888 85 20

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Partnerska
Mikołaja Kopernika 5/3
71 354 90 09

Alior Bank
Generała Józefa Hallera 14
56 498 33 50

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Kamionka 17
22 571 13 00

Polbank EFG
Kamionka 11
22 651 23 90

Bank Spółdzielczy Brodnica

 • Punkt kasowy
  Generała Władysława Sikorskiego 19
  56 494 30 60
 • Duży Rynek 24
  56 493 00 40
 • Kamionka 27
  56 493 00 11
 • Lidzbarska 18A
  56 494 00 83

Aktualizacja placówek bankowych komercyjnych i spółdzielczych – styczeń 2022 r. Kredyty gotówkowe Brodnica – województwo kujawsko-pomorskie.

Koszt kredytu gotówkowego: odsetki, prowizja, opłaty dodatkowe

O tym czy kredyt jest tani czy drogi, można stwierdzić tylko porównując oferty. Nie propozycje, tylko ostateczne oferty! Propozycje, które znajdziesz w rankingach, zestawieniach i reklamach są tylko i wyłącznie propozycjami skierowanymi do wszystkich potencjalnych kredytobiorców. Ostateczne warunki kredytowania są ustalane indywidualnie i zależą od oceny kredytowej klienta. Im będzie one lepsza, to i oferta powinna być korzystniejsza.

Uwaga! Żaden ranking kredytowy nie uwzględnia (bo nie może) Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej.

Co wpływa na koszt kredytu? Kilka czynników, z których najczęściej najważniejszym jest oprocentowanie, bowiem ono decyduje o wysokości odsetek. Dodatkowo często jest naliczana prowizja od wysokości udzielanego kredytu czy opłaty dodatkowe. To wszystko składa się na łączny koszt kredytu, a zatem na jego cenę.

Wysokość zapłaconych odsetek zależą od wspomnianego oprocentowania, ale także od wysokości kredytu i czasu spłaty. Im większa wartość kredytu i dłuższy czas spłaty, to i więcej odsetek ostatecznie będzie do zapłacenia, a tym samym wzrasta koszt kredytu. Warto zatem negocjować poszczególne elementy kosztowe, bo każda obniżka, to tańsze zobowiązanie.

Kredyty i pożyczki bankowe:

 • Kredyt konsolidacyjny Brodnica – jeżeli spłacasz kilka różnych kredytów i pożyczek gotówkowych, to możesz je wszystkie „połączyć” w nowy kredyt i wydłużając czas kredytowania, obniżyć ratę kredytową.
 • Jaki kredyt lepszy hipoteczny czy gotówkowy? Zamierzasz kupić mieszkanie lub dom? To w jakiej sytuacji lepiej jest wybrać kredyt gotówkowy, a kiedy hipoteczny.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok