Kredyt gotówkowy Bielsk Podlaski. udzielany jest przez banki i SKOK-i na dowolny cel konsumpcyjny. Przegląd propozycji kredytowych, podobnie jak banków, znajdziesz poniżej.

kredyt gotówkowy Bielsk Podlaski

Podstawowe zalety kredytów gotówkowych:

Banki, kredyty Bielsk Podlaski. Placówki bankowe

Placówki bankowe, oddziały banków w Bielsku Podlaskim. Ale, jeżeli nie chcesz wychodzić i tracić czasu na obsługę, to po prostu z powyższej listy wybierz bank (lub banki), wypełnij wniosek kontaktowy i przedstawiciel skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Adama Mickiewicza 32
22 777 34 00

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
Adama Mickiewicza 51
71 354 90 09

Getin Noble Bank S.A. Placówka Partnerska
ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 15
85 730 61 46

Millennium Partner
ul. Adama Mickiewicza 27
801 331 331

Pekao S.A.
Adama Mickiewicza 55
85 664 62 95

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Bielsku Podlaskim
Adama Mickiewicza 54
85 876 60 60

Santander Bank Polska S.A.
Adama Mickiewicza 62
781 119 999

Santander Consumer Bank Bielsk Podlaski. Oddział Partnerski
Adama Mickiewicza 50/54/lok. 31
71 358 99 09

Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim

Placówki bankowe, oddziały banków (komercyjne, spółdzielcze) – wrzesień 2021. Kredyty gotówkowe Bielsk Podlaski (powiat bielski – województwo podlaskie).

Tani kredyt gotówkowy, to przede wszystkim zwrócenie uwagi na koszt kredytu

Nie ma innej możliwości, jak tylko porównanie kredytów pod względem kosztów, jeżeli oczywiście to cena jest istotna. Koszt całkowity kredytu (KCK) i Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to główne parametry, które należy wziąć pod uwagę.

Prezentują one koszt kredytu – KCK w walucie zaciąganego kredytu (najczęściej PLN), a RRSO w procentach w ujęciu rocznym. Koszt całkowity kredytu zawiera zatem odsetki, ale i koszty pozaodsetkowe, np.: prowizję, opłatę za rozpatrzenie wniosku, itp. Zawsze jest tak, że im niższy będzie koszt, to tym tańszy będzie kredyt (i to nie tylko w przypadku kredytów gotówkowych).

Ważne jest, aby dodatkowo pamiętać, że:

Jeżeli bank zaproponuje np. obniżkę oprocentowania w zamian za założenie rachunku lub wykupienie ubezpieczenia, to należy sprawdzić jak będzie kształtował się nowy koszt, może się bowiem okazać, że oszczędności nie zrównoważą nowych kosztów.

Przy wyborze konta bankowego zwróć uwagę, że jego założenie jest przeważnie bezpłatne, ale należy liczyć się pewnie z dodatkowymi opłatami, np. za jego prowadzenie, za przelewy czy wypłaty z bankomatów, itp.

Kredyty i pożyczki (nie tylko bankowe):

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.