Kredyt gotówkowy Będzin w banku na dowolny cel, nawet i do 10 lat? Przegląd banków i dostępnych kredytów gotówkowych. Z wybranym bankiem skontaktujesz się wysyłając krótki formularz kontaktowy.

kredyt gotówkowy Będzin

Jak znaleźć tani kredyt gotówkowy? Nie ma innej możliwości, jak tylko porównanie kredytów. Tylko dzięki analizie kilku kredytów możemy dowiedzieć się, która oferta jest bardziej korzystna.

Przy porównywaniu kredytów gotówkowych, jak i pożyczek gotówkowych należy wziąć pod uwagę wszystkie elementy, które wpływają na koszt całkowity kredytu. To nie tylko oprocentowanie nominalne, ale także bardzo często marża kredytowa, koszty dodatkowe czy ubezpieczenie. Całkowite koszty w ujęciu procentowym rocznym, to RRSO takiego kredytu.

Wysokość wszystkich kosztów wpływają zatem na cenę kredytu i oczywiście im te koszty są mniejsze, to i kredyt będzie tańszy.

Pozostałe:

Kredyt gotówkowy Będzin – przegląd banków w Będzinie

Alior Bank. Placówka Partnerska
Generała Józefa Bema 1A

Credit Agricole Bank. Placówka Bankowa
Stanisława Małachowskiego 22

ING Bank Śląski Oddział w Będzinie
11 Listopada 9

Millennium Bank. Oddział
Stanisława Małachowskiego 34A

Bank Pekao S.A.
Stanisława Małachowskiego 34

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Będzin
Stanisława Małachowskiego 38

Santander Bank. Placówka Partnerska
Generała Józefa Bema 2b

Bank Spółdzielczy w Będzinie

Bank Spółdzielczy w Będzinie. Punkt Kasowy
ul. Królowej Jadwigi 2

Bank Spółdzielczy w Będzinie
Modrzejowska 73

Bank Spółdzielczy. Punkt Kasowy
Zwycięstwa 12

Bank Spółdzielczy. Punkt Kasowy
Generała Władysława Andersa 10

Bank Spółdzielczy. Punkt Kasowy
Marii Konopnickiej 2

Kredyt gotówkowy 50 tys zł. Raty kredytowe

Jak kształtują się przykładowe raty dla kredytu gotówkowego na 50 tys zł w zależności od czasu spłaty kredytu? Poniżej znajduje się kalkulacja rat od 1 roku do 10 lat.

Oszacowanie rat kredytowych – kredyt gotówkowy 50 tys. zł

Jak widać, wydłużenie okresu spłaty kredytu, to oczywiście zmniejszenie wysokości rat kredytowych, ale z drugiej strony należy wziąć pod uwagę, że rośnie również koszt kredytowy. Musisz zapłacić więcej odsetek od kredytu.

Taka sytuacja ma miejsce w przypadku każdego kredytu. O ile prowizja jest stała i zależy wyłącznie od wysokości kredytu, niezależnie czy pożyczamy na 1 rok czy na 10 lat, to wysokość odsetek, które będziemy musieli zapłacić, będzie się zwiększać z każdym dodatkowym miesiącem spłaty kredytu.

Ranking kredytów gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych możesz stworzyć samodzielnie. Nie ma sensu korzystać z rankingów przedstawianych na stronach finansowych, ponieważ nie są obiektywne. Owszem możemy zapoznać się z propozycjami kredytów, ale z pewnością nie są to żadne rankingi najtańszych kredytów gotówkowych.

Dlaczego? Ponieważ na cenę kredytu wpływa zbyt wiele czynników, które żaden ranking nie jest w stanie wziąć pod uwagę.

Modelowy kredytobiorca” praktycznie nie występuje, rankingi nie biorą pod uwagę (bo nie mogą) zdolności kredytowej i wiarygodności – a to jest czynnik, decydujący o ofercie, którą otrzyma klient.

Jak stworzyć samodzielnie ranking kredytowy? Wystarczy zapoznać się z ofertą nie więcej niż 3 banków i sprawdzić koszt całkowity kredytu – jeżeli interesuje nas cena kredytu. I porównując koszty kredytowe możemy wybrać tani kredyt gotówkowy na 50 tys. zł na 6 czy 10 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.