Kredyt gotówkowy 9 tys zł

Kredyt gotówkowy 9 tys złKredyt gotówkowy 9 tys zł lub pożyczka gotówkowa na 9 tys zł na dowolny cel. Poniżej sprawdzisz najnowsze propozycje banków.

Mogłoby się wydawać, że 9 tys zł to nie jest kredyt na wysoką kwotę, ale różnice w ratach i kosztach kredytu, mogą być znaczne.

Poniżej znajduje się symulacja rat kredytu gotówkowego na 9 tys zł w banku (wyliczenia szacunkowe):

  • 1 rok – 780 zł,
  • 2 lata – 403 zł,
  • 3 lata – 278 zł,
  • 4 lata – 215 zł,
  • 5 lat – 178 zł,
  • 6 lat – 153 zł.

Rata kredytu będzie zależeć od tego, jaki wybierzemy okres kredytowania. Dłuższy okres kredytowania, tym mniejsza rata. Ale różnice pomiędzy ratami w poszczególnych latach będą coraz mniejsze wraz z wydłużeniem okresu kredytowania. Różnice będą coraz mniejsze, ale koszt kredytu będzie wzrastać, ze względu na większe odsetki od kredytu.

Kredyt gotówkowy 9 tys zł porównanie

To w takim razie, gdzie po kredyt gotówkowy na 9 tys. zł? Na początku należy zapoznać się z propozycjami banków i skontaktować się z wybranymi.

Porównanie kredytów gotówkowych jest bardzo istotne, ponieważ tylko w ten sposób możemy wybrać tańszy kredyt gotówkowy lub pożyczkę na 9 tys. zł.

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Oferty instytucji finansowych na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok