Kredyt gotówkowy 8000 zł

Kredyt gotówkowy 8000 zł lub pożyczka gotówkowa na 8000 zł na dowolny cel. Poniżej sprawdzisz najnowsze propozycje banków.

kredyt gotówkowy 8000 zł

Kredyt gotówkowy to nie tylko wysokość raty kredytowej, która nie odzwierciedla tego czy kredyt jest tani czy drogi. Wysokość raty pozwalać ocenić czy spłata kredytu nie będzie obciążać zbyt mocno domowego budżetu.

Wyszukując i porównując oferty kredytowe należy zwracać uwagę na koszty całkowite kredytu i RRSO.

Jak przedstawia się wysokość rat kredytowych? Poniżej została zaprezentowana symulacja rat kredytowych na 8000 zł w banku:

  • 2 lata – 358 zł,
  • 3 lata – 247 zł,
  • 4 lata – 191 zł,
  • 5 lat – 158 zł,
  • 6 lat – 136 zł,
  • 7 lat – 120 zł.

Niezależnie od tego jaki kredyt wybierzemy, musimy brać pod uwagę, że im dłuższy czas spłaty zobowiązania, tym mniejsza rata, ale większy koszt kredytu – zapłacimy więcej odsetek.

Kredyt gotówkowy 8000 zł porównanie

Poniżej można sprawdzić banki i kredyty gotówkowe na 8000 zł.

Ubiegając się o kredyt gotówkowy 8000 zł, podobnie jak w przypadku kredytu 10 x większego (kredyt gotówkowy 80000 zł), konieczne jest posiadanie nie tylko odpowiednio wysokich dochodów, ale także wymagana jest przez bank pozytywna historia kredytowa w BIK. Bank na podstawie oceny scoringowej podejmuje decyzję czy przyzna nam kredyt czy odrzuci wniosek.

Jeżeli zdecydujesz się na pożyczkę pozabankową na 8000 zł na raty, należy wziąć pod uwagę, że będzie to zdecydowanie droższa pożyczka niż w banku.

Twoja zdolność kredytowa określa maksymalną wartość kredyty, o którą możesz wnioskować w danym banku. Im wyższa zdolność kredytowa, tym większa kwota kredytu, którą możesz uzyskać.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok