Kredyt gotówkowy 80 tys zł. RRSO 8,20% Rata 1184 zł

kredyt gotówkowy 80 tys. złotych

Kredyt gotówkowy 80 tys zł w banku? A może pożyczka gotówkowa 80 tys. zł na dowolny cel? Sprawdź propozycje banków i gdzie można pożyczyć na maksymalnie możliwy czas.

Ważne jest, aby szybko sprawdzić dany kredyt i bank. Poniżej znajduje się zestawienie banków, w których można wnioskować o taki kredyt.

Kredyt gotówkowy na 80 tys. zł można otrzymać nawet i na 10 lat. Należy wziąć pod uwagę, że im krótszy okres kredytowania, tym rata kredytowa będzie większa. Jednocześnie będzie wymagana większa zdolność kredytowa.

Kredyty gotówkowe 80 tys zł BANKI
kredyt gotówkowy 80 tys zł

Kredyt gotówkowy 80 tys zł porównanie

Porównanie banków jest bardzo istotne, jeżeli chodzi o wyszukanie korzystnej oferty kredytowej. Zadając sobie pytanie: gdzie po kredyt gotówkowy 80 tys zł, powinniśmy odpowiedzieć sobie na dwa pytania. Czy interesuje nas tani kredyt gotówkowy czy większe znaczenie mają dodatkowe warunki kredytowe, np. wakacje kredytowe.

Powinniśmy zatem dokładnie zapoznać się z propozycją banku. W przypadku ceny, którą zapłacimy za kredyt, należy sprawdzić koszt całkowity kredytu i jego rrso. Mając nawet tylko dwie oferty kredytowe, to i tak jesteśmy w stanie wybrać tańszą ofertę.

O tym czy otrzymamy taki kredyt w banku, decyduje ocena zdolności i wiarygodności kredytowej dokonana przez bank. W tym celu należy tylko wysłać formularz kontaktowy do banku.

Pamiętaj: Twoja ocena kredytowa (zdolność i wiarygodność kredytowa) decyduje o tym, jaką ofertę kredytową zaproponuje bank.

Przeczytaj również: co to jest porównywarka finansowa i jak znaleźć korzystny kredyt z wyszukiwarką finansową.

Jakie raty kredytowe: kredyt gotówkowy 80 tys zł

Poniżej znajdują się szacunkowe wyliczenia rat kredytowych dla kredytu gotówkowego na 80 tys. zł:

  • 3 lata – 2469
  • 4 lata – 1915
  • 5 lat – 1582 zł
  • 6 lat – 1349
  • 7 lat – 1184
  • 8 lat – 1060
  • 9 lat – 964
  • 10 lat – 887 zł.

Dokładne wyliczenie raty w przypadku jakiegokolwiek kredytu, zależy od indywidualnej oferty kredytowej w banku. Na jej wysokość ma wpływ nie tylko podstawowa oferta kredytowa, ale także wybór rat (malejące lub stałe), data wypłaty kredytu oraz data jej płatności.