Kredyt gotówkowy 8 tys zł. Lista banków. Rata 158 zł – 5 lat

Kredyt gotówkowy 8 tys złKredyt gotówkowy 8 tys zł lub pożyczka gotówkowa na 8 tys zł na dowolny cel. Najnowsze propozycje banków.

Kredyt gotówkowy na 8 tys. zł nie jest zbyt wysokim kredytem, ale biorąc pod uwagę okres kredytowania, to różnice w ratach mogą być już znaczne.

Kredyt gotówkowy 8 tys zł porównanie

Jak zawsze przy kredytach i pożyczkach, należy porównać oferty kredytowe w bankach, aby wybrać najbardziej korzystną propozycję kredytu. Poniżej można sprawdzić banki i kredyty gotówkowe na 8 tys. zł.

tani kredyt gotówkowy 8 tys zł to nie mała rata kredytowa

Jak wybrać tani kredyt gotówkowy 8 tys zł? Jeżeli interesuje nas cena za kredyt gotówkowym, to należy oczywiście porównać koszty całkowite kredytu bądź pożyczek oraz ich RRSO. Najprostsza zasada jest taka, że im mniejszy koszt całkowity i RRSO kredytu, tym oferta jest tańsza.

Symulacja raty kredytowej: kredyty gotówkowe na 8 tys zł w banku, wyliczenia szacunkowe:

  • 2 lata – 358 zł,
  • 3 lata – 247 zł,
  • 4 lata – 191 zł,
  • 5 lat – 158 zł,
  • 6 lat – 136 zł,
  • 7 lat – 120 zł.

Co wynika z porównanie rat kredytowych? Przede wszystkim to, że im krótszy okres kredytowania, tym większa rata. Tym samym, aby skorzystać z krótszego okresu kredytowania, należy mieć większą zdolność kredytową.

Różnice pomiędzy poszczególnymi ratami, wraz z wydłużeniem okresu spłaty, są coraz mniejsze. Korzyści są coraz mniejsze, a koszty całkowite kredytu rosną. Jest to spowodowane tym, że zapłacimy więcej odsetek od kredytu.

I tym samym, niska rata kredytowa przy długim okresie kredytowania, nie oznacza wcale, że będzie to tani kredyt gotówkowy na 8 tys. zł.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok