Kredyt gotówkowy 75000 zł na 10 lat, to rata ok. 960 zł

Kredyt gotówkowy 75000 zł na 10 lat Przegląd banków i kredytów gotówkowych na 75000 zł na 10 lat. Jest to maksymalny okres kredytowania na jaki można wziąć kredyt gotówkowy.

kredyt gotówkowy 75000 zł na 10 lat

Kredyt gotówkowy w takiej wysokości znajdziemy w wielu bankach. Natomiast kredyt z 10-letnim okresem kredytowania jest trudniej wyszukać, ponieważ nie wszystkie banki mają taki kredyt w swojej ofercie.

W przypadku każdego kredytu, nie tylko w przypadku kredytów gotówkowych na 75000 zł na 10 lat, należy kredyty gotówkowe należy porównać. Jest to konieczne, jeżeli zależy nam na korzystnym kredycie bankowym.

Wyliczenia szacunkowe rat kredytowych: kredyt gotówkowy 75000 zł na 10 lat

  • 6 lat – 1315 zł,
  • 7 lat – 1167 zł,
  • 8 lat – 1085 zł,
  • 9 lat – 1027 zł,
  • 10 lat – 953 zł.

Pamiętaj, że wydłużając okres kredytowania rata kredytowa ulega zmniejszeniu, ale jednocześnie koszt takiego kredytu wzrasta ze względu na wysokość płaconych odsetek od pożyczonego kapitału. Natomiast wysokość prowizji jest niezależna od czasu spłaty, ponieważ jest ustalana procentowo od wartości kredytu.

Kredyt gotówkowy 75000 zł na 10 lat porównanie banków

Poniżej przegląd kredytów i pożyczek gotówkowych na 75000 zł w bankach, w tym również kredyty gotówkowe na 10 lat oraz w 100% przez internet.

Porównanie kredytów gotówkowych, nie tylko na 75000 zł jest ważne, jeżeli szukamy taniego kredytu. Samodzielna analiza propozycji kredytowych jest wygodniejszą opcją niż odwiedzanie wielu placówek bankowych z osobna w celu uzyskania podstawowych informacji o kredytach.

Kredyt Gotówkowy 30 tys zł 10 lat – przegląd propozycji kredytowych i pożyczkowych w bankach

Wystarczy wysłać formularz kontaktowy do banku, aby przedstawiciel banku skontaktował się z nami w sprawie kredytu. Jeżeli mamy zdolność kredytową, to dowiemy się o szczegółach kredytu.

Selekcjonując oferty uwzględniając RRSO i całkowite koszty kredytu, możemy stworzyć krótki, ale indywidualny ranking kredytów gotówkowych na 75000 zł i z tej listy wybrać najtańsze rozwiązanie.

Sprawdź również:

Tani kredyt gotówkowy na 75 tys. zł, to jaki?

Należy wziąć pod uwagę, że oprocentowanie nominalne kredytu gotówkowego, to nie jest to samo co rzeczywista roczna stopa oprocentowania.

Od wysokości oprocentowania nominalnego (podawanego w procentach) będzie zależeć wysokość odsetek. Dodatkowo na ich łączną wysokość wpływać będzie wysokość udzielonego kredytu, czas kredytowania i rodzaj rat (malejące lub stałe).

Oprocentowanie nominalne jest tylko częścią całkowitych kosztów związanych z kredytem. Ale w tym konkretnym przypadku (75 tys. zł na 10 lat) będzie to koszt zasadniczy i największy.

Natomiast RRSO, czyli rzeczywista wysokość oprocentowania, wyrażona jest również w wartości procentowej, i prezentuje wszystkie koszty (w tym ewentualne prowizje, opłaty dodatkowe czy ubezpieczeni) w ujęciu rocznym.

Zatem jeżeli RRSO kredytu gotówkowego wynosi 9,50%, przy oprocentowaniu nominalnym 9,50%, oznacza, że jedynym kosztem są odsetki. Warto jednak również wziąć pod uwagę koszt całkowity kredytu. Przedstawia bowiem wszystkie koszty w ujęciu złotówkowym (jeżeli jest to kredyt w PLN).

Porównując i szukając najtańszego (lub chociażby tańszego) kredytu gotówkowego, należy sprawdzić RRSO oraz całkowity koszt. Im mniejsze są obie wartości, to tym tańszy będzie kredyt.

Aktualizacja: styczeń 2022.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok