Kredyt gotówkowy 75 tys złKredyt gotówkowy 75 tys zł w banku? Sprawdź gdzie po pożyczkę gotówkową w banku na 75 tys. zł na dowolny cel. Porównanie kredytów i pożyczek bankowych.

Kredyt gotówkowy na 75 tys. zł jest udostępniany przez większość banków, ale nie oznacza to, że każdy może go bez problemu otrzymać. Trzeba nie tylko spełnić warunki stawiane przez bank, ale i mieć wysoką zdolność kredytową.

Aby znaleźć tani kredyt gotówkowy na 75 tys zł, to należy porównać koszty kredytowe oraz RRSO. Rata, pomimo, że jej wysokość jest znaczna, nawet wybierając najdłuższy okres kredytowania, ma drugorzędne znaczenie.

To jak się kształtują raty kredytowe? Wyliczenia szacunkowe dla różnych okresów kredytowania:

  • 6 lat – 1315 zł,
  • 7 lat – 1167 zł,
  • 8 lat – 1085 zł,
  • 9 lat – 1027 zł,
  • 10 lat – 953 zł.

W przypadku kredytów gotówkowych maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat. Nawet w przypadku tak długiego okresu kredytowania, rata kredytowa jest bardzo duża. Im dłużej spłacamy kredyt, tym więcej musimy zapłacić odsetek od kredytu. Tym samym taki kredyt gotówkowy będzie droższy.

Kredyt gotówkowy 75 tys zł porównanie banków

Banki posiadają bardzo urozmaiconą ofertę zwłaszcza jeżeli chodzi o kredyty i pożyczki gotówkowe. Różnice zawsze są w kosztach ich uzyskania, na które mają wpływ prowizja, odsetki, ubezpieczenie i inne koszty. Poniżej znajduje się zestawienie kredytów i pożyczek gotówkowych w bankach.

Wybierając kredyt gotówkowy należy zwrócić uwagę oczywiście na wysokość raty, która nie może być nie zbyt duży obciążeniem dla domowego budżetu. Ale wysokość raty to nie wszystko. Nie zawsze uwzględnia ona prowizję czy składkę ubezpieczeniową.

Należy zawsze porównywać kredyty biorąc pod uwagę koszt całkowity kredytu lub RRSO.

Następne porównanie Kredyt konsolidacyjny, to szansa na odzyskania płynności finansowej

Pozostałe: Pożyczki Pozabankowe: Pożyczki Krótkoterminowe - Pożyczki Na Raty | Konta bankowe: Konta Osobiste - Konta Firmowe.