Kredyt gotówkowy 70000 zł z ratą kredytową od 880 zł 10 lat

Kredyt gotówkowy 70000 zł lub pożyczka gotówkowa na 70000 zł. Pożyczka gotówkowa może być przeznaczona na dowolny cel: zakup samochodu czy remont generalny domu.

Kredyt gotówkowy 70000 zł

Wysokość raty kredytowej jest bardzo ważna, ponieważ jej wysokość będzie miała wpływ na obciążenie naszego domowego budżetu. Jej wysokość zależy od parametrów danego kredytu. Co wypływa na koszt kredytu, a tym samym na wysokość raty?

  • prowizja, jako procent wartości kredytu lub kwota stała,
  • oprocentowanie: stałe lub zmienne,
  • rodzaj rat kredytowych: stałe, malejące lub rosnące,
  • opłaty dodatkowe, ubezpieczenie kredytu, itp.

Jak się kształtują raty kredytowe? Poniżej szacunkowe wyliczenia rat: kredyt gotówkowy 70000 zł:

  • 6 lat – 1228 zł,
  • 7 lat – 1089 zł,
  • 8 lat – 1012 zł,
  • 9 lat – 947 zł,
  • 10 lat – 886 zł.

Im dłuższy jest okres kredytowania, tym rata będzie mniejsza. Ale jednocześnie dłuższy okres kredytowania, tym większe odsetki, które trzeba zapłacić od pożyczonego kapitału.

Kredyt gotówkowy 70000 zł porównanie banków

Gdzie po kredyt gotówkowy na 70 000 zł? Poniżej można się zapoznać z listą banków, w których można zapytać o kredyt na 70000 zł

Porównanie kredytów gotówkowych powinniśmy zacząć od wyselekcjonowania banków, z którymi skontaktujemy się w sprawie kredytu.

Pamiętaj! Jeżeli nowym kredytem chcesz spłacić posiadane zobowiązania kredytowe i pożyczkowe w bankach, to lepszym rozwiązaniem, niż kredyt gotówkowy na 70000 zł będzie kredyt konsolidacyjny. Propozycje bankowe znajdziesz tutaj: kredyty konsolidacyjne 70000 zł. Kredyty konsolidacyjne przeważnie są tańsze niż pożyczki czy kredyty gotówkowe. Poza tym kredyt konsolidacyjny w portalu znajdziesz w opcji standardowej i przez internet.

Powinniśmy zatem wybrać dwie, trzy najlepsze oferty. Najlepiej jest skontaktować się z bankami, które mają najlepszą ofertę. Nie należy składać wniosków do więcej niż trzech banków ponieważ może to mieć wpływ na naszą ocenę kredytową (ze względu na liczbę zapytań wysłanych do BIK).

Jeżeli mamy odpowiednią zdolność kredytową bank przedstawi nam ofertę.

W przypadku kiedy to cena kredytu jest najważniejsza, to porównując kredyty w szczególności powinniśmy zwrócić uwagę na całkowity koszt kredytu i RRSO.

Jeżeli szukasz kredytu na skonsolidowanie zadłużenia: Kredyt konsolidacyjny 25000 zł 6 lat

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok