Kredyt gotówkowy 7000 zł z symulacją rat

2023-04-11 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy 7000 zł w banku z symulacją rat. Może to być również pożyczka gotówkowa na 7000 zł na dowolny cel. Zanim jednak pożyczysz pieniądze w banku, sprawdź propozycje kredytowe, porównaj je i wybierz najtańsze możliwe rozwiązanie.

kredyt gotówkowy 7000 zł


Jeżeli potrzebujesz szybko pieniądze, bez zbytnich formalności, to być może najlepszym rozwiązaniem jest kredyt gotówkowy. Kredyt gotówkowy to środki, które można przeznaczyć na dowolny cel. Może to być zatem zarówno kredyt na ślub lub kredyt na wakacje.

Przeważnie wybierając kredyt gotówkowy, pieniądze otrzymujemy na wskazany rachunek. Kredyt gotówkowy na 7000 zł w banku, możesz otrzymać także przez internet, bez wychodzenia z domu. Należy tylko sprawdzić w jakiej instytucji jest taka specjalna oferta kredytowa.

Przegląd banków i kredyt gotówkowy 7000 zł

Poniżej znajduje się najnowsza i zawsze na bieżąco aktualizowana lista banków i kredytów gotówkowych, spośród których można wybrać kredyt na 7000 zł. Wystarczy wypełnić krótki formularz online, aby przedstawiciel banku skontaktował się z nami w sprawie kredytu. Nie musisz wówczas chodzić po bankach i tracić czasu.

Jak wybrać korzystny, czyli tańszą opcję kredytu gotówkowy? Najlepszym sposobem jest ich porównanie wg Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) lub kosztów całkowitych kredytu.

Warto porównać oferty i w ten sposób wybrać tańszy kredyt

RRSO ściśle wiąże się z kredytem konsumenckim oraz Ustawą o kredycie konsumenckim 1.

Spłacają kilka kredytów gotówkowych można jest skonsolidować w jeden kredyt: kredyt konsolidacyjny 8 tys. zł.

RRSO wylicza każdy bank zgodnie z tym samym wzorcem i według tych samych zasad. I na tej podstawie możemy porównywać różne oferty kredytowe w bankach. Podobnie ma się rzecz z pożyczkami (również tymi pozabankowymi).

RRSO jest prezentowane w ujęciu procentowym i uwzględnia zarówno oprocentowanie nominalne, jak i koszty pozostałe, np. prowizję, ubezpieczenie, inne opłaty pobierane przez bank. Generalne zasada jest taka, że im mniejsze RRSO (koszt całkowity kredytu), tym kredyt jest tańszy.

Jaka będzie rata dla kredytu gotówkowego na 7000 zł?

Przede wszystkim zapamiętaj:

1. Korzystając z kalkulatorów rat otrzymujesz tylko symulację rat.
2. Co do grosza ratę obliczy bank, który przedstawia ofertę.
3. Przyjmując określone założenia, ratę kredytową można obliczyć.

Założenia: kredyt gotówkowy 7000 zł. Oprocentowanie roczne nominalne: 12,15%. Jedynym kosztem jest koszt odsetkowy. Obliczenia dla rat równych – koszt odsetek (koszt całkowity).

  • 24 miesiące: 330,00 zł – 920,12 zł.
  • 36 miesięcy: 233,00 zł – 1 388,07 zł.
  • 48 miesięcy: 184,85 zł – 1 872,93 zł.
  • 60 miesięcy: 156,24 zł – 2 374,54 zł.
  • 72 miesiące: 137,40 zł – 2 892,66 zł.

Kredyt gotówkowy może uzyskać każdy kto posiada zdolność do czynności prawnych oraz posiada odpowiednią zdolność i wiarygodność kredytową. O taki kredyt można ubiegać się samodzielnie lub wspólnie z drugą osobą.


1 Ustawa o kredycie konsumenckim isap.sejm.gov.pl.
2. Kredyt gotówkowy 7000 zł z symulacją rat zaktualizowany wpis w kwietniu 2023 roku.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok