Kredyt gotówkowy 7000 zł ze spłatą rozłożoną na 7 lat

2023-04-13 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy 7000 zł ze spłatą rozłożoną na 7 lat: porównanie banków oraz kredytów gotówkowych. Dodatkowo możemy nie tylko wybrać bank i kredyt gotówkowy, ale także szybko oszacować raty kredytowe.

kredyt gotówkowy 7000 zł 7 lat

Kredyt gotówkowy w banku na 7000 zł na 7 lat

Poniższa lista banków pozwali na szybkie zapoznanie się z możliwościami skorzystania z finansowania w wysokości 7000 zł na długie 7 lat.

Kredyt gotówkowy można uzyskać w banku, natomiast w firmach pożyczkowych można wnioskować o pożyczkę gotówkową. Również na taką kwotę, ale ze znacznie krótszym czasem spłaty.

Przegląd banków i kredytów (pożyczek) gotówkowych w bankach – możliwość skorzystania z propozycji standardowych, jak i przez internet. Wybrany bank skontaktuje się z nami po wysłaniu formularz kontaktowego.

Jaka będzie rata dla kredytu na 7000 zł – 7 lat

Oszacować raty można zawsze, np. korzystając z kalkulatorów kredytowych (niezależnie z jakiego kalkulatora czy porównywarki korzystamy). Natomiast dokładne wyliczenia zostaną wyliczone przez bank, który przedstawi ofertę.

Z pewnością tak długi czas spłaty nie jest popularny przy tak stosunkowo niewielkim kredycie (jeżeli ktokolwiek pożyczka na tyle lat taką kwotę…), ale warto jest poznać wyliczoną ratę kredytową.

Dla konkretnych założeń:

  • kredyt gotówkowy 7000 zł z oprocentowaniem nominalnym rocznym 12,25%, wyłącznie z kosztem odsetkowym,

rata równa i koszt całkowity (odsetkowy) na 7 lat (84 miesiące) wyniesie: 124,51 zł oraz 3 458,58 zł.

Wybierając jeszcze dłuższy czas spłaty wysokość raty będzie jeszcze mniejsza – ale różnica w jej wysokości niewiele mniejsza – a koszt odsetkowy jeszcze większy. Przy tym okresie spłaty łatwo można zauważyć, że zapłacone odsetki, to prawie 50% wysokości pożyczonego kapitału.

A jakie raty będą przy takim samym czasie spłaty, ale przy znacznie większym kredycie?: Symulacja spłaty: Kredyt gotówkowy 30 tys. zł na 7 lat.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok