Kredyt gotówkowy 7 tysięcy złotych. Pożyczkę znajdziesz również

2024-01-28 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy 7 tysięcy złotych lub dowolna pożyczka gotówkowa. Poniżej sprawdzisz zestawienie najnowszyh propozycji kredytów i pożyczek w bankach.

kredyt gotówkowy 7 tysięcy złotych

Kredyt na 7 tysięcy nie jest dużym zobowiązaniem, ale od liczby miesięcznych rat będzie zależeć nie tylko, czy będzie ona niska lub wysoka, ale i jaki będzie koszt całkowity zobowiązania.

Poniżej znajduje się lista banków i kredytów gotówkowych, zarówno tych standardowych, jak i dostępnych przez internet:

Kredyt gotówkowy na 7 tysięcy porównanie

W jaki banku jest tani kredyt na 7 tysięcy? Żaden ranking, zestawienie i porównywarka nie wskaże takiego kredytu. Należy na początku:

1. Zapoznać się z propozycjami banków,
2. Skontaktować się z wybranymi instytucjami,
3. Porównać oferty kredytowe.

Podczas porównywania należy zwrócić uwagę na RRSO kredytu/pożyczki oraz na koszt całkowity kredytu/pożyczki.

Z każdym bankiem, który został zaprezentowany na powyższej liście, można skontaktować się wypełniając naprawdę krótki formularz kontaktowy. Przedstawiciel z wybranego banku przedzwoni w sprawie kredytu i jednocześnie sprawdzi naszą zdolność kredytową, wiarygodność kredytową w BIK i wówczas przedstawi propozycję kredytu.

Jaka rata dla kredytu na 7000 złotych?

Sprawdźmy, ile może wynieść rata przy takim kredycie. Przyjmijmy, że oprocentowanie kredytu wynosi 10,69% w skali roku i odsetki są jedynym kosztem.

Czas kredytowania: wysokość raty równej – koszt odsetkowy.

  • 2 lata (24 miesiące): 325,25 zł – 805,96 zł.
  • 3 lata: 228,14 zł – 1 213,21 zł.
  • 40 miesięcy: 208,80 zł – 1 351,89 zł.
  • 4 lata (48 miesięcy): 179,87 zł – 1 633,60 zł.

Pamiętaj o tym, że:

  • dłuższy okres kredytowania, tym mniejsza rata kredytowa,
  • krótszy okres kredytowania, tym tańszy kredyt – mniej odsetek do zapłacenia,
  • krótszy okres kredytowania, tym wymagana większa zdolność kredytowa.

Pożyczka gotówkowa na 7 tys. zł przez internet

Dostępne są także kredyty i pożyczki gotówkowe w takiej kwocie przez internet (wniosek kredytowy jest wysyłany online), jak i online w aplikacji mobilnej – sprawdź: Jak wziąć mobilną pożyczkę w Raiffeisen Digital Bank.

Pożyczkę gotówkową na 7 tysięcy znajdziemy również w firmach pożyczkowych oferujących takie pożyczki na raty. Oczywiście nie należy mieć złudzeń i taka pożyczka będzie znacznie droższa niż uzyskana w banku.

Należy o tym pamiętać, zanim skorzystamy z tego rodzaju finansowania. Czy warto? Decyzja zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Ale jeżeli się zdecydujemy, to koniecznie porównajmy koszty całkowite takiej pożyczki.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok