Kredyt gotówkowy 7 tys zł | 4 lata – 169 zł | 5 lat – 138 zł

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

kredyt gotówkowy 7 tys złKredyt gotówkowy 7 tys zł lub dowolna pożyczka gotówkowa na 7 tys zł. Poniżej sprawdzisz kredyty i najnowsze propozycje banków.

Kredyt na 7 tys zł nie jest dużym zobowiązaniem. Jednak od długości kredytowania będzie zależeć to czy rata kredytowa będzie dużym obciążeniem dla domowego budżetu i jaki będzie koszt całkowity zobowiązania.

Poniżej znajduje się lista banków i kredytów gotówkowych, zarówno tych standardowych, jak i dostępnych przez internet:

Symulacja rat kredyt gotówkowy 7 tys zł w banku (wyliczenia szacunkowe)

  • 2 lata – 314 zł,
  • 3 lata – 216 zł,
  • 4 lata – 167 zł,
  • 5 lat – 138 zł,
  • 6 lat – 119 zł.

Pamiętaj o tym, że:

  • dłuższy okres kredytowania, tym mniejsza rata kredytowa,
  • krótszy okres kredytowania, tym tańszy kredyt – mniej odsetek do zapłacenia,
  • krótszy okres kredytowania, tym wymagana większa zdolność kredytowa.

Kredyt gotówkowy 7 tys zł porównanie

W jaki banku jest tani kredyt gotówkowy na 7 tys. zł? Żaden ranking, zestawienie i porównywarka nie wskaże najtańszego kredytu. Należy na początku zapoznać się z propozycjami banków, skontaktować się z wybranymi bankami i porównać oferty kredytowe. Należy zwrócić uwagę na RRSO kredytu/pożyczki oraz na koszt całkowity kredytu/pożyczki.

Z każdym bankiem, który został zaprezentowany na powyższej liście, można skontaktować się wypełniając tylko krótki formularz kontaktowy. Przedstawiciel z danego banku przedzwoni do nas w sprawie kredytu i jednocześnie sprawdzi naszą zdolność kredytową, wiarygodność kredytową w BIK i wówczas przedstawi propozycję kredytu.

Pożyczka gotówkowa na 7 tys. zł przez internet

Dostępne są także kredyty i pożyczki gotówkowe na 7 tys zł przez internet (wniosek kredytowy jest wysyłany online). Pożyczkę gotówkową na 7 tys zł znajdziemy również w firmach pożyczkowych, oferujących takie pożyczki na raty. Oczywiście taka pożyczka na 7 tys. zł będzie znacznie droższa niż taka sama uzyskana w banku.

Należy o tym pamiętać, zanim skorzystamy z tego rodzaju finansowania. Czy warto? Decyzja zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Ale jeżeli się zdecydujemy, to koniecznie porównajmy koszty całkowite takiej pożyczki.

A gdzie można skonsolidować kredyty i pożyczki gotówkowe bankowe? Co to jest konsolidacja, na czym polega i czy warto z niej skorzystać, przeczytasz we wpisie: Gdzie Po Kredyt Konsolidacyjny? Wszystko to co istotne dotyczące konsolidacji kredytowych.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok