Kredyt Gotówkowy 6000 zł

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Kredyt Gotówkowy 6000 złKredyt gotówkowy 6000 zł lub pożyczka gotówkowa? Propozycje kredytowe i pożyczkowe w bankach nie tylko na 6 000 zł.

Kredyty gotówkowe to jedne z najbardziej popularnych produktów w ofercie wszystkich banków. Są takie banki, które mają i kilka różnych propozycji kredytowych. Z pożyczonych pieniędzy możemy sfinansować dowolne wydatki. Pamiętajmy jednak, że jest to najdroższy rodzaj kredytu. Z wysokim oprocentowaniem i nierzadko wysoką prowizją.

Dlatego, aby znaleźć tani kredyt gotówkowy na 6000 zł, konieczne jest porównanie ofert kredytowych.

A jak się prezentują raty kredytowe? Poniżej szacunkowe wyliczenia rat:

  • 1 rok – 520 zł,
  • 2 lata – 269 zł,
  • 3 lata – 185 zł,
  • 4 lata – 143 zł,
  • 5 lat – 118 zł.

Im dłuższy będzie okres spłaty takiego kredytu, to rata będzie mniejsza. Jednak z drugiej strony, koszt będzie rosnąć ponieważ zapłacimy więcej odsetek.

Kredyt gotówkowy 6000 zł porównanie banków

Poniżej dowiesz się gdzie po kredyt gotówkowy na 6000 zł. Jeżeli chcesz się skontaktować z wybranym bankiem, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i oddzwoni do ciebie przedstawiciel banku.

Decydując się na kredyt gotówkowy konieczny jest wybór systemu rat kredytowych (malejące lub stałe). Podobnie jest w przypadku kredytów hipotecznych, o czym możesz przeczytaj TUTAJ.

Porównując kredyty i pożyczki, nie zapomnij, aby zwrócić uwagę na koszt takiego zobowiązania. Możesz sprawdzić rzeczywistą roczną stopą oprocentowania, czyli RRSO lub całkowity koszt kredytu.

RRSO i CKK obejmuje oprocentowanie nominalne i wszystkie inne koszty dodatkowe, takie jak. np.: prowizję, dodatkowe opłaty i ubezpieczenie.

A jak wygląda porównanie rat kredytowych, gdybyśmy chcieli wziąć kredyt gotówkowy 10 razy większy? Najnowsze porównanie Kredyt 60 tys na 10 lat z maksymalnym okresem kredytowania.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok