Gdzie po kredyt gotówkowy na 50000 zł na 8 lat?

2023-04-21 – ostatnia aktualizacja

Gdzie znajdziesz kredyt gotówkowy na 50000 zł na 8 lat? W banku, to oczywiste. A jaki wybrać? Jest to bardzo długi okres kredytowania, bo w końcu to 96 miesięcy i tyle samo rat kredytowych, ale propozycje można znaleźć, również przez internet.

kredyt gotówkowy 50000 zł 8 lat

W pierwszym kroku (pomijając na razie zdolność kredytową) powinniśmy zacząć od zapoznania się z propozycjami kredytów, a następnie porównać wybrane oferty.

Kredyt gotówkowy na 50000 zł

Poniższe zestawienie powinno pomóc w wyselekcjonowania maksymalnie trzech banków, do których można wysłać wniosek kredytowy. Propozycje są oczywiście ogólne i nie ma żadnego konkretnego kredytu gotówkowego 50000 zł na 8 lat. Ale widać, w którym banku jest możliwość pożyczenia w tej kwocie i z 8-letnim okresem spłaty.

Należy wziąć pod uwagę, że kontaktując się z bankiem w sprawie finansowania, każdorazowo sprawdza on wiarygodność kredytową, wysyłając zapytanie do BIK. Duża liczba zapytań o kredyt w krótkim czasie, może przełożyć się na pogorszenie oceny scoringowej. Należy o tym pamiętać.

Czy jest możliwa pożyczka 50000 zł online?

Tak, pożyczka gotówkowa do 50000 zł online jest możliwa do uzyskania m.in. w Alior Banku i Citi Handlowy. Po wysłaniu wniosku kontaktowego, doradca z banku przedzwoni i dalsze procedowanie wniosku będzie się odbywało drogą telefoniczną oraz mailową.

W obu przypadkach pożyczka gotówkowa jest kierowana do nowych klientów banku.

ALIOR BANK – pożyczka internetowa

pożyczka internetowa alior 50000 zł 8 lat

Pożyczka gotówkowa przez internet w Alior Bank. Źródło: aliorbank.pl

We wniosku kontaktowym można skorzystać z kalkulatora rat:

kredyt gotówkowy 50000 zł 8 lat

Kalkulator rat dla pożyczki internetowej Alior Bank. Źródło: aliorbank.pl

CITI HANDLOWY – pożyczka online

pożyczka online citi 50000 zł 8 lat

Pożyczka gotówkowa online w Citi Handlowy. Źródło: citibank.pl

We wniosku kontaktowym można skorzystać z kalkulatora rat:

kredyt gotówkowy 50000 zł 8 lat

Kalkulator rat dla pożyczki online w Citi Handlowy. Źródło: citibank.pl

Kredyt 50000 zł 8 lat. Jaka rata?

Szczegóły dotyczące kredytu, w tym wysokość raty oraz całkowity koszt kredytu, poznamy dopiero po wysłaniu formularza kontaktowego do banku. Po zbadaniu wstępnej zdolności kredytowej bank przedstawi ofertę kredytową. To, czy będzie ona tania, zależy również od porównania całkowitych kosztu kredytu przynajmniej dwóch ofert z dwóch różnych banków.

Oferta z mniejszym kosztem całkowitym oraz Rzeczywistą Stopą Oprocentowania będzie korzystniejsza (przy takich samych parametrach: wysokość kredytu – liczba rat – rodzaj rat).

Jeżeli chcesz skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych do sprawdzenia raty, to oczywiście możesz to narzędzie wykorzystać. Pamiętaj tylko, że szacuje ono raty, a nie prezentuje ich dokładnych wyliczeń.

Przyjmując założenie kredytowe: kredyt 50000 zł na 8 lat, oprocentowanie 11,45% nominalne roczne, jedynym kosztem są odsetki, to 96 miesięcznych rat równych wyniesie ok. 797,61 zł, a koszt całkowity 26 570,39 zł.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok