Kredyt gotówkowy 50000 zł 10 lat z ratą 681,95 zł RRSO 11%

Kredyt gotówkowy 50000 zł 10 latKredyt gotówkowy 50000 zł 10 lat i przegląd banków z zapytanie gdzie po kredyt gotówkowy na kwotę 50000 zł z najdłuższym możliwym okresem kredytowani.

Jeżeli szukasz innego kredytu, to wystarczy tylko wpisać odpowiednie parametry w wyszukiwarce kredytowej.

Porównywanie kredytów gotówkowych 50000 zł na 10 lat:

 • szacunkowe wyliczenia rat,
 • przegląd propozycji bankowych,
 • szybki kontakt z wybranymi bankami,
 • krótki formularz kontaktowy (przedstawiciel banku przedzwoni).

Porównywarka kredytów gotówkowych szacuje raty kredytowe (podobnie jak kalkulatory na stronach banków). Dokładna rat kredytowa zostanie wyliczona przez bank, po zbadaniu wiarygodności kredytowej klienta.

A jaki jest najtańszy kredyt gotówkowy 50000 zł na 10 lat? Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy porównać koszty całkowite kredytu oraz RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania).

Kredyt gotówkowy 50000 zł 10 lat (120 miesięcy)

Poniżej znajduje się lista banków, do których można wysłać zapytanie dotyczące kredytu. Sprawdź i porównaj kredyty gotówkowe 50000 zł na 10 lat. Nie każdy bank ma w swojej ofercie kredyty gotówkowe na 10 lat. Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego na 50000 zł na 10 lat skorzystaj z wyszukiwarki kredytów hipotecznych.

To może Ciebie również zainteresować: Kredyt gotówkowy tu i teraz, czyli pomoc w postaci porównywarki kredytowej.

Kredyt gotówkowy 50000 zł 10 lat i nie tylko. Ważne informacje

Oprocentowanie kredytów gotówkowych jest najczęściej większe, im dłuższy będzie czas spłaty. Może to wyglądać np. tak:

 • 1 do 12 miesięcy 6,00%
 • 1 rok – 2 lata 6,50%
 • 2 lata – 3 lata 6,90%
 • 3 lata – 5 lat 7,00%
 • powyżej 5 lat 7,2%

Kredyt może być udzielony osobom fizycznym:

 • które mają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • posiadają zdolność kredytową przez którą rozumie się zdolność do spłaty kredytu wraz z odsetkami w terminie określonym w umowie,
 • posiadającym źródło dochodu, potwierdzone złożonym przez Kredytobiorcę oświadczeniem lub wskazanymi dokumentami.

Porównując kredyty gotówkowe na 50000 zł na 10 lat (i nie tylko) zwracaj uwagę na jego RRSO oraz koszt całkowity.

Co to jest RRSO?
RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, jest to całkowity koszt kredytu ponoszony przez kredytobiorcę w ciągu jednego roku. Uwzględniaj oprocentowanie oraz inne koszty kredytu, takie jak: prowizję, opłaty i koszty zabezpieczenia spłaty kredytu.

Na to, czy otrzymasz kredyt w takiej wysokości, o jaką wnioskujesz decyduje Twoja zdolność kredytowa oraz wiarygodność kredytowa, która bank sprawdza w BIK (historia kredytowa).

Co to jest BIK?
BIK – Biuro Informacji Kredytowej zostało powołane przez Związek Banków Polskich (ZBP) głównie po to, aby gromadzić, przechowywać oraz przetwarzać informację o zobowiązaniach i historii zobowiązań klientów banków oraz SKOK-ów. BIK gromadzi dane zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Więcej informacji na temat BIK-u oraz BIG-u.

Dodaj komentarz

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok