Kredyt gotówkowy 5 tys zł. 3 lata – 155 zł. 4 lata – 120 zł

Kredyt gotówkowy 5 tys złKredyt gotówkowy 5 tys zł, a może pożyczka gotówkowa na 5 tys zł na dowolny cel? Gdzie jest korzystny kredyt? Sprawdź i porównaj dostępne kredyty gotówkowe na 5 tys. zł.

Kredyt na 5 tys. zł to nie jest wysoki kredyt. Pomimo tego, w zależności od tego, jak długi okres kredytowania wybierzemy, rata kredytowa może być większym lub mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu.

Szacunkowe wyliczenia rat kredytowych w banku. Rata kredytu na 5 tys zł w banku:

  • 1 rok – 433 zł,
  • 2 lata – 224 zł,
  • 3 lata – 154 zł,
  • 4 lata – 119 zł,
  • 5 lat – 99 zł.

Co widać z powyższej symulacji rat kredytowych, to jedno, że im dłużej spłacamy kredyt, tym mniejszą ratę płacimy. Ale z każdym kolejnym rokiem, różnice w ratach są coraz mniejsze. Korzyści z takiego rozwiązania również są coraz mniejsze, ponieważ im dłużej spłacamy kredyt, tym więcej płacimy odsetek od kredytu.

Należy zatem wybrać najbardziej optymalny okres spłaty, a tym samym rata kredytu nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu.

Kredyt gotówkowy 5 tys zł porównanie

Kredyt gotówkowy 5 tys zł porównanie ofert kredytowych w bankach.

Zwracając uwagę na cenę kredytu gotówkowego na 5 tys. zł należy sprawdzić jaki jest koszt całkowity kredytu i jego RRSO. Mniejszy koszt kredytu, to oczywiście tańszy kredyt.

W firmie pożyczkowej nie znajdziemy kredytu na 5 tys zł, a jedynie pożyczkę gotówkową na taką kwotę. W dziale z pożyczkami niebankowymi znajduje się wyszukiwarka pożyczek gotówkowych na raty.

Zapoznaj się również z artykułem Oferty Firm Pożyczkowych w Internecie. Z artykułu dowiesz się:

  1. Gdzie szukać pożyczek gotówkowych pozabankowych na krótki i długi okres czasu.
  2. Jakie są wyszukiwarki pożyczek pozabankowych w internecie.
  3. Jaki jest koszt pożyczki w firmie pożyczkowej.
  4. Jakie są konsekwencje, jeżeli nie uregulujemy pożyczki w terminie?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok