Kredyt gotówkowy 45 tys. zł

2024-01-28 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy 45 tys. zł lub pożyczka gotówkowa na 45 tys. zł na dowolny cel. Sprawdź do jakiego banku po kredyt gotówkowy i do którego wysłać wniosek, na razie kontaktowy.

kredyt gotówkowy 45 tys. zł

Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, którego pozwala sfinansować dowolną potrzebę konsumpcyjną czy ogólnie konsumencką.

A to oznacza, że remont mieszkania, zakup samochodu, działki ogrodniczej lub inny cel finansowy może zostać z kredytu zrealizowany.

Brak większych formalności, szybkie procedowanie wniosku i fakt, że nie musisz tłumaczyć się z tego, na co zamierzasz przeznaczyć otrzymane środki, sprawia, że ta forma finansowania cieszy się znaczną popularnością.

Kredyt gotówkowy 45 tys. zł

Kredyt gotówkowy 45 tys. zł jest oferowany przez wszystkie banki, ale również i SKOK-i. Należy zdawać sobie sprawę, że kredyty są obciążone kosztami, dlatego tak istotne jest porównanie ofert i zwrócenie uwagi na koszt koszt całkowity. Zwłaszcza w przypadku finansowania na 45 tys. zł cena będzie wysoka.

Oprocentowanie nominalne, prowizje czy ubezpieczenia – te koszty kredytowe mogą wystąpić. Na szczęście jednak możliwe jest wyszukanie tańszej oferty, ponieważ w każdym miesiącu pojawiają się propozycje promocyjne, również dla nowych klientów banku.

W przypadku wyboru banku, wystarczy skontaktować się z poprzez formularz kontaktowy, a to pozwoli przedstawicielowi banku przedzwonić do Ciebie.

Jaka rata kredytu gotówkowego na 45 tys. zł?

Jaka będzie rata dla kredytu gotówkowego 45 tys. zł? Jej wysokość jest uzależniona od konkretnej oferty banku. Należy tutaj zaznaczyć, że każda oferta kredytowa jest indywidualna. Bank prezentując ją bierze pod uwagę ocenę kredytową klienta, czyli podejmuje decyzję na podstawie analizy zdolności i wiarygodności kredytowej.

Natomiast ratę kredytową można wyliczyć, jeżeli zostaną przyjęte określone założenia.

I tak na przykład, załóżmy, że jest to kredyt gotówkowy 45 tys. zł: oprocentowanie wynosi 11,99% w skali roku, prowizja 0% i nie ma ubezpieczenia. Wystąpi zatem tylko koszt odsetkowy, który tym samym jest kosztem całkowitym kredytu.

Wyliczenia dla rat równych oraz koszt odsetkowy w zależności od czasu kredytowania:

3 lata (36 miesięcy): 1 494,43 zł – 8 799,44 zł.
40 miesięcy: 1 370,29 zł – 9 811,40 zł.
4 lata (48 miesięcy): 1 184,80 zł – 11 870,48 zł.
5 lat (60 miesięcy): 1 000,77 zł – 15 046,37 zł.
70 miesięcy: 896,74 zł – 17 772,08 zł.

Rata maleje wraz z wydłużaniem czasu spłaty zobowiązania, ale i równocześnie rośnie koszt odsetkowy. Wybór nie jest łatwy pomiędzy ceną kredytu, a wysokością raty. Jednak należy pamiętać, że minimalne wysokość raty zależy od uzyskanej zdolności kredytowej.

Kredyty gotówkowe 15 tys. zł – oszacowanie rat, koszt całkowity oraz top3 propozycji bankowych, na które w szczególności warto jest zwrócić uwagę.

Gdzie najtańszy kredyt gotówkowy na 45 tys. zł?

Ta kwestia została już wyjaśniona i najtańszy kredyt gotówkowy można znaleźć porównując przygotowane oferty kredytowe.

Nie ma problemu, aby wybrać korzystniejszy kredyt gotówkowy z dwóch ofert bankowych, ale można przeanalizować ich więcej.

A jak to wygląda w praktyce? Poniżej trzy propozycje kredytowe, na które warto zwrócić uwagę. Oczywiście nie są to oferty kredytowe zgodnie z K.c.. Wyliczenie rat oraz kosztów zostały dokonane na podstawie ogólnodostępnej propozycji. Ostateczne warunki na jakich zostanie udzielone finansowanie, można uzyskać kontaktując się z wyszczególnionymi bankami.

W przypadku kredytu gotówkowego w Banku Pekao S.A. nie jest wymagane ubezpieczenie, prowizja wynosi 0%, a oprocentowanie nominalne jest szczególnie atrakcyjne – 10,98%*. Kredytobiorca, która zdecyduje się pożyczyć 45 tysięcy złotych na 48 miesięcy, zapłaci ratę w wysokości 1 180,61 zł. Całkowita kwota do zapłaty (równy kosztowi odsetkowemu) wynosi 11 669,21 zł.

Kredyt gotówkowy jest dostępny również przez internet, np. w Alior Bank. Osoba, która zdecyduje się skorzystać z kredytu gotówkowego na 45 tys. zł na 4 lata, to zapłaci ratę 1 172,91 zł, a odsetki za cały okres kredytowania wyniosą 11 299,54 zł (przy oprocentowaniu 11,90%*).

Kolejny kredyt gotówkowy to propozycja Velo Bank. Kredyt gotówkowy na 48 miesięcy w wysokości 45 tys. zł, to oprocentowanie 12,49%*. Szacunkowa rata w wysokości 1 195,88 zł.

Na stronie propozycji kredytowej można skorzystać z kalkulatora rat, a kredyt jest udzielany online dzięki pełnej weryfikacji tożsamości przy użyciu Selfie (można również udać się do najbliższego oddziału banku). W trakcie procesu pełnej weryfikacji należy otworzyć konto osobiste, na które zostaną wypłacone środki z umowy.


* Oprocentowanie z przykładu reprezentacyjnego.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok