Strona główna / Kredyty gotówkowe / Kredyt gotówkowy 40 tys zł. Jaka będzie rata?
kredyt gotówkowy 40 tys zł banki

Kredyt gotówkowy 40 tys zł. Jaka będzie rata?

Kredyt gotówkowy 40 tys zł w najlepszym banku? A może długoterminowa pożyczka gotówkowa 40 tys. zł z przeznaczeniem na dowolny celem? Na stronie zapoznasz się z ofertami banków, ale i wyślesz formularz w sprawie kredytu.

Kredyty i pożyczki gotówkowe są najdroższe w ofercie kredytowej banków. Najwyżej oprocentowane i z wysoką prowizją. Gdzie jest zatem najtaniej?

W przypadku kredytów na 40 tys. zł, wybór jest praktycznie tylko jeden: kredyt lub pożyczka gotówkowa. Może to być jeszcze w niektórych przypadkach kredyt lub pożyczka hipoteczna. No, ale w tym przypadku zabezpieczeniem jest nieruchomość i nie w każdym banku pożyczkę hipoteczną na taką kwotę otrzymamy (minimalna wartość może być np. 50 tys. zł).

Kredyt gotówkowy 40 tys zł. BANKI, w których o takie finansowanie można zapytać:

Kredyt gotówkowy 40 tys zł porównanie

Porównanie kredytów gotówkowych na 40 tys. zł jest konieczne, aby znaleźć bank i korzystny kredyt gotówkowy.

Co oznacza, że dany kredyt jest korzystny? Jedni zwracają uwagę czy jest możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Drudzy patrzą na maksymalnie długi okres kredytowania. W większości jednak jest koszt takiego kredytu.

Porównując kredyty bankowe na 40 tys zł i kierując się jego ceną, należy zwracać uwagę na koszt całkowity i rrso takiego kredytu. Tylko na takiej podstawie można stworzyć INDYWIDUALNY ranking kredytów gotówkowych na 40 tys. zł.

Jeżeli nie wiesz jakie są rodzaje kredytów bankowych i na co mogą zostać przeznaczone, to zapoznaj się z artykułem.

Mniejszy koszt całkowity kredytu w porównaniu z innym, oznacza, że jest on tańszy. Porównywać możemy różne kredyty gotówkowe, o różnych wartościach i parametrach. Ale jeżeli chcemy stwierdzić czy taki sam kredyt jest tańszy w banku A czy w banku B, to musi być brany pod uwagę kredyt o jednakowej wartości i czasie spłaty.

Kredyt gotówkowy 40 tys zł konsolidacyjny

Jeżeli masz kilka kredytów gotówkowych, a tym samym płacisz kilka rat miesięcznie, to warto zastanowić się nad konsolidacją kredytów. W takim przypadku będziemy mieli tylko jeden kredyt i jedną ratę kredytową.

Sprawdź kredyt konsolidacyjny 35000 zł gotówkowy. Przegląd banków i kredytów (również przez internet).

Taka konsolidacja sprawdza się zwłaszcza w przypadku małej płynności finansowej (nie mylić ze zdolnością kredytową!). Obniżka skutecznie może obniżyć nową ratę (poprzez wydłużenie okresu kredytowania – ale wiadomo: dłuższy czas spłaty, to i odsetki większe od kredytu) i wówczas więcej pieniędzy pozostaje do naszej dyspozycji.

Kredyt, jako oferta bankowa, przeważnie jest tańsza od takiego samego kredytu lub pożyczki gotówkowej. Poza tym dzięki konsolidacji zwiększamy zdolność kredytową, co pozwala na uzyskanie dodatkowej gotówki.

Ile wyniesie rata kredytu gotówkowego 40 tys zł?

Wysokość raty kredytowej można oszacować, jednak, aby dowiedzieć, ile dokładanie ona wyniesie, to najlepiej skontaktować się z bankiem. Można wysłać formularz kontaktowy i przedstawiciel banku do nas przedzwoni.

Poniżej: kredyt gotówkowy 40 tys zł oszacowanie rat kredytu:

  • 2 lata – 1827 zł,
  • 3 lata – 1280 zł,
  • 4 lata – 995 zł,
  • 5 lat – 829 zł,
  • 6 lat – 722 zł,
  • 7 lat – 647 zł,
  • 8 lat – 591 zł,
  • 9 lat – 553 zł,
  • 10 lat – 524 zł.

kredyt gotówkowy 40 tys zł

2 thoughts on “Kredyt gotówkowy 40 tys zł. Jaka będzie rata?”

 1. Bartek - Łódź

  Brałem 40 tys. zł kredytu na 7 lat, 3 lata temu. W tym roku musiałem dokonać konsolidacji tego i dwóch jeszcze innych kredytów na kwotę 40 tys zł 🙂 A co ciekawe konsolidację obecnie, którą zrobiłem, to nie na 7 lat, ale na trochę powyżej 6 lat, a rata kredytowa jest mniejsza niż kiedy brałem 3 lata temu

 2. Dariusz -Bełchatów

  Na 8 lat, to wcale nie jest aż tak wysoka rata, ale z drugiej strony 40 tys złotych spłacać przez tak długi czas…

Comments are closed.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok