Kredyt gotówkowy 4 tys. zł

2024-01-28 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy 4 tys zł z przeznaczeniem na dowolny cel. Porównanie kredytów i banków, w których można wziąć taki kredyt. Dodatkowa symulacja rat kredytowych i szybki kontakt z wybranym bankiem.

kredyt gotówkowy 4 tys. zł

Porównywarka kredytów gotówkowych lub też kalkulator kredytów gotówkowych, pozwala między innymi wyszukać dowolne kredyty i pożyczki gotówkowe. Możesz z niej również skorzystać w celu oszacowania rat kredytowych.

Wpisując wysokość szukanego kredytu, np. na 4 tys. zł oraz podając czas kredytowania w miesiącach, otrzymasz obliczenia rat kredytowych (wyliczenia są oczywiście szacunkowe).

Dodatkowe informacje na temat propozycji kredytowej uzyskasz po skontaktowaniu się z wybranym bankiem.

Jeżeli szukasz pożyczki pozabankowej sprawdź tutaj: Pożyczki Pozabankowe w Internecie – pożyczki do 4000 zł krótkoterminowe i na raty.

Kredyt gotówkowy 4 tys. zł oszacowanie rat i koszt kredytu

Najlepiej jest skontaktować się z bankiem, którego propozycją kredytową jesteśmy zainteresowani, aby otrzymać indywidualną ofertę kredytową. Wówczas dowiemy się, ile dokładanie wyniesie również rata.

Ale dla potrzeb tego artykułu, taką ratę możemy wyliczyć, przyjmując określone założenia.

Przyjmijmy zatem, że jest to kredyt gotówkowy w wysokości 4 tys. zł. Roczne oprocentowanie nominale wynosi 11,99% i odsetki są jedynym koszt kredytowym (nie ma prowizji, innych opłat). Raty są równe. Ile wyniosą?

Kredyt gotówkowy 4 tys. zł. RSO 11,99%. Raty równe.

  • 1 rok – 355,38 zł.
  • 2 lata – 188,28 zł,
  • 3 lata – 132,84 zł.

Jak widać, wydłużenie czasu spłaty powoduje, że rata się zmniejsza. A co z kosztem kredytu?

Kredyt gotówkowy 4 tys. zł. RSO 11,99%. Koszt odsetkowy jest kosztem całkowitym kredytu.

  • 1 rok – 264,52 zł.
  • 2 lata – 518,61 zł,
  • 3 lata – 782,17 zł.

Ponieważ kredyt jest oprocentowany, to tym samym i koszt odsetkowy z każdym dodatkowym miesiącem spłaty będzie większy.

Kredyty gotówkowe można połączyć w jeden kredyt konsolidacyjny. Więcej, można również dobrać dodatkową gotówkę w ramach przeprowadzanej konsolidacji: Konsolidacja PLUS. Kredyt z dodatkową gotówką.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok