Kredyt gotówkowy 4 tysiące złotych

Redakcja: Marek Kamiński. 2024-06-08 – ostatnia aktualizacja. Wiarygodne źródło informacji Artykuły w serwisie KredytyPorownywarka.pl są starannie opracowywane przez doświadczonych autorów, bazując na wiarygodnych źródłach. Wykorzystujemy dane z renomowanych raportów branżowych, analiz rynkowych oraz opinii ekspertów finansowych. Nasze publikacje mają charakter informacyjny i edukacyjny, nie są poradami inwestycyjnymi ani rekomendacjami finansowymi. Dążymy do dostarczania czytelnikom rzetelnej wiedzy, pomagającej w podejmowaniu świadomych decyzji finansowych..

Kredyt gotówkowy 4 tysiące złotych z przeznaczeniem na dowolny cel. Porównanie kredytów i banków, w których można wziąć taki kredyt. Dodatkowa symulacja rat kredytowych i szybki kontakt z wybranym bankiem.
kredyt gotówkowy 4 tys. zł
Kredyt gotówkowy 4 tysięcy zł. Źródło: kredytyporownywarka.pl


Porównywarka kredytów gotówkowych lub też kalkulator kredytów gotówkowych, pozwala między innymi wyszukać dowolne kredyty i pożyczki gotówkowe. Możesz z niej również skorzystać w celu oszacowania rat kredytowych.

Wpisując wysokość szukanego kredytu, np. na 4 tys. zł oraz podając czas kredytowania w miesiącach, otrzymasz obliczenia rat kredytowych (wyliczenia są oczywiście szacunkowe).

Dodatkowe informacje na temat propozycji kredytowej uzyskasz po skontaktowaniu się z wybranym bankiem.

Jeżeli szukasz pożyczki pozabankowej sprawdź tutaj: Pożyczki niebankowe w Internecie – pożyczki do 4000 zł krótkoterminowe i na raty.

Kredyt gotówkowy 4 tys. zł oszacowanie rat i koszt kredytu

Najlepiej jest skontaktować się z bankiem, którego propozycją kredytową jesteśmy zainteresowani, aby otrzymać indywidualną ofertę kredytową. Wówczas dowiemy się, ile dokładanie wyniesie również rata.

Ale dla potrzeb tego artykułu, taką ratę możemy wyliczyć, przyjmując określone założenia.

Przyjmijmy zatem, że jest to kredyt gotówkowy w wysokości 4 tys. zł. Roczne oprocentowanie nominale wynosi 11,99% i odsetki są jedynym koszt kredytowym (nie ma prowizji, innych opłat). Raty są równe. Ile wyniosą?

Kredyt gotówkowy 4 tys. zł. RSO 11,99%. Raty równe.

  • 1 rok – 355,38 zł.
  • 2 lata – 188,28 zł,
  • 3 lata – 132,84 zł.

Jak widać, wydłużenie czasu spłaty powoduje, że rata się zmniejsza. A co z kosztem kredytu?

Kredyt gotówkowy 4 tys. zł. RSO 11,99%. Koszt odsetkowy jest kosztem całkowitym kredytu.

  • 1 rok – 264,52 zł.
  • 2 lata – 518,61 zł,
  • 3 lata – 782,17 zł.

Ponieważ kredyt jest oprocentowany, to tym samym i koszt odsetkowy z każdym dodatkowym miesiącem spłaty będzie większy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok