Kredyt gotówkowy 39 tys zł

Kredyt gotówkowy 39 tys zł w banku? A może lepiej pożyczka gotówkowa na 39 tys. zł z dowolnym celem? Zobacz jakie są propozycje banków.

kredyt gotówkowy 39 tys zł

Kredyt gotówkowy i pożyczka gotówkowa, to bardzo często terminy stosowane zamiennie na określenie tego samego produktu finansowego. Kredyt gotówkowy, to kredyt na określony cel zapisany w umowie, natomiast pożyczka gotówkowa może być przeznaczona na dowolny cel.  Zapoznaj się co to jest kredyt konsumencki i czy definicja obowiązuje również pożyczki pozabankowe w Polsce.

Aby wyszukać tani kredyt gotówkowy na 39 tys. zł należy porównać oferty kredytowe. Należy sprawdzić RRSO takiego kredytu oraz jego koszt całkowity.

A ile wyniosą szacunkowe wyliczenia rat kredytowych, w zależności od okresu spłaty?

  • 4 lata – 934 zł,
  • 5 lat – 772 zł,
  • 6 lat – 664 zł,
  • 7 lat – 588 zł,
  • 8 lat – 531 zł.

Im krótszy okres kredytowania, tym większa będzie rata kredytowa. To również wymagana większa zdolność kredytowa. Rata powinna być tak dobrana, aby nie obciążała zbyt mocno domowych finansów.

Czy wiesz, że kredyty i pożyczki gotówkowe możesz połączyć w jeden kredyt i jednocześnie obniżyć wysokość nowej raty? Przeczytaj o tym tutaj: Konsolidacja kredytów. Jest pytanie i jest odpowiedź.

Kredyt gotówkowy 39 tys zł porównanie banków

Z propozycjami banków w segmencie kredytów gotówkowych na 39 tys. zł zapoznasz się również poniżej.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 10,70%.
Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 39314 zł.
Całkowita kwota do zapłaty 53751,55 zł.
Oprocentowanie stałe: 6,99 % w skali roku.
Całkowity koszt kredytu 14437,55 zł.
Liczba miesięcznych rat: 77 (7 lat i 3 miesiące) po 698,07 zł. Ostatnia rata wyrównująca w wysokości 698,23 zł.
Kalkulacja na dzień 2.2.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Ostateczne warunki oferty kredytowej uzależnione są ZAWSZE od wyniku oceny zdolności i wiarygodności kredytowej klienta. Dodatkowo na koszt kredytu wpływa również data wypłaty kredytu gotówkowego oraz daty płatności rat kredytu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok