Gdzie po kredyt gotówkowy na 39 tys. zł

2023-09-29 – ostatnia aktualizacja

Gdzie po kredyt gotówkowy na 39 tys. zł? Tylko w banku – od kilkunastu miesięcy do kilkudziesięciu. A może lepsza będzie pożyczka z dowolnym celem? Zobacz nie tylko jakie są propozycje bankowe, ale i ile może wynieść rata kredytowa.

kredyt gotówkowy 39 tys. zł


Aby wyszukać tani kredyt gotówkowy na 39 tys. zł należy porównać oferty kredytowe. Konieczne jest sprawdzenie RRSO (rzeczywiste roczne oprocentowanie) takiego kredytu oraz jego koszt całkowity.

Kredyt gotówkowy 39 tys. zł i porównanie banków

Propozycje banków w segmencie kredytów i pożyczek sprawdzisz poniżej. Takie finansowanie z banku można otrzymać na mniejszą, jak i znacznie większą kwotę. Jak i również przez internet:

Ostateczne warunki na jakich bank zgodzi się nam pożyczyć pieniądze, zawsze uzależnione są od wyniku oceny zdolności i wiarygodności kredytowej. Dodatkowo na koszt kredytu wpływa również daty wypłaty kredytu oraz płatności rat.

Pamiętaj o tym, że niezależnie od tego czy to jest kredyt na 39 tys. zł czy dużo mniejszy lub większy, zawsze w miarę możliwości i czasu, porównaj kredyty. To zwiększa szansę na wyszukanie tańszego finansowania.

Ile wyniesie rata dla pożyczki na 39 tys. zł?

Ile wyniosą raty w zależności od okresu spłaty? Poniższe obliczenia pomogą się zorientować. Założenia do obliczeń:

Kredyt gotówkowy 39 tys. zł. Oprocentowanie roczne nominalne: 12%. Nie ma innych kosztów kredytowych poza odsetkami. Raty równe.

Raty oraz całkowity koszt kredytu:

  • 4 lata: 1 027,02 zł – 10 296,94 zł.
  • 5 lat: 867,53 zł – 13 052,01 zł.
  • 6 lat: 762,46 zł – 15 896,94 zł.
  • 7 lat: 688,46 zł – 18 830,35 zł.

Im krótszy okres kredytowania, tym większa będzie rata kredytowa. To również wymagana większa zdolność kredytowa. Rata powinna być tak dobrana, aby nie obciążała zbyt mocno domowych finansów.

Inne wyliczenia rat kredytów bankowych:

Kredyt gotówkowy i pożyczka gotówkowa, to bardzo często terminy stosowane zamiennie na określenie tego samego produktu finansowego. Kredyt gotówkowy, to kredyt na określony cel zapisany w umowie, natomiast pożyczka gotówkowa może być przeznaczona na dowolny cel.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok