Kredyt gotówkowy 300 000 zł

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy 300 000 zł jest jeszcze możliwy do uzyskania w banku, ale należy mieć dużą zdolność kredytową, ponieważ rata kredytowa, nawet i na 10 lat, to ok. 3000 zł! Taką propozycję promocyjną (ograniczoną czasowo) znajdziesz poniżej, podobnie jak i inne kredyty i pożyczki gotówkowe w bankach.

kredyt gotówkowy 300 000 zł w banku

Najbardziej popularny kredyt? Kredyt gotówkowy. Najdroższy kredyt? Kredyt gotówkowy. W porównaniu do innych możliwości pożyczenia pieniędzy. Ale dzięki takiej sposobności mamy możliwość sfinansowania remontu mieszkania lub domu, zakupu sprzętu do kuchni czy sfinansowanie wakacyjnego wyjazdu.

Bardzo łatwo jest wziąć taki kredyt, ponieważ wszelkie formalności zostały mocno zredukowane, ale nieodpowiedzialna decyzja może nas wpędzić w kłopoty finansowe.

Kredyt gotówkowy 300 000 zł i pozostałe propozycje kredytowe w bankach

Gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy 300 000 zł lub na inną kwotę? Jak widać powyżej, kredyt gotówkowy (standardowy, przez internet, do 10 lat, itp.) jest dostępny w wielu bankach. Oferty są różne pod względem oprocentowania, prowizji, maksymalnej kwoty kredytu. Decyzja, którą podejmiemy o wyborze kredytu gotówkowego, powinna być poprzedzona dokładną analizą kredytową.

Porównywarka kredytów gotówkowych oraz inne kalkulatory kredytowe niekoniecznie pomogą nam wybrać najtańszy kredyt (nie służą do tego), ale pozwalają sprawdzić propozycje kredytowe w różnych bankach i jednocześnie oszacować raty.

Najważniejszy jest koszt całkowity kredytu – pod warunkiem, że to cena jest tym głównym parametrem oceny oferty. Do kosztu całkowitego wliczana jest:

 • prowizja,
 • wysokość odsetek,
 • ubezpieczenie,
 • wszystkie inne opłaty pobierane przez bank.

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt gotówkowy na 300 000 zł?

Dużo. Ale to oczywiście zbyt lakoniczna odpowiedź. Wysokość uzyskiwanych dochodów determinuje wysokość kredytu, ale nie tylko ten czynnik ma na to wpływ. Każdy bank z osobna ustala nie tylko kryteria udzielania kredytów, ale i ocenia zdolność kredytową według własnych wyliczeń.

Co prawda, ważne jest, ile zarabiamy, ale przy wyliczaniu zdolności kredytowej brane są również inne czynniki, np. wydatki. Możemy zarabiać 6000 zł netto, ale połowę zarobków stanowią wydatki (z tytułu spłacanych zobowiązań i przeznaczanych na utrzymanie), co znacznie obniża już naszą zdolność kredytową.

Jeżeli zarabiamy niewiele, ale w terminie spłacaliśmy nasze zobowiązania (uwzględnione w BIK) i aktualnie nie posiadamy innych zobowiązań, to również mamy szanse na otrzymanie kredytu gotówkowego (z pewnością nie na 300 000 zł, ale na mniejszą kwotę).

Kredyt gotówkowy 300 000 zł w Santander Bank

To jest z dużym prawdopodobieństwem jedyna taka oferta kredytu gotówkowego. Warunkiem udziału w Promocji jest złożenie wniosku o kredyt gotówkowy do 29 lutego 2020 r. Jest to „szybki kredyt gotówkowy do 300 000 zł„, jak reklamuje bank, i aby otrzymać kredyt w wysokości 300 000 zł, zaangażowanie kredytowe w niezabezpieczonych produktach kredytowych w całym sektorze bankowym i pozabankowym nie może przekraczać 50-krotności Twojego dochodu netto i kwoty 500000 zł.

 • wakacje kredytowe – nie wcześniej niż po 6 miesiącach od uruchomienia kredytu. Możliwość wielokrotnego zawieszenia rat kapitałowych, ale łączny okres karencji nie może przekroczyć 6 m-cy.
 • wypłata gotówki nawet w 1 dzień – w dni robocze banku i jest liczona od chwili złożenia wniosku.
 • minimalne formalności.
 • minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • minimalna kwota kredytu : 2000 zł.
 • maksymalny okres spłaty do 120 miesięcy dla kwoty kredytu od 5 000 zł.

Jak w przypadku ubiegania się o KAŻDY kredyt ostateczna decyzja kredytowa zależy od:

 • wysokości oprocentowania,
 •  kwoty kredytu,
 • okresu kredytowania,
 • uzależnione są od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego, dokonanych przez bank.

Konsolidacja kredytów, również wysoka, ale bez zabezpieczenia hipotecznego? Zapoznaj się z propozycjami w bankach.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok