Kredyt gotówkowy 30 tys zł 7 lat

Kredyt gotówkowy 30 tys zł 7 latKredyt gotówkowy 30 tys zł 7 lat lub może pożyczka gotówkowa 30 tys. zł? Banki i propozycje finansowe, z tak długim okresem kredytowania sprawdzisz poniżej.

Porównywarka kredytów gotówkowych ułatwia w szybki sposób porównanie kredytów i pożyczek bankowych. W zależności od tego, w jakiej wysokości i na jaki okres czasu potrzebny jest kredyt, takie parametry należy wpisać.

Porównywarka szacuje wyłącznie wysokość raty kredytowej. Nie wylicza ich dokładnie, bo to nie jest jej funkcja. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile dokładnie wyniesie rata kredytowa, należy skontaktować się z wybranym bankiem. Bank po sprawdzeniu wstępnej zdolności kredytowej, przedstawi ofertę i oszacuje raty.

Poniżej znajdują się wyliczenia przykładowe raty dla kredytu gotówkowego na 30 tys. zł na 7 lat:

  • Pożyczka Przekorzystna Pekao SA – RRSO 8,20%, rata: 466,23 zł,
  • Pożyczka internetowa w promocji Alior Bank – RRSO 8,42%, rata: 469,24 zł,
  • Online pożyczka dla nowych klientów Citi Handlowy – RRSO 9,50%, rata: 484,32 zł.

Kredyty gotówkowe 30 tys zł z długim okresem kredytowania

Nie musisz korzystać z wyszukiwarki kredytowej. Możesz również dobrze, zapoznać się z poniższymi propozycjami banków i również skontaktować się z bankiem w sprawie kredytu. Przedstawiciel banku skontaktuje się z tobą telefonicznie.

Sprawdź: gdzie po kredyt gotówkowy na 30 tys. zł na 7 lat.

Porównując koszty całkowite kredytów na 30 tys zł (i nie tylko), zawsze zaleca się sprawdzić RRSO. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obejmuje sumę kosztów całkowitych (odsetki, prowizja, oraz wszystkie dodatkowe koszty), które są związane z zaciągnięciem kredytu.

Zasada oceny kredytu jet prosta: niższe RRSO, koszt całkowity kredytu, to tańszy kredyt.

Jeżeli szukasz kredytu do 30 tys. zł na skonsolidowanie kredytu, to zapoznaj się z ofertą kredytów konsolidacyjnych.

Przykład kosztów dla kredytu gotówkowego na 30 tys. zł. RRSO 8,63%. Okres obowiązywania umowy: 72 miesiące. Całkowita kwota kredytu: 30 tys. zł. Całkowity koszt kredytu spłacanego w ratach równych: 8 084,34 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 38 084,34 zł. Kalkulacja na dzień 7 marca 2022 roku.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok