Kredyt gotówkowy 30 tys zł 3 lata, to rata ok. 933 zł

Kredyt gotówkowy 30 tys zł 3 lata na dowolny cel. Poniżej szybkie zestawienie kredytów i pożyczek bankowych na 30 tys. zł. Szybki kontakt z wybranymi bankami w sprawie kontaktu – krótki formularz kontaktowy.

kredyt gotówkowy 30 tys zł 3 lata

Przegląd banków i kredytów gotówkowych w bankach. Również możliwość zaciągnięcie kredytów gotówkowych na 30 tys. zł przez internet.

W przypadku kredytu gotówkowego na 30 tys. zł na 3 lat, rata kredytowa może być mniejsza niż 1000 zł. Jeżeli jesteśmy zainteresowani jeszcze mniejszą ratą, to konieczne będzie wydłużenie okresu kredytowania – nawet i na 10 lat.

Aby wnioskować o kredyt bankowy, należy zarabiać przynajmniej 1 200 zł netto miesięcznie.

Przegląd kredytów gotówkowych Kredyt Gotówkowy 15000 zł 8 lat

Powyżej zostały przedstawione najnowsze propozycje kredytowe w bankach. Jak skontaktować się z wybranymi bankami w sprawie kredytu? Wystarczy wypełnić krótki wniosek kontaktowy. Najczęściej należy podać:

 • imię,
 • nazwisko,
 • telefon,
 • adres e-mail,
 • PESEL.

I poczekać na odpowiedź z banku. Konsultant z banku przedzwoni do nas najszybciej, jak to możliwe. Na pewno będziemy musieli jeszcze potwierdzić dane osobowe oraz zainteresowanie kredytem oraz możemy zostać zapytani o:

 • źródła dochodu,
 • rodzaju umowy,
 • średniego dochodu netto z ostatnich 3 miesięcy,
 • dane adresowe,
 • dane, związane z wykształceniem,
 • posiadane zobowiązania,
 • koszty utrzymania

Potrzebne jest to do oszacowania zdolności kredytowej.

Ile kosztuje kredyt gotówkowy 30 tys zł 3 lata

Wszystko zależy od wyboru banku i oferty kredytowej. Ale to nie wszystko. Ocena zdolności i wiarygodności kredytowej ma również duży wpływ na zaprezentowaną ofertę kredytową. Im jest ona lepsza, tym oczywiście taki kredyt będzie lepszy.

Jak porównać kredyt gotówkowy 30 tys zł 3 lata w jednym banku z takim samym kredytem w innym banku? Wystarczy zwrócić uwagę na RRSO kredytu oraz na całkowity koszt kredytu. Im mniejsze będą wartości, to tym tańszy jest kredyt.

Kredyt gotówkowy 30 tys zł 3 lata przez internet

Czy jest dostępny kredyt gotówkowy 30 tys zł 3 lata przez internet? Tak, są takie kredyty. I nie tylko na 30 tys. zł.

Jak przy zwykłym kredycie, również w przypadku kredytów gotówkowych przez internet należy wysłać wniosek przez internet. Tylko w tym przypadku jest to wniosek kredytowy, a nie kontaktowy. Ale i tak bank przedzwoni do nas, aby potwierdzić dane i przeprowadzić procedurę aplikującą.


Nie jest potrzebny kredyt gotówkowym, ale konieczna konsolidacja kredytów gotówkowych?
Sprawdź i porównaj Kredyty Konsolidacyjne 20 tys zł


Jeżeli ocena zdolności kredytowej będzie pozytywna, to wszystkie szczegóły kredytu dostaniemy na maila.

Procedura w przypadku kredytów gotówkowych przez internet w każdym banku może być różna. Ale prawdopodobnie będziemy musimy wysłać:

 • na adres mailowy banku kopię dowodu osobistego,
 • wyciąg z konta z ostatnich trzech miesięcy,
 • numer konta do wypłaty kredytu.

Co ciekawe, w przypadku kredytów internetowych, podpisania umowy może się odbyć elektronicznie, kurierem, przez telefon lub w oddziale banku.

Ranking kredyt gotówkowy 30 tys zł 3 lata

Czy jest możliwe, aby stworzyć ranking kredytów gotówkowych 30 tys. zł na 3 lata? Niestety, ale nie znajdziemy nigdzie rzeczywistego rankingu kredytów gotówkowych. Jest to spowodowane tym, że propozycje kredytów gotówkowych w bankach ciągle podlegają zmianom i tzw. ranking kredytów w kwietniu stworzony na początku kwietnia, będzie już nieaktualny na końcu miesiąca. Poza tym, w żadnym rankingu nie jest możliwe uwzględnienie wszystkich czynników, które wpływają na cenę kredytu gotówkowego.

Jeżeli potrzebujemy kredyt gotówkowy na dowolny cel w wysokości 30 tys. zł na 3 lata, to należy poświęcić kilka minut i porównać propozycje dostępne w bankach.

Zostało już wspomniane, że porównanie kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych czy mieszkaniowych najlepiej jest sprawdzić wg RRSO. Każda dodatkowa opłata. np. ubezpieczenie kredytu, ma wpływ na koszt kredytu.

Temat: Kredyt gotówkowy 30 tys zł 3 lata. Następne porównanie kredytów: Kredyt na mieszkanie 200 tys zł.

1 komentarz do “Kredyt gotówkowy 30 tys zł 3 lata, to rata ok. 933 zł”

 1. Rata jest w takim przypadku dość wysoka, ale niewiele osób pożycza taką wysoką kwotę na zaledwie 3 lata!

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok