Kredyt gotówkowy 30 tys. zł tylko na 3 lata. Rata ok. 994 zł

2023-04-09 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy 30 tys. zł tylko na 3 lata. Na dowolny cel. Poniżej szybkie zestawienie kredytów i pożyczek bankowych na 30 tys. zł. Błyskawiczny kontakt z wybranymi bankami w sprawie kredytu – krótki formularz kontaktowy.

kredyt gotówkowy 30 tys. zł 3 lata


W przypadku kredytu gotówkowego na 30 tys. zł na 3 lata, rata kredytowa może być mniejsza niż 1000 zł. Jeżeli jesteśmy zainteresowani jeszcze mniejszą ratą, to konieczne będzie wydłużenie okresu kredytowania. Ile wyniesie rata kredytowa? Wyliczenia znajdziesz poniżej.

Aby wnioskować o kredyt bankowy, należy zarabiać przynajmniej 1 200 zł netto miesięcznie.

Przegląd innych kredytów gotówkowych Kredyt Gotówkowy 15000 zł 8 lat.

Kredyt gotówkowy 30 tys. zł 3 lata

Przegląd banków i kredytów gotówkowych w bankach. Jest oczywiście również możliwość ze skorzystania z takiego kredytu gotówkowego przez internet.

Powyżej zostały przedstawione najnowsze propozycje kredytowe w bankach. Jak skontaktować się z wybranymi bankami w sprawie kredytu? Wystarczy wypełnić krótki wniosek kontaktowy. Najczęściej należy podać:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail.

I poczekać na odpowiedź z banku. Konsultant z banku przedzwoni do nas tak szybko, jak to jest możliwe. Na pewno będziemy musieli jeszcze potwierdzić dane osobowe oraz udzielić informacji o:

 • źródłach dochodu,
 • rodzaju umowy,
 • średnim dochodzie netto z ostatnich 3 miesięcy,
 • posiadanych zobowiązaniach,
 • kosztach utrzymania.
Informacje są potrzebne jest to do oszacowania zdolności kredytowej, bo dopiero wówczas bank może zaproponować kredyt. Wymagania i sposób przekazania informacji może być nieco inny w każdym z banków.

Ile kosztuje kredyt gotówkowy 30 tys. zł 3 lata

Wszystko zależy od wyboru banku i oferty kredytowej. Ale to nie wszystko. Ocena zdolności i wiarygodności kredytowej ma również duży wpływ na zaprezentowaną ofertę kredytową. Im jest ona lepsza, tym oczywiście taka oferta powinna być korzystniejsza.

Jak porównać kredyt gotówkowy 30 tys. zł na 3 lata w jednym banku z takim samym kredytem w innym banku? Wystarczy zwrócić uwagę na RRSO kredytu oraz na całkowity koszt kredytu. Im mniejsze będą wartości, to tym tańszy jest kredyt. Pamiętaj, że aby porównywać jednakowe kredyty! Czas kredytowania oraz rodzaj rat muszą być jednakowe.

Wszystkie potrzebne informacje, łącznie z wyliczonymi kosztami, znajdziesz w przekazanym przez bank formularzu informacyjnym.

Kredyt gotówkowy 30 tys. zł jaka rata

A jaka może być rata dla kredytu gotówkowego w wysokości 30 tys. zł na lat 3? Bank może to dokładnie wyliczyć, ale nie oznacza to, że nie jest możliwe jej oszacowanie, a nawet precyzyjne wyliczenia. Należy przyjąć tylko pewne określone założenia

Oprocentowanie kredytu nominalne w skali roku 11.85%. Prowizja 0%. Jedynym kosztem są odsetki, a raty równe.

Obliczenia rat równych i kosztu odsetkowego:

 • 24 miesiące: 1 410,10 zł – 3 842,49 zł.
 • 36 miesięcy – 3 lata: 994,28 zł – 5 794,13 zł.
 • 40 miesięcy: 911,50 zł – 6 460,04 zł.
 • 48 miesięcy: 787,81 zł – 7 814,76 zł.

Jasno zatem widać, że tym mniejsza rata, im więcej rat. Ale z drugiej strony rośnie koszt odsetkowy (w tym przypadku również i całkowity) kredytu.

Kredyt gotówkowy 30 tys. zł 3 lata przez internet

Czy jest dostępny kredyt gotówkowy 30 tys. zł 3 lata przez internet? Tak, są takie kredyty. I nie tylko na 30 tys. zł. Kredyt oferowany jest m.in. przez Alior Bank.

Jak przy zwykłym kredycie, również w przypadku kredytów gotówkowych przez internet należy wysłać wniosek przez internet. Tylko w tym przypadku jest to wniosek kredytowy, a nie kontaktowy. Ale i tak bank przedzwoni do nas, aby potwierdzić dane i przeprowadzić procedurę aplikującą.

Czy wiesz, że jeżeli spłacasz kilka kredytów gotówkowych, to możesz je wszystkie połączyć w jeden nowy kredyt i jednocześnie zmniejszyć ratę? Sprawdź i porównaj: 2023 Kredyty Konsolidacyjne .

Jeżeli ocena zdolności kredytowej będzie pozytywna, to wszystkie szczegóły kredytu zostaną przekazane telefonicznie oraz drogą mailową.

Procedura w przypadku kredytów gotówkowych przez internet w każdym banku może być różna. Ale prawdopodobnie będziemy musimy wysłać:

 • na adres mailowy banku kopię dowodu osobistego,
 • wyciąg z konta z ostatnich trzech miesięcy,
 • numer konta do wypłaty kredytu.

Co ciekawe, w przypadku kredytów internetowych, podpisania umowy może się odbyć elektronicznie, kurierem, przez telefon lub w oddziale banku.

Ranking kredyt gotówkowy 30 tys. zł 3 lata

Czy jest możliwe, aby stworzyć ranking kredytów gotówkowych 30 tys. zł na 3 lata? Niestety, ale nie znajdziemy nigdzie rzeczywistego rankingu kredytów gotówkowych. Jest to spowodowane tym, że propozycje kredytów gotówkowych w bankach ciągle podlegają zmianom i ranking kredytów w kwietniu będzie już nieaktualny na końcu miesiąca. Poza tym, w żadnym rankingu nie jest możliwe uwzględnienie wszystkich czynników, które wpływają na cenę kredytu gotówkowego.

Prezentowane rankingi kredytowe w internecie trudno jest nazwać je rankingami z tego powodu, że nie uwzględniają one oceny kredytowej potencjalnego kredytobiorcy.

Jeżeli potrzebujemy kredyt gotówkowy na dowolny cel w wysokości 30 tys. zł na 3 lata, to należy poświęcić kilka minut i porównać propozycje dostępne w bankach.

Zostało już wspomniane, że porównanie kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych czy mieszkaniowych najlepiej jest sprawdzić wg RRSO lub całkowitego kosztu. Każda dodatkowa opłata, np. ubezpieczenie kredytu, ma wpływ na koszt kredytu.


Kredyt gotówkowy 30 tys. zł 3 lata – poprawiony 7 kwietnia 2023 r.

1 komentarz do “Kredyt gotówkowy 30 tys. zł tylko na 3 lata. Rata ok. 994 zł”

 1. Rata jest w takim przypadku dość wysoka, ale niewiele osób pożycza taką wysoką kwotę na zaledwie 3 lata!

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok