Kredyt gotówkowy 30 tys. zł 10 lat

Kredyt gotówkowy 30 tys. zł 10 lat lub pożyczka gotówkowa z przeznaczeniem na dowolny cel. Najnowszy przegląd banków oraz kredytów gotówkowych w bankach, również kredytów przez internet.

kredyt gotówkowy 30 tys. zł 10 lat

Kredyt gotówkowy na 10 lat, to maksymalny okres kredytowania, jaki można uzyskać w banku w przypadku kredytów gotówkowych. Kwota kredytu 30 tys. zł nie należy do najmniejszych, a propozycje kredytowe w bankach są bardzo różne. Bardzo ważne jest zatem to, aby zapoznać się z propozycjami kredytowymi w bankach, porównać je i wybrać najlepszą ofertę kredytu.

Jak kształtuje się rata kredytowa w przypadku kredytu gotówkowego 30 tys. zł na 10 lat?

Na jej wysokość ma wpływ wiele czynników, począwszy od samej oferty kredytowej, a kończąc na zdolności i wiarygodności kredytowej. O tym, ile łącznie zapłacimy za kredyt, wpływa także data wypłaty kredytu, daty płatności rat i ich rodzaj (raty równe lub malejące).

Wysokość raty w zależności od wybranego banku, kształtuje się mniej więcej w zakresie 340 zł – 530 zł. Różnica jest znaczna, a to oznacza, że kredyt w jednym banku, w porównaniu do najlepszej oferty, może być droższy nawet o 22 tys. zł!

Kredyt gotówkowy 30 tys. zł przez internet

Poza „zwykłym” kredytem gotówkowy, znajdziemy również kredyt gotówkowy 30 tys. zł przez internet. Polega to na tym, że wniosek kredytowy wysyłamy przez internet. Jednak i w tym przypadku skontaktuje się z nami przedstawiciel banku, aby obliczyć naszą zdolność kredytową. Szczegółów na temat danego kredytu i jego warunków otrzymamy podczas rozmowy telefonicznej.

Poniżej kredyty gotówkowe na 30 tys zł tradycyjne oraz przez internet:

Wniosek o kredyt gotówkowy na 30 tys. zł na 10 lat możemy złożyć między innymi do: Alior Bank, Santander Bank czy Banku Pekao.

Przy wyborze kredytu gotówkowego konieczne jest zwracanie uwagi nie tylko na to, ile wyniesie rata kredytowa, ale również na to, ile w sumie taki kredyt będzie kosztował (sprawdź również <a href=”https://kredytyporownywarka.pl/kredyt-gotowkowy-12000-zl-6-lat/”>kredyt gotówkowy 12000 zł 6 lat). Dlatego warto jest zwracać uwagę na RRSO kredytów.

Koszt kredytu gotówkowego to oprocentowanie nominale, prowizja, ale także opaty dodatkowe i ubezpieczenie. RRSO ujmuje wszystkie koszty kredytu w skali roku w ujęciu procentowym.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok