Kredyt gotówkowy 24 tys zł. Mała rata – dłuższa spłata

Kredyt gotówkowy 24 tys zł w banku? A może pożyczka na 24 tys. zł z dowolnym celem kredytowania? Zapoznaj się z ofertami banków.

kredyt gotówkowy 24 tys zł

Porównanie kredytów gotówkowych, nie tylko na 24 tys zł jest ważne. To kluczowe zadanie, aby wyszukać tani kredyt gotówkowy.

Sprawdzając całkowity koszt kredytu i RRSO można dokonać porównania banków. RRSO to suma wszystkich kosztów, jakie trzeba ponieść w związku z kredytem w ujęciu procentowym w skali roku. Znajduje się on w formularzu informacyjnym. Pozwala szybko porównać różne oferty kredytowe w bankach.

Szacunkowe wyliczenia rat kredytowych, w zależności od długości spłaty dla kredytu gotówkowego 24 tys. zł:

  • 3 lata – 742 zł,
  • 4 lata – 575 zł,
  • 5 lat – 475 zł,
  • 6 lat – 409 zł,
  • 7 lat – 362 zł,
  • 8 lat – 326 zł.

Zwróćmy uwagę, że przy dłuższy okresie spłaty raty kredytowe są mniejsze, ale za to większy koszt kredytu. Raty kredytowe muszą być dopasowane odpowiednio do naszych możliwości finansowych. Nie mogą zbyt mocno obciążać domowego budżetu.

Czy bank może pomóc zadłużonym? Oczywiście, że tak: oferując kredyt konsolidacyjny. Warunek jest jeden, a właściwie dwa: odpowiednia zdolność kredytowa i pozytywna historia kredytowa – Bank, który pomaga zadłużonym.

Kredyt gotówkowy 24 tys zł porównanie banków

Gdzie po kredyt gotówkowy na 24 tys zł? Zapoznaj się z poniższym porównaniem banków.

Reprezentatywny przykład kredyt gotówkowy 24 tys zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 9,89%.
Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 24 700 zł.
Okres kredytowania: 8 lat (im dłużej jest spłacany kredyt, tym większe są koszty z tytułu płaconych odsetek).
Całkowita kwota do zapłaty: 35 316,68 zł.
Oprocentowanie zmienne: 5%.
Całkowity koszt kredytu: 10 616,68 zł, w tym prowizja:

  • 4 358,83 zł (15%),
  • odsetki: 6 257,85 zł.

Liczba rat miesięcznych: 96 (równe) po 367,89 zł.
Kalkulacja została dokonana na 12 stycznia 2022 r.

Kolejna strona: kredyty gotówkowe na 110 tys. zł symulacja rat.

Dla kogo kredyt gotówkowy na 24 tys. zł?

Dla każdego, kto ma odpowiednią zdolność kredytową. Jest to zdolność do terminowego regulowania zobowiązania, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem spłat w umowie kredytowej.

Spłata zadłużenia obejmuje pożyczony kapitał, jak i wszystkie koszty naliczone przez bank (np. odsetki, prowizję, inne opłaty).

Przy obliczaniu zdolności kredytowej banki biorą pod uwagę przede wszystkim uzyskiwane dochody, rodzaj umowy oraz wydatki w danym gospodarstwie domowym. Są to podstawowe parametry, ale czynników wykorzystywanych w modelu matematycznym jest oczywiście więcej, a sama formuła jest skomplikowana i chroniona, niczym recepta Coca-Coli (niby wszyscy wiedzą, ale tylko tak, ogólnie…).

Pewne jest natomiast, że wyniki zdolności kredytowej będą różne, w różnych bankach, ale zawsze można ją poprawić. Każda decyzja podejmowana przez w sprawie kredytu jest indywidualna i bierze pod uwagę całościową ocenę kredytową.


Aktualizacja 12.01.2022 r.
Wyszukiwania postu:
gdzie po kredyt gotówkowy 24 tys zł,
jaki bank kredyt gotówkowy 24 tys zł,
tani kredyt gotówkowy 24 tys zł.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok