Kredyt gotówkowy 17000 zł

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

kredyt gotówkowy 17000 złKredyt gotówkowy 17 000 zł, który można przeznaczyć na dowolny cel. Przegląd banków i dostępnych kredytów gotówkowych. Wystarczy wysłać krótki formularz do banku, aby przedstawiciel banku przedzwonił do nas w sprawie kredytu.

Wysokość kredytu gotówkowego, jaki możesz uzyskać w banku zależy od zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej. Każdy bank ma swój własny kalkulator, za którego pomocą oblicza zdolność kredytową klienta. Dlatego wysokość zdolności kredytowej w poszczególnych bankach może być różna.

Kredyt gotówkowy może być przeznaczony na dowolny cel, na zakup sprzętu RTV lub AGD, remont mieszkania, zakup samochodu czy też na bieżące wydatki.

Kto może ubiegać się o kredyt gotówkowy? Przede wszystkim należy mieć ukończone 18 lat, emeryci i renciści, osoby zatrudnione na umowę zlecenie, umowę o dzieło, osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Chcesz wiedzieć czy możesz wziąć kredyt na 17000 zł lub każdy inny? Skontaktuj się z jednym z poniższych banków:

Jeżeli sprawdzić co to jest konsolidacja kredytów i jak można szybko obniżyć wysokość raty kredytowej, to zapoznaj się z wpisem: Na ile lat można wziąć kredyt konsolidacyjny.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok