Kredyt gotówkowy 150 000 zł

Kredyt gotówkowy 150 000 zł nawet i do 10 lat. Kredyt w takiej wysokości jest dostępny w wielu bankach. Nawet można wnioskować o taki kredyt przez internet. Niezależnie jednak od tego, o jaką wysokość się ubiegamy, to i tak konieczne jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Kontaktując się z bankiem, dowiesz się, ile ona wynosi i o jaki maksymalny kredyt możesz wnioskować.

kredyt gotówkowy 150 000 zł w bankach

Potrzebujesz kredyt, ale obawiasz się skorzystać z takiej formy finansowania? Jest to prawidłowa reakcja. W końcu nic nie wiemy, jak będzie wyglądać nasza sytuacja z kilka miesięcy i lat. Dlatego nie tylko istotne jest, aby dobrze przemyśleć decyzję kredytową, ale i dokonać odpowiedniego wyboru banku. Zalezienie najlepszej oferty jest możliwe tylko poprzez porównanie kredytów gotówkowych na 150000 zł.

Nie podejmuje decyzji na podstawie przekazów reklamowych, tylko na podstawie racjonalnych przesłanek. Tani kredyt gotówkowy 150 000 zł, to taki kredyt, który ma jak najniższy koszt kredytowy i RRSO.

Kredyt gotówkowy 150 000 zł i przegląd banków

W niektórych z poniższych bankach można pożyczyć nawet i 150000 zł. Z wybranymi bankami możesz się szybko skontaktować – wystarczy tylko wypełnić i wysłać formularz kontaktu.

Pamiętaj o ty, aby nie pożyczać więcej, niż jest Tobie potrzebne. Dodatkowa nadwyżka finansowa oznacza tylko, że budżet domowy będzie jeszcze bardziej obciążony wysokością wydatków. Ważne jest, aby wnioskować tylko o taką kwotę pieniędzy, jaką potrzebujemy, a rata kredytowa musi być dopasowana do naszych możliwości finansowych. Warto stworzyć sobie pewien plan działania i ścisłe trzymać się jego założeń.

Kiedy określisz potrzebną sumę i zdecydujesz się na wybór banku, to możesz tradycyjnie udać się do jego oddziału i porozmawiać z doradcą kredytowym. Innym rozwiązaniem jest wysłanie formularza kontaktowego do bank i poczekać na telefon od pracownika banku. W domu, bez chodzenia do banku, dowiemy się więcej na temat oferty (pracownik sprawdzi naszą wstępną zdolność kredytową).

Bank, który cieszy się największym zaufaniem klientów

Bank, który cieszy się największym zaufaniem klientów„… Taki slogan reklamowy można było znaleźć w internecie w odniesieniu do jednego z banków. Ale o tym, na jakiej podstawie tak się uważa i na jakich badaniach to było oparte, nie było już mowy. Niemniej jednak, przykład ten pokazuje, że na takie i inne sztuczki („korzystne oprocentowanie”, „niska prowizja”, „kredyt gotówkowy w promocji”) powinniśmy się uodpornić i sprawdzić, ile wyniesie ostateczny koszt całkowity takiego kredytu.

O tym, ile będzie nasz kosztował kredyt, decyduje wiele czynników, które składają się na sumę wszystkich kosztów kredytowych.

 • wysokość odsetek jest pochodną oprocentowania kredytu oraz wysokości kredytu i czasu na jaki zaciągamy kredyt – wyższa kwota i dłuższy czas spłaty, to więcej zapłaconych odsetek.
 • prowizja od kredytu ustalana jest najczęściej, jako pewien procent od pożyczonej kwoty. Np. 1% od 150 000 zł, to prowizja na poziomie 1500 zł, 2% to już 3000 zł.
 • ubezpieczenie może być wymagane, jako dodatkowe zabezpieczenie spłaty kredytu.
 • koszty dodatkowe, np. opłata przygotowawcza.

Również i wybór systemu rat (malejące lub stałe), data wypłaty kredytu oraz daty płatności rat wpływają na ogólną cenę zaciągniętego zobowiązania.

Kredyt gotówkowy 150 000 zł i rata kredytowa

Ile wyniesie rata kredytowa? To już zależy od otrzymanej oferty kredytowej, ale można oszacować jej wysokość.

Kredyt gotówkowy 150 000 zł od 1 roku do 10 lat (oprocentowanie nominalne 6,99%) – oszacowanie rat kredytowych:

 • 1 rok – 12 978 zł,
 • 2 lata – 6 783 zł,
 • 3 lata – 4 699 zł,
 • 4 lata – 3 661 zł,
 • 5 lat – 3 040 zł,
 • 6 lat – 2 629 zł,
 • 7 lat – 2 337 zł,
 • 8 lat – 2 119 zł,
 • 9 lat – 1 952 zł,
 • 10 lat – 1 819 zł.

Kredyt gotówkowy na 150 000 zł, to zobowiązanie, które będzie nam towarzyszyć z pewnością przez kilka najbliższych lat, dlatego dokonując wyboru, konieczne jest zastanowienie się nad możliwościami domowego budżetu. Jeżeli znajdziesz trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty dopasowanej do Twoich możliwości i wybierzesz dobry bank, to z pewnością takie zobowiązanie będzie łatwiejsze do udźwignięcia.

Konsolidacja kredytów na 150 000 zł? To może skorzystać z rankingu kredytów konsolidacyjnych 2021 i sprawdzić propozycje kredytowe.

1 komentarz do “Kredyt gotówkowy 150 000 zł”

 1. Kredyt gotówkowy na 150 tys? Dla kogo? Kto taki kredyt dostanie? Konsolidacja, mieszkanie z takim kredytem, to i może, ale gotówkowy kredyt, komu i na co tyle?

Dodaj komentarz

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok