Kredyt gotówkowy 15 tys zł 4 lata. Raty i przegląd banków

Kredyt 15 tys zł 4 lata. W jakim banku skorzystać z kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej na tak krótki okres czasu? Sprawdź i porównaj banki.

kredyt 15 tys zł gotówkowy na 4 lata

Poniższe najnowsze zestawienie kredytów gotówkowych umożliwia nie tylko na szybkie zapoznanie się z ofertą banku, w którym jest kredyt na 15 tys. zł – praktycznie w każdym banku jest kredyt lub pożyczka gotówkowa w takiej wysokości. Z wybranym bankiem skontaktujesz się, wysyłając formularz kontaktowy do banku (przez internet). Nigdzie nie musisz chodzić, ponieważ to przedstawiciel banku skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Na portalu znajdziesz dodatkowo kredyty gotówkowe online, jak i kredyt lub pożyczkę gotówkową z gwarancją najniższej raty kredytowej. Jak również i kredyty konsolidacyjne na 15 tys. zł (w tym przypadku nie każdy bank musi mieć kredyt w takiej wysokości – może ustalić minimalną kwotę konsolidacji).

Jeżeli korzystasz z porównywarek rat (czy też kalkulatorów) musisz brać pod uwagę, że takie narzędzia tylko szacują ich wysokość. I to nie ma znaczenia, czy korzystamy z porównywarki na stronie banków czy na dowolnie innej stronie finansowej. Dokładną wysokość raty może podać nam wyłącznie bank, ponieważ bierze on pod uwagę Twoją ocenę kredytową, od której zależy ostateczna oferta.

Kredyt gotówkowy 15 tys zł 4 lata porównanie banków

Poniżej znajduje się lista banków, z którymi można się skontaktować w sprawie kredytu na 15 tys zł na 4 lata.

Jeżeli spłacasz obecnie regularnie kilka kredytów i pożyczek bankowych (dwa lub więcej), a suma rat jest dużym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu, to należałoby wziąć pod uwagę ich skonsolidowanie i obniżenie raty. Przeczytaj: Kiedy warto wziąć pod uwagę konsolidację kredytów?.

Ponieważ kredyt gotówkowy na 15 tys. zł na 4 lata, to kredyt na dość dużą kwotę, ale z krótkim okresem kredytowania, to bardzo ważne jest, aby znaleźć bank, w którym taki kredyt gotówkowy będzie jak najtańszy.

Dokonując analizy dostępnych ofert kredytowych koniecznie trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników, które wpływają na koszt kredytu. Jednym z kosztów jest oczywiście oprocentowanie nominalne, ale nie jest ono jedyne. Jest jeszcze przecież prowizja, opłaty dodatkowe czy ubezpieczenie.

Ile może wynieść rata dla kredytu na 15 tys. zł?

Ponieważ taką ratę można, jak już wiadomo, tylko oszacować, dlatego takie wyliczenia (szacunkowe na podstawie RRSO przykładu reprezentatywnego) zostały zaprezentowane poniżej (styczeń 2022 r.).

Bank i nazwa oferty | RRSO | Oszacowana rata | Oproc. | Prowizja | Ubezp.

 • Bank 1
  Kredyt gotówkowy – oferta specjalna
  7,44% 360,59 zł 7,2% 0% Nie.
 • Bank 2
  Pożyczka internetowa (Promocja)
  9,08% 371,33 zł 7,19% 3% Nie.
 • Bank 3
  Kredyt Gotówkowy
  9,36% 373,17 zł 7,2% 3,49% Nie.
 • Bank 4
  Pożyczka Gotówkowa – pożyczka internetowa dla nowych klientów
  10,23% 378,88 zł 6,99% 5,5% Nie.
 • Bank 5
  Pożyczka gotówkowa
  7,84% 363,17 zł 6,0% 3% Nie.

Kredyt gotówkowy 8000 zł 7 lat – szybkie oszacowanie rat kredytowych oraz przegląd banków

Przy porównywaniu kredytów najlepiej jest kierować się wysokością RRSO oraz kosztem całkowitym kredytu. Im mniejszy jest koszt całkowity, tym taki kredyt będzie tańszy i w ostatecznym rozrachunku taki kredyt będzie mniej nas kosztować.

Rata kredytowa również musi być dopasowana do naszych możliwości finansowych, bo konsekwencje, jeżeli nie uiścimy raty w wyznaczonym terminie, mogą wpłynąć na nasze przyszłe możliwości finansowania zewnętrznego z banków.

Aktualizacja wpisu
"Kredyt 15 tys zł 4 lata"
styczeń 2022 r.

2 komentarze “Kredyt gotówkowy 15 tys zł 4 lata. Raty i przegląd banków”

 1. Rata: 15 tys zł na 4 lata

  Oferta pożyczki gotówkowej na 15 tys zł na 4 lata charakteryzuje się miesięczną ratą ok. 357- 440 zł.
  Całkowity koszt kredytu może wynieść ok. 2000 – 6000 zł. W zależności jaki bank zostanie wybrany.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok