Kredyt gotówkowy 15 tys zł 4 lata. Raty i przegląd banków

Kredyt 15 tys zł 4 lata (48 miesięcy/48 rat kredytowych). W jakim banku skorzystać ze średniookresowego kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej? Sprawdź i porównaj banki w najnowszych propozycjach.

kredyt 15 tys zł gotówkowy na 4 lata

Poniższe najnowsze zestawienie kredytów gotówkowych umożliwia nie tylko na szybkie zapoznanie się z ofertą banku, w którym jest kredyt na 15 tys. zł. Praktycznie w każdym banku jest kredyt lub pożyczka gotówkowa w takiej wysokości, ale z wybranym bankiem skontaktujesz się, wysyłając formularz kontaktowy przez internet. Nigdzie nie musisz chodzić, ponieważ to przedstawiciel banku skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Na portalu znajdziesz dodatkowo kredyty gotówkowe online, jak i kredyty w promocji.

Jeżeli szukasz w serwisie konsolidacji, aby połączyć kredyty gotówkowe w jeden kredyt, to sprawdź kredyty konsolidacyjne na 15 tys. zł.

Jeżeli korzystasz z porównywarek rat (czy też kalkulatorów) musisz brać pod uwagę, że takie narzędzia tylko szacują wysokość rat oraz kosztów całkowitych.

Nie ma większego znaczenia, czy korzystamy z porównywarki na stronie banków czy na dowolnie innej stronie finansowej. Dokładną wysokość raty może podać nam wyłącznie bank, ponieważ bierze on pod uwagę Twoją ocenę kredytową, od której zależy ostateczna oferta.

Kredyt gotówkowy 15 tys zł 4 lata porównanie banków

Poniżej znajduje się lista banków, z którymi można się skontaktować w sprawie kredytu na 15 tys zł na 4 lata.

Spłacasz regularnie kilka kredytów i pożyczek bankowych (dwa lub więcej), a suma rat jest już dużym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu? Należałoby wziąć pod uwagę ich skonsolidowanie i obniżenie raty. Przeczytaj: Kiedy warto wziąć pod uwagę konsolidację kredytów?.

Ponieważ kredyt gotówkowy na 15 tys. zł na 4 lata, to kredyt na dość dużą kwotę, ale z krótkim okresem kredytowania, to bardzo ważne jest, aby znaleźć bank, w którym taki kredyt gotówkowy będzie jak najtańszy.

Dokonując analizy dostępnych ofert kredytowych koniecznie trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników, które wpływają na koszt kredytu. Jednym z kosztów jest oczywiście oprocentowanie nominalne, ale nie jest ono jedyne. Bank może doliczyć prowizję kredytową, opłaty dodatkowe czy ubezpieczenie.

Ile może wynieść rata dla kredytu na 15 tys. zł?

Ponieważ taką ratę można, jak już wiadomo, tylko oszacować, dlatego takie wyliczenia (szacunkowe na podstawie RRSO przykładu reprezentatywnego) zostały zaprezentowane poniżej (październik 2022 r.).

Bank i nazwa oferty | RRSO | Oszacowana rata równa | Oproc. | Prowizja | Ubezp.

 • Bank 1
  Kredyt gotówkowy – oferta specjalna
  11,56% 387,61 zł 10,99% 0% Nie.
 • Bank 2
  Pożyczka internetowa (Promocja)
  12,16% 391,56 zł 11,0% 1% Nie.
 • Bank 3
  Kredyt Gotówkowy
  13,63% 401,28 zł 9,99% 5,5% Nie.
 • Bank 4
  Pożyczka Gotówkowa – pożyczka internetowa dla nowych klientów
  13,79% 402,34 zł 12,99% 0% Nie.

Przy porównywaniu kredytów najlepiej jest kierować się wysokością RRSO oraz kosztem całkowitym kredytu. Im mniejszy jest koszt całkowity, tym taki kredyt będzie tańszy i w ostatecznym rozrachunku taki kredyt będzie mniej nas kosztować.

Rata kredytowa również musi być dopasowana do naszych możliwości finansowych, bo konsekwencje, jeżeli nie uiścimy raty w wyznaczonym terminie, mogą wpłynąć na nasze przyszłe możliwości finansowania zewnętrznego z banków.

Aktualizacja wpisu
"Kredyt 15 tys zł 4 lata"
grudzień 2022 r.

2 komentarze do “Kredyt gotówkowy 15 tys zł 4 lata. Raty i przegląd banków”

 1. Oferta pożyczki gotówkowej na 15 tys zł na 4 lata charakteryzuje się miesięczną ratą ok. 357- 440 zł.
  Całkowity koszt kredytu może wynieść ok. 2000 – 6000 zł. W zależności jaki bank zostanie wybrany.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok