Kredyt gotówkowy 14 tys zł i pożyczka gotówkowa. Porównanie banków

Kredyt gotówkowy 14 tys zł w banku? A może pożyczka gotówkowa na 14 tys. zł na dowolny cel? Zapoznaj się z propozycjami banków – standardowe, jak i przez internet.

Nie jest to kredyt na zbyt wysoką kwotę, ale oczywiście, aby wyszukać tani kredyt w banku, nie obejdzie się bez porównania ofert kredytowych. Jeżeli interesuje Ciebie cena kredytu, to należy zwracać uwagę na rrso i koszt całkowity kredytu. Obie wartości zależą od wielu czynników, ale najistotniejsze są przede wszystkim wysokość odsetek oraz prowizja.

Jak znaleźć tani lub korzystny kredyt gotówkowy? Konieczne jest oczywiście nie tylko zapoznanie się z dostępnymi propozycjami w bankach, ale i ich porównanie.

Można zwrócić uwagę na cenę kredytu, ale i również na dodatkowe elementy – czy jest to kredyt zdalny, czy jest możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, itp.

Kredyt gotówkowy 14 tys zł porównanie banków

Kredyt gotówkowy 14 tys zł? Poniżej można sprawdzić w jakim bankach jest szukany kredyt. Porównując oferty, możemy znaleźć korzystniejszą ofertę. Dostępne jest są pożyczki i kredyty tradycyjne i przez internet:

W Alior Banku możesz wziąć pożyczkę… na selfie – przez internet.

Warunki kredytowania w każdym banku zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

Rata kredytowa dla kredytu gotówkowego na 14 tys zł

Ile wyniesie rata kredytowa dla kredytu gotówkowego na 14 tys. zł w zależności od wybranego okresu kredytowania? Poniżej znajdują się jej szacunkowe wyliczenia z użyciem kalkulatora kredytów gotówkowych. Szacunkowe wyliczenia dlatego, ponieważ tylko bank – po zbadaniu oceny kredytowej i zaproponowaniu indywidualnej oferty – może je wyliczyć.

Z pewnością nie jest jest to kredyt na bardzo dużą kwotę, ale jeżeli spojrzysz na szacunkowe wyliczenia rat kredytowych, w zależności od długości spłaty, to nie niekoniecznie jest to niewielka kwota:

 • 1 rok – 1214 zł,
 • 2 lata – 628 zł,
 • 3 lata – 432 zł,
 • 4 lata – 335 zł,
 • 5 lat – 277 zł,
 • 6 lat – 238 zł

Przy krótkim okresie kredytowania rata kredytowa będzie największa. Zwiększając długość kredytowania raty kredytu na 14 tys. zł zmniejszają się. Jednakże od pewnego momentu różnica w ratach będzie stosunkowo niewielka. Pamiętaj o odpowiednim dobraniu wysokości raty – nie powinna być zbyt niska (wzrasta cena kredytu) i zbyt wysoka (niebezpieczeństwo opóźnień w spłacie w sytuacji pogorszenia się sytuacji finansowej).


1 komentarz do “Kredyt gotówkowy 14 tys zł i pożyczka gotówkowa. Porównanie banków”

 1. Marzec 17 2022 r. Może Credit Agricole?

  Kredyt gotówkowy nawet do 200 000 zł Credit Agricole

  – Kredyt gotówkowy nawet do 200 000 zł (powyżej 100 000 zł przyznawany jest na podstawie indywidualnej decyzji, którzy mają dochód powyżej 5000 zł lub oszczędności w banku CA powyżej 50000 zł),
  – kredyt bez wychodzenia z domu (podczas rozmowy telefonicznej z doradcą),
  – decyzja kredytowa nawet w 10 min. (od momentu w którym zostanie złożony kompletny wniosek kredytowy),
  – spłata nawet na 120 rat,
  – twoja rata kredytu nie wzrośnie przez cały okres umowy – oprocentowanie nominalne stałe w całym okresie obowiązywania umowy. Pod warunkiem spłacania rat w terminach podanych w umowie.

  Bank nie udziela takiego kredytu: rolnikom, producentom rolnym i osobom, które prowadzą działalność gospodarczą.

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,86%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 17 100 zł, całkowita kwota do zapłaty 27900,57 zł, oprocentowanie stałe 10,50%, całkowity koszt kredytu 10800,57 zł (w tym: prowizja 2725,74 zł, odsetki 7103,37 zł, ubezpieczenie nieobowiązkowe 971,46 zł), 69 miesięcznych równych rat w wysokości 398,58 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 398,55 zł. Kalkulacja na dzień 20 grudnia 2021 r. na przykładzie reprezentatywnym.

  Decyzję o udzieleniu kredytu gotówkowego, jego wysokości i warunkach (m.in. oprocentowaniu i prowizji) ustalane jest indywidualnie na podstawie analizy zdolności kredytowej i spełnieniu wymagań formalnych.

  Materiał ma charakter informacyjny.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok