Kredyt gotówkowy 14 tys zł w banku? A może pożyczka gotówkowa na 14 tys. zł na dowolny cel? Zapoznaj się z propozycjami banków – standardowe, jak i przez internet.

Nie jest to kredyt na zbyt wysoką kwotę, ale oczywiście, aby wyszukać tani kredyt w banku, nie obejdzie się bez porównania ofert kredytowych. Jeżeli interesuje Ciebie cena kredytu, to należy zwracać uwagę na rrso i koszt całkowity kredytu. Obie wartości zależą od wielu czynników, ale najistotniejsze są przede wszystkim wysokość odsetek oraz prowizja.

Jak znaleźć tani lub korzystny kredyt gotówkowy? Konieczne jest oczywiście nie tylko zapoznanie się z dostępnymi propozycjami w bankach, ale i ich porównanie.

Można zwrócić uwagę na cenę kredytu, ale i również na dodatkowe elementy – czy jest to kredyt zdalny, czy jest możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, itp.

Kredyt gotówkowy 14 tys zł porównanie banków

Kredyt gotówkowy 14 tys zł? Poniżej można sprawdzić w jakim bankach jest szukany kredyt. Porównując oferty, możemy znaleźć korzystniejszą ofertę. Dostępne jest są pożyczki i kredyty tradycyjne i przez internet:

W Alior Banku możesz wziąć pożyczkę… na selfie – przez internet.

Warunki kredytowania w każdym banku zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

Rata kredytowa dla kredytu gotówkowego na 14 tys zł

Kredyt Gotówkowy 14 Tys złIle wyniesie rata kredytowa dla kredytu gotówkowego na 14 tys. zł w zależności od wybranego okresu kredytowania? Poniżej znajdują się jej szacunkowe wyliczenia z użyciem kalkulatora kredytów gotówkowych. Szacunkowe wyliczenia dlatego, ponieważ tylko bank – po zbadaniu oceny kredytowej i zaproponowaniu indywidualnej oferty – może je wyliczyć.

Z pewnością nie jest jest to kredyt na bardzo dużą kwotę, ale jeżeli spojrzysz na szacunkowe wyliczenia rat kredytowych, w zależności od długości spłaty, to nie niekoniecznie jest to niewielka kwota:

Przy krótkim okresie kredytowania rata kredytowa będzie największa. Zwiększając długość kredytowania raty kredytu na 14 tys. zł zmniejszają się. Jednakże od pewnego momentu różnica w ratach będzie stosunkowo niewielka. Pamiętaj o odpowiednim dobraniu wysokości raty – nie powinna być zbyt niska (wzrasta cena kredytu) i zbyt wysoka (niebezpieczeństwo opóźnień w spłacie w sytuacji pogorszenia się sytuacji finansowej).